Jump to content

gajdowskip

Użytkownik
 • Content Count

  354
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

92

About gajdowskip

 • Rank
  Aktywista

Kontakt

 • nazwisko
  Gajdowski

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Nezot Z doświadczenia Ci powiem, że plecak skórzany nie może być za ciężki. Nosiłem około dwa lata skórzany plecak Suitsupply. Już pusty był ciężki. Noszenie go codziennie zaowocowało bólami kręgosłupa. Teraz zmieniłem na praktyczny i nadający się do biura (nie powiem, że elegancki, ale odpowiednio dyskretny) plecak https://www.aersf.com/day-pack-2-black Lekki, dobrze zorganizowane wnętrze. Zastanów się, czy na pewno potrzebujesz skórzanego plecaka
 2. Musisz podać adres holenderski lub niemiecki w takim wypadku. Po przejściu na outlet niemiecki i podaniu polskiego adresu towar z outletu wraca do normalnej ceny lub nie jest dostępny.
 3. @MattyBe Suitsupply ma sporo takich garniturów w cenie 1209-1399. Zaznacz odpowiednie kryteria i przejrzyj. Tu jeden dla przykładu: https://suitsupply.com/pl-pl/men/suits/garnitur-napoli--niebieski--w-pepitke/P6239.html
 4. Dla osoby początkującej pomocny może być też np. ten artykuł https://mrvintage.pl/2013/03/jak-zaczac-czyli-10-krokow-wlasnego-stylu.html i oczywiście przeglądanie tego forum, nawet gdy pewnych rzeczy nigdy nie wykorzystasz, to ustawisz sobie właściwą perspektywę.
 5. Sprawdź Vistulę, jeśli nie jesteś jeszcze bardzo wymagający. Można tam kupić wszystkie potrzebne Ci do stylizacji elementy (biała koszula, garnitury trzyczęściowe z kamizelką, osobno spodnie, kamizelki) przy dużych rabatach, które non stop oferują (70% + dodatkowe 15% itd., farsa, ale z korzyścią dla klienta).
 6. Żadnych problemów. Naklejasz etykietę, oddajesz w punkcie kurierskim i za parę dni masz zwrot na koncie.
 7. Mogą sobie robić te adidasy, z czego chcą, ale niech wreszcie użyją solidnego kleju do podeszwy. Te buty mają termin ważności dwa miesiące.
 8. Jaka realnie jest jakość tych butów, abstrahując od pozycjonowania ich w "eleganckich" sklepach typu Zaremba itd.? Pytanie do osób, które realnie miały z nimi do czynienia
 9. Trzeba to czytać przez COVID: "nowa normalność", "przygotuj się na mniejsze odległości" - nawiązania do tzw. "dystans, maseczka, dezynfekcja". Tu na zdjęciach wszystkie zasady DDM złamane. W sumie optymistyczny i aktualny przekaz w dotychczasowej kontrowersyjnej estetyce.
 10. ten mniejszy wygląda, jakby miał się zaraz rozpiąć sam, a guzik wystrzelić gdzieś w kosmos. ten większy wygląda, jakbyś nie mógł bezkarnie oddychać.
 11. @bart1 Ja kiedyś tak "pomieszałem" zamówienia i wszystko było w porządku. Używałem też nie "tych" etykiet do zwrotu konkretnych produktów, czyli etykietę zwrotną z jednego zamówienia nakleiłem na inne i na odwrót. Nie było żadnych problemów z identyfikacją zwrotu
 12. Problem przedłużającej się realizacji zamówienia jest dość szczegółowo opisany w innym wątku na temat tej marki. Generalnie - norma. Sam kiedyś zamówiłem lniane spodnie na początku lata, a doszły wczesną jesienią, gdy sens korzystania z nich był już pod znakiem zapytania.
 13. @patine, które kopyto z oferowanych przez was jest obiektywnie najszersze - chciałbym je przetestować. Szczegółowej tabeli rozmiarów przy każdym nie ma, a od supportu dostałem kiedyś jakąś mało adekwatną do pytania odpowiedź. Po prostu chodzi o najszersze z oferowanych kopyto. 960G, 961G są dla mnie ekstremalnie wąskie. Mam czego szukać jeszcze w waszej ofercie?
 14. Mnie przy okazji zeszłego outletu przyszła inna koszula niż ta, którą zamawiałem. Obydwie były białe, ale materiał był inny niż ten, na którym mi zależało (miałem już ten sam model z regularnej sprzedaży), więc odesłałem. Niby szczegół - obie białe, może się nie zorientuje - ale zaważył na zwrocie.
 15. @Bogusław najwyższa linia Jort ma bardzo dobre materiały, głównie od Thomas Mason. Na wiosnę kupiłem w outlecie parę sztuk po ok. 200 zł i po paru miesiącach użytkowania stwierdzam, że to był bardzo dobry zakup. Linie blue czy purple to loteria, miałem kilka takich, z których byłem niezadowolony pod względem materiału, bo odszycie było porządne.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.