Jump to content

meqoq

Użytkownik
 • Content Count

  884
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

meqoq last won the day on November 3 2013

meqoq had the most liked content!

Community Reputation

21

About meqoq

 • Rank
  Masters

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. meqoq

  Ciekawe i nietuzinkowe nabytki

  Ja przymierzałem w biurze w Inca, gdzie się wprosiłem. Z tego co wiem o Meermin, to oprócz wymienionych na stronie własnych sklepów ich produkty można znaleźć wyłącznie w dwóch czy trzech domach towarowych (departament stores) w Japonii.
 2. meqoq

  Ciekawe i nietuzinkowe nabytki

  Nie pytałem kupując, bo po prostu je przymierzyłem i mi się spodobało, ale dostępne w ofercie Meermina balmorale z cordovanu są robione na kopycie Hiro i są identyczne, więc zakładam, że to właśnie to kopyto.
 3. meqoq

  Producenci, marki butów: Meermin

  Wkrótce Meermin wprowadzi do swojej oferty w linii Master (Linea Maestro) trzewiki typu balmoral z "normalnej" skóry (obok cordovanu). Będą wyglądać tak: Więcej zdjęć w tym poście: http://forum.butwbutonierce.pl/topic/2122-ciekawe-i-nietuzinkowe-nabytki/?p=112679 Poza tym, jeśli ktoś chciałby przekonać do klasycznego obuwia swoją partnerkę, to przydatne mogą się w tym okazać sztyblety na obcasie 45mm. O takie: Polecam.
 4. meqoq

  Ciekawe i nietuzinkowe nabytki

  Przybyłem, zobaczyłem, zakupiłem. Meermin Handwelted Balmorals: Winter is coming.
 5. meqoq

  Producenci, marki butów: Herring Shoes

  Herring by Alfred Sargent. Ceny od £275, co w zestawieniu z normalnymi cenami butów tej marki jest nie lada okazją. Nie wiem oczywiście, na ile cierpi na tym jakość, ale z pewnością Immune wie : http://www.herringshoes.co.uk/product-list.php?brandid=55&utm_source=nl&utm_medium=email&utm_content=exclusivegraphic&utm_campaign=0613#d175
 6. Patrząc na obcasach myślałem, że ze dwa razy więcej.
 7. Co to jest? Szewc, manufaktura? To przecież bardzo stary but (choć nie mam pojęcia, jak stary).
 8. meqoq

  Kiedy szycie na miarę w Polsce ma sens?

  Plus MT nanosi szereg poprawek w celu dopasowania konkretnego dropa do sylwetki, ale zmiany te nanoszone są na finalnym produkcie, a nie na etapie zbierania miary.Wiadomo kto te poprawki robi?MT wie.
 9. meqoq

  Kiedy szycie na miarę w Polsce ma sens?

  Plus MT nanosi szereg poprawek w celu dopasowania konkretnego dropa do sylwetki, ale zmiany te nanoszone są na finalnym produkcie, a nie na etapie zbierania miary.
 10. meqoq

  Monk Shoes forever and ever- wszystko o Monk Shoes

  W Macaroni Tomato Loake 1880.
 11. meqoq

  Marki William & Son's i W. Gibbs

  No tak... mając Franceschetti powinienem był to połączyć . A czy jesteś w stanie powiedzieć cokolwiek o jakości tych butów (obydwu marek)?
 12. meqoq

  Spinki 'węzełki'

  Te spinki niosą bardzo wyraźny komunikat. Jeśli ktoś nie żegluje i wyskoczy w czym takim do osoby, która to robi, ośmieszy się.
 13. Myślę, że określenia zostały niefortunnie dobrane. Z opisu wynika, że chodzi raczej o podział na hobbystów, którzy zagłębiają się w techniczne kwestie krawiectwa czy szewstwa i pragmatyków, których nie obchodzi, czy garnitur jest z wełny czesankowej, czy z flaneli, klejony, czy nie, byle dobrze leżał, wyglądał i się nosił (i buty podobnie). I taki podział jest już dosyć oczywisty.
 14. To się fachowo nazywa rozwodnieniem znaku towarowego i to nie jest korzystne dla uprawnionego, bo reklamując swój znak reklamuje on produkty konkurencji, np. retro adidasy pasują do garnituru! I ludzie idą kupić retro najki.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.