Jump to content

john220

Użytkownik
 • Content Count

  275
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

john220 last won the day on August 30

john220 had the most liked content!

Community Reputation

214

About john220

 • Rank
  Aktywista
 • Birthday 10/14/1995

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

602 profile views
 1. No i pozamiatał. Piękne.
 2. Generalnie z mojego doświadczenia idzie. Jednak bez renomatu się nie obejdzie. I ostrożnie z nim, bo będziesz te brogsy jeszcze przemalowywał
 3. Użyłeś kremu, a nie użyłeś pasty woskowej, tak? A potem było parę dni deszczu, tak?
 4. Będę musiał się jeszcze do nich przekonać.
 5. Dainite jest dosyć twardą i grubą podeszwą gumową, zaś Berwicki faktycznie bywają sztywne. Taki urok i do tego trzeba się przyzwyczaić, a buty rozchodzić. Jako że to Twoje pierwsze GYW, to spodziewać się można drobnego szoku, iż trzeba poczekać aż but się rozbije. Mała uwaga, jak mają Ci wytrzymać 2/3 lata, to rotacja obuwiem jest niezbędna. Staraj się nie nosić jeden pary dwa dni z rzędu, trzymać je w prawidłach i pielęgnować.
 6. @eye_lip I w końcu znalazły szczęśliwy dom
 7. @martagicik aaaaa dzięki. Jak będę planował zakup butów z ekoskóry, antypoślizgowych, tak by się na liściach nie poślizgnąć to może się zastanowię... Na razie wolę mijać się z celem.
 8. Dziękuję Panowie. Zdaję sobie sprawę, że cudów nie ma i użyta skóra ma znaczenie, ale nie zawracałbym głowy, gdyby go było coś standardowego. Te chukka zaliczyły ze mną już z kilkanaście dalekich i wymagających wyjść. Dubbinu używać nie chcę, gdyż są to buty w których zależy mi akurat na połysku. Używałem creame universelle oraz Renovateur.
 9. Kupiłem ostatnio chukka Loake z linii 1880 i pomimo wielokrotnego nawilżania balsamami od Saphira nie mogę pozbyć się wrażenia, że skóra jest bardzo sztywna. Jakieś porady jak zmiękczyć cholewkę?
 10. TLB i 7 lat nieszczęścia przez lewy nosek.
 11. To zależy czy masz ubytki w kolorze i Ci nieodpowiadają. Osobiście tylko raz użyłem kremu - na czarnej teczce, gdyż wylałem na nią płyn dezynfekujący. Obeszło się bez odnawiania koloru w inny sposób. Tak do odzyskania samego blasku bardziej polecam sam balsam i może odrobinę wosku. Renovateur nie używałem do tych celów, ale zakładam dogłębne oczyszczanie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.