Jump to content

Zajac Poziomka

Użytkownik
 • Content Count

  3,752
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  138

Everything posted by Zajac Poziomka

 1. Zajac Poziomka

  Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi

  Rękawy do wydłużenia, poza tym ładnie leży.
 2. Zajac Poziomka

  [POLSKA], Lancerto, RTW

  Serio?
 3. Zajac Poziomka

  Gdzie można kupić - szukam, poszukuję

  @Matro Doucals na Yoox/Ebay
 4. Zajac Poziomka

  Elegancka i ergonomiczna torba

  Raczej na odwrót.
 5. Zajac Poziomka

  Elegancka i ergonomiczna torba

  @Phoenix1989 https://frankcleggleatherworks.com/the-commuter-cognac.html https://frankcleggleatherworks.com/computer-briefcase-cognac.html
 6. Zajac Poziomka

  Gdzie można kupić - szukam, poszukuję

  Clarks Desert Boots są produkowane od ponad 50 lat i są na tyle znane i popularne, że nie jest to bardzo chybione określenie.
 7. Zajac Poziomka

  Zastanawiam się nad kupnem

  JM Weston jest dostępny stacjonarnie w Polsce, w Warszawie na Placu Trzech Krzyży. O ile dobrze zrozumiałem post kolegi, to właśnie tam mierzył buty w promocyjnej cenie.
 8. Zajac Poziomka

  Zastanawiam się nad kupnem

  Tak, odpowiedziałeś zanim wyedytowałem posta.
 9. Zajac Poziomka

  Zastanawiam się nad kupnem

  JM Weston to dwie klasy wyżej niż Yanko, Loake, SP czy Carlos Santos. Trzy albo cztery wyżej niż Berwick. Zarówno pod względem wykonania jak i użytych skór. @Mariano Italiano Jeżeli Westony pasują i jesteś w stanie wydać na nie 1200 złotych, to nie ma co się zastanawiać, to bardzo dobra oferta.
 10. Zajac Poziomka

  Jaki dziś masz zegarek na ręku

  Dziękuję. Niestety nie mam pojęcia. Ja mój kupiłem za około 150 dolarów w chińskim sklepie internetowym.
 11. Zajac Poziomka

  Jakie buty mam dziś na sobie

  @blekit mi to raczej wyglada na efekt kiepskiej jakości skóry i tzw. loose grain a nie przesuszenia.
 12. Zajac Poziomka

  Jaki dziś masz zegarek na ręku

  Waldku, miałem kilka zegarków po prostu nie wszystko wklejam na forum Może na któreś okrągłe urodziny kupię sobie jakiś bardziej renomowany czasomierz, ale to jeszcze parę lat Oglądałem w sklepach sporo modeli polecanych Seiko, Orientów itp. i cóż, może nie mam gustu ale po prostu mi się na żywo nie podobają... Vintage rosyjskie zegarki pokazywane czesto w tym wątku również. Zegarki mechaniczne które mi się spodobały kosztują pieniądze, których wydatku nie jestem w stanie sobie racjonalnie uzasadnić... Dlatego póki co tylko oglądam je z podziwem na zdjęciach kolegów np. @lubo69 czy @Tanatos70
 13. Zajac Poziomka

  Jaki dziś masz zegarek na ręku

  Waldku, co znaczy „w dobrą stronę”? Mam kilka zegarków, więcej niż trzy, aczkolwiek ich sumaryczna wartość jest pewnie niższa niż wartość dowolnego zegarka z tego wątku. Mimo to podobają mi się i noszę wszystkie z dużą przyjemnością
 14. Zajac Poziomka

  Jaki dziś masz zegarek na ręku

  Zegarek w cenie obiadu w restauracji... ale mnie się podoba
 15. Zajac Poziomka

  Buty, trochę taniej

  Musisz przymierzyć, demi chasse mają bardzo dziwne kopyto. 11 może (ale nie musi) być trochę za krótkie.
 16. Zajac Poziomka

  Jakie buty mam dziś na sobie

  Wracam właśnie z pracy, na nogach od dwunastu godzin mam kupione niedawno C&J Hallam, założyłem je dziś dopiero drugi raz od zakupu. Stopy mam wypoczęte i wręcz czuję, że nie chcę jeszcze zdejmować butów. Dla porównania Vassy które mam już kilka lat i zaliczyły kilkadziesiąt wyjść po tak długim dniu zdejmuję z uczuciem ulgi. Nie to że obcierają czy są jakieś specjalnie niewygodne, w większości butów bym się tak czuł, w krokietach nie. Niedawno kupiłem bratu w prezencie C&J Chelsea V. Brat chodził do tej pory raczej w obuwiu mało klasycznym ale za to wygodnym (np. New Balance), mimo to jest zachwycony i mówi że tak wygodnych butów jeszcze chyba nigdy nie miał. To tak a propos stwierdzeń że buty klasyczne nigdy nie będą równie wygodne co adidasy.
 17. Zajac Poziomka

  Jakie buty mam dziś na sobie

  Mój również! Ostatnie 3 pary butów które kupiłem to były właśnie C&J. Co prawda nie wydaje mi się żebym miał kupować kolejne buty RTW ale jeżeli się kiedyś zdecyduję to na 99% będą to „krokiety”. Mam buty ładniejsze, droższe, staranniej wykonane, z dużo lepiej dopracowanym np. azurowaniem czy kształtem kuli pięty... ale C&J są dla mnie wystarczająco ładne, a na dodatek obłędnie wygodne. Jedynie japoński Cornoblu wydaje mi się zbliżony pod względem wygody, Vass czy Meccariello wysiadają przy „krokietach”.
 18. Zajac Poziomka

  Ernestson bespoke

  Gratulacje, ładna marynarka, jak dla mnie bardzo w stylu Anderson&Sheppard. Osobiście wolałbym chyba 2-3 cm dłuższą.
 19. Zajac Poziomka

  Ernestson bespoke

  A czy ja gdzieś napisałem że nie może? To dosyć oczywiste. Ty wyraziłeś swoją opinię a ja swoją, jak to bywa na forum dyskusyjnym. Nie ma potrzeby żeby dramatyzować.
 20. Zajac Poziomka

  Ernestson bespoke

  Nie tylko Dawid szyje w taki sposób. Nie uważam żeby powyższym marynarkom (ani tym które uszył dla mnie Dawid) brakowało lekkości, cokolwiek by to miało znaczyć. U @Xune na tym zdjęciu które wstawił faktycznie wygląda to tak jakby można było dół odrobinę otworzyć, ale jakość zdjęcia i dziwna perspektywa sprawiają że to raczej wróżenie z fusów.
 21. Zajac Poziomka

  Producenci, marki butów - Crockett & Jones

  Trochę to trwało ale w końcu odebrałem zamszowe Hallam dla Paul Stuart. Jeszcze raz dzięki za cynk @fan_dobrego_buta.
 22. Zajac Poziomka

  Jakie buty mam dziś na sobie

  350 gbp to nie jest nawet cena C&J benchgrade. Te buty wyglądają w mojej opinii „drożej”. Bardzo ładny medalion, staranne azurowanie, ładny „chisel”, ładnie łamiąca się skóra i ciekawy design... gdybym miał zgadywać to bym strzelał raczej coś koło 450 gbp. Naprawdę ładne buty, gratuluję zakupu.
 23. Zajac Poziomka

  Jakie buty mam dziś na sobie

  Dzięki, bardzo ładne buty szczególnie ażurowanie! Wyglądają zdecydowanie „drożej” niż większość tego co produkuje Barker, w życiu bym nie zgadł producenta.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.