Jump to content

Tanatos70

Użytkownik
 • Content Count

  2,074
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  220

Everything posted by Tanatos70

 1. średni brąz, koniak będzie zbyt jasny
 2. Dzięki. Oficjalnie chyba tak, jak napisał Żorż, ja je jednak nazywam „zimowymi loafersami”, bo fajnie komponują się z dżinsami i grubą wełnianą skarpetą 🙂.
 3. P2 dla loafersów Vassa rozm. 42- 27,9-28 cm. W trzewikach na tym samym kopycie jest subiektywnie obszerniej, ale nie sprawdzę w tej chwili, bo mam zmagazynowane na strychu. Załóż, że dla podanego przez Ciebie modelu na pewno nie będzie mniej niż w moich loafersach.
 4. @Mily. Jeżeli to miałby być jedyny problem tych butów "z drugiej ręki" to nie przejmowałbym się nim. Po kilku pierwszych wyjściach guma "fleka" tylnej części obcasa tak czy siak się lekko zetrze.
 5. https://www.cheaney.co.uk/summer-sale-c118 Mają m.in. fajne "adidaski", choć ja akurat sobie zamówiłem wentidżowe ... sandały 😁
 6. Corneliani, Brooks Brothers, Strellson, Eton, @Skalpel, TLB:
 7. Trickersy w wiśniowym kordowanie:
 8. Mix bawełny i lnu (Brooks Brothers) i bawełny z konopiami (Eton) + "Czeneje" vintage:
 9. W końcu czas przerwać tę pandemiczną smutę i wyjść z dresów . Corneliani, Su-Su, Osovski, Trussardi, PRL. 100 % lnu + Vassy ze strusiny. Kapelutek- pamiątka z wakacji (De punta en blanco). Dawno mnie tu nie było, więc spamuję mnogością zdjęć:
 10. Trickers Corniche vintage:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.