Jump to content

adamW

Użytkownik
 • Content Count

  1,000
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  24

adamW last won the day on October 31 2019

adamW had the most liked content!

Community Reputation

1,855

About adamW

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

1,554 profile views
 1. adamW

  Marka Loake

  Zapewne buty możesz zwrócić- na pewno jeśli był to zakup online (nie mam pewności czy kupowałeś je w salonie czy online). Natomiast jeśli kupowałeś je w salonie to dziwi mnie Twoje podejście- mogłeś buty dokładnie obejrzeć. Swoją drogą nie sądzę, żeby takie niedoskonałości klasyfikowały te buty jako seconds- na pewno nie w tej linii Loake.
 2. Ciężko mi uwierzyć, że to TdM. Mój egzemplarz był bardzo jasny, z widocznymi prześwitami charakterystycznymi dla skóry Yes. Zawsze przed zakupem można poprosić obsługę sklepu o zdjęcie egzemplarza, który zamierzasz kupić. Zostałem poinformowany, że ta skóra wygląda bardzo różnie, co jest niejako zaletą.
 3. Ja mam odmienne zdanie. Mam 2x SuSu, jedna ciemnogranatowa (chyba nawet dokładnie ten model co linkował Żorż), druga też ciemna ale ton jaśniejsza i częściej zakładam tą ciemniejszą
 4. Pytanie do użytkowników klasycznych budrysówek Gloverall- czy nie przeszkadza Wam brak podszewki? Zakupiłem dość klasyczny model, który nie ma podszewki zarówno w rękawach jak i na plecach. Wiem, że tego typu płaszcz powinien mieć dość workowaty krój ale założenie go na marynarkę czy ogólnie coś grubszego wydaje się, że jest mało komfortowe. Czy często korzystacie ze swoich egzemplarzy?
 5. Panowie, dziękuję wszystkim za opinie. @KIERMAN.pl, dziękuję za zwrócenie uwagi na moje potencjalne anatomiczne defekty. Jak pisałem na samym początku- wygląd tego egzemplarza chelsea porównuje do innych butów, w tym innej pary chelsea Yanko, dużo częściej używanych, które wyglądają po 30 wyjściach dużo lepiej niż ta para po max 5 wyjściach. Pytanie było nie tyle o niesymetryczne łamanie butów co o kiepski w mojej ocenie stan skóry na jednym z butów. Z mojej strony EoT. Przepraszam jeśli wsadziłem kij w mrowisko- może powinien od razu uderzyć do patine.pl zamiast zadać pytanie na forum. Jedyne co mnie zastanawia to aktualny status marki Yanko na forum; jak wyżej zauważono- kiedyś było legendarne powiedzenie 'dołóż do Yanko'. Wiadomo, że życie nie znosi pustki i aktualnie inne marki mają większy 'hype'. Jednakże w mojej ocenie butów za RRP 1300-1400 zł nie nazwałbym niską półką. Z mojej strony EOT. Miłego wieczoru.
 6. Nie mogę się zgodzić. Mam kilka par i jest to jedyny model gdzie występuje problem ze skórą.
 7. Dziękuję @Zajac Poziomka- dokładnie o to mi chodzi. Prawy but wygląda za przeproszeniem jak z CCC, co wydaje mi się, że jest widoczne na zdjęciach. Buty wyglądają jak nie od pary. Co więcej- nie wydaje mi się, że zdjęcia wyolbrzymiły opisywany problem- buty są ciemne a zdjęcie robione w pomieszczeniu- w naturalnym świetle różnica w wyglądzie butów jest jeszcze większa.
 8. Dziekuje. Poczekam, moze ktos jeszcze sie wypowie. Moze @saphir.pl? A jak Teoje buty po 1,5 roku uzytkowania? Roznice sie poglebily czy zatarly?
 9. Panowie, mam wątpliwości co do jakości skóry użytej w moim egzemplarzu chelsea od Yanko (https://patine.pl/yanko-078y-marron.html). Chodzi konkretnie o wygląd prawego buta po 5-10 wyjściach (raczej 5 niż 10). W mojej ocenie jest na tyle wyraźna różnica w jakości użytej skóry, że zastanawiam się czy to może podlegać reklamacji? Dodam, że wszystkie inne pary butów (m.in. również Yanko) łamią się 'symetrycznie', w podobny sposób na lewym jak i prawym bucie, co myślę, że wyklucza różnice anatomiczne między stopami. Powiem szczerze, że prawy but wygląda kiepsko. Poniżej zdjęcia. Proszę o Wasze opinie.
 10. @eye_lip juz odpowiedzial- sam krem (pommadier).
 11. Moze kazdy element z osobna pasowalby do preppy (oprocz krawata) ale tu nic do siebie nie pasuje. Ot, moja opinia.
 12. To jak to jest- wyprzedaż miała trwać do 16.01.2020 o czym informowaliście mailowo (Last Call Sale- swoją drogą- nie można po Polsku, serio?): Po czym jakby nigdy nic robicie -30% dzień później.
 13. Czy ktoś użytkuje torby Garda (https://getgarda.com/)? Jestem ciekawy Waszych opinii.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.