kolekcjoner21

Użytkownik
 • Zawartość

  180
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

155

O kolekcjoner21

 • Tytuł
  Zwykły
 • Urodziny 10.08.1974

Informacje o profilu

 • Płeć
  Not Telling

Ostatnie wizyty

293 wyświetleń profilu
 1. Niestety @Beny23 raczej nie zapisze się w historii Pitti jako "ten pierwszy"
 2. Niektórzy twierdzą nawet, że są wyżej w tej hierarchii: ... z czym niekoniecznie się zgadzam, ale moim zdaniem zdecydowanie spełniają wymóg formalności w przypadku ślubu.
 3. @Beny23 To węgierski Rozsnyai, a w brązie (i na lepszym zdjęciu) prezentują się tak: http://www.rozsnyaishoes.com/collection/item/80-wholecut-oxfords-333-02
 4. Odnosiłem się do różnicy wieku na poziomie lat -dzieści obojga partnerów. Ale... - tak na marginesie - pozostawiając sobie możliwość intymnych relacji z kobietami młodszymi ode mnie o 24 lata (prawnie dozwolonymi), uznaję również prawo kobiet do podobnych relacji.
 5. Uznaję po prostu, że "dozwolona" różnica wieku nie może być zależna od płci partnerów.
 6. Argument z życia - nowe pierwsze damy Francji i USA łączy dokładnie taka sama różnica wieku względem ich mężów.
 7. Nie warto.
 8. Karkołomny (nomen omen) pomysł...
 9. Świetny homburg @blekit, ale rzeczywiście ten typ kapelusza jest dość "ciężki"/formalny, więc osobiście używam tylko razem z płaszczem. Trzeba się przekonać, bo w moim przypadku w formalnych jesienno-zimowych stylizacjach stał się ulubionym typem kapelusza.
 10. Po tłumaczeniu z pewnością posypie się lawina punktów.
 11. Za to zdecydowanie należy się punkt reputacji!
 12. Church's Shanghai to baardzo specyficzne buty, co pokazują zdjęcie na stronie producenta: http://www.church-footwear.com/it/en/collection/men/category/shanghai a na forum trafiły nawet do wątku "Źródła obuwniczej brzydoty": https://forum.butwbutonierce.pl/topic/284-źródła-obuwniczej-brzydoty/?page=19#comment-229741
 13. Bardzo uniwersalne, 2 w 1 - oxford plus derby.
 14. Mam podobną kamizelkę i używam jej w bardzo podobnym zestawieniu - granatowa gładka marynarka, szare spodnie i koszula w biało-niebieskie paski. Nie jest krzykliwie i nie musi być aż tak klasycznie, szczególnie, że to temat casualowy.
 15. Na popularnym polskim portalu aukcyjnym () można znaleźć całkiem ładne srebrne spinki z bursztynem, oczywiście kategorii biżuteria męska.