Jump to content

Antek Bargiełowski

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14

About Antek Bargiełowski

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Grenson broques na chodniku czyli nie tam gdzie być powinny i na dole dokładnie tam gdzie ich miejsce:)
 2. W Anglii wysyp Loake w TK Max więc zaraz będą w Polsce. Teraz dobry okres na zakupy. Zalando możesz póbować do woli bo mają darmowy return. Nie kupuj tanich.Jest takie powiedzenie."Za ile zapłacisz to to będziesz mieć" ;)w luźnym tłumaczeniu Takie znajdź
 3. https://www.zalando.pl/cheaney-trafalger-v-light-botki-sznurowane-burnished-dark-leaf-c7812k001-o11.html Jeszcze małe nr.Miałem brać 9 ale to nie mój cup of tea Został 40 i 44 w cenie 840zl
 4. Okazało się że słońce Cheaney'a świeciło sztucznym światłem bo skóra licowa zaczęła się przecierać.Pożegnałem się z butami.Shame on You Joseph Cheaney za herb Appointed to Queen na butach z takiej podłej skóry. Tylko że mi teraz pozostał głód doskonałego buta. Tbc..
 5. I have Oirish blood in me😅
 6. Dzieńdobry Jestem tu nowy.Chciałem zapytać o buty Cheaney kupione za poł ceny oczywiście w czerwonym angielskim sklepie na T.Ale ja tam lubie kupować.Mam uczucie że kupuje mądrze.Noi właśnie kupiłem buty Cheaney które mnie zachwyciły .Tak było do momentu gdy przeczytałem tu i na forum Styleforum że owszem świetnie wykonane ale z gorszej skóry.I tak jest.Tylko że.....Tylko że widze że w tej cenie nie znajdę tak zrobionych moich ukochanych broques.Kocham ten angielski styl w końcu ćwierć życia oddychałem tym powietrzem.GSTQ!.Co o tym myśleć?Jak żyć teraz?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.