Jump to content

john220

Użytkownik
 • Content Count

  227
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

john220 last won the day on February 19

john220 had the most liked content!

Community Reputation

70

About john220

 • Rank
  Aktywista
 • Birthday 10/14/1995

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

498 profile views
 1. Tam gdzie zaistniała możliwość naruszenia szwów, zaleca się nałożenie kleju na szwy. Informacja z kanału Bedo's Latherworks LLC, jak robił blaszki na już gotową podeszwę, gdy zapomniał ich zrobić przed szyciem.
 2. Popatrz, do mnie właśnie jedzie arkusz blachy mosiężnej i kupiłem krótkie wkręty. Jak znajdę trochę czasu również się pochwalę. Słabo dostępna usługa poza największymi ośrodkami. Przeszedłem się po wszystkich okolicznych szewcach i nikt nie chciał się podjąć.
 3. Sznurówadła oryginalne? Buty wspaniałe, ale to one rzuciły mi się w oczy. W razie czego poproszę o źródło
 4. Fair enough. Przy okazji sprawdziłem rozmiar. No cóż, wyglądałaby przy mnie jak torba na aparat, już abstrahując od wątpliwych walorów estetycznych.
 5. Miał ktoś styczność z tą konkretną torbą? Zastanawiam się nad zakupem mniejszej weekendówki i z chęcią usłyszę opinię o tej lub rady co do innych. https://www.skorzana.com/product-pol-27634-Skorzana-torba-weekendowa-unisex-Solier-Dratford-SL27-vintage-brown.html?utm_source=iai_ads&utm_medium=google_shopping&curr=PLN&gclid=CjwKCAjwtdeFBhBAEiwAKOIy5zbz9VFFasQ5WCMUChjK9tALCln_qNZ0s95bSkCbwFCOJTUuKDtyZxoCldQQAvD_BwE
 6. john220

  Buty, trochę taniej

  Ja też bym zostawił. Są szyte, w tej cenie całkiem fajne i szybko nabiorą charakteru.
 7. john220

  Buty, trochę taniej

  @jarkos30 Pokaż zdjęcia podeszwy i ewentualnie wnętrza buta. To faktycznie olejowana skóra, czy trochę matowe lico? Chińczyki o których mówię były w licu. Pamiętaj, że było sporo wpustów tego modelu i mogą się od siebie różnić, w zależności jakie sklep dał im zlecenie. Zgadzam się również z przedmowcami, że wyglądają świetnie z jeansami i w odpowiedniej cenie warto zostawić.
 8. john220

  Buty, trochę taniej

  @mayor Mam Aldeny Indy od J. Crew. Znakomite buty i pierwsza moja para, którą wyślę ostatecznie na wymianę podeszwy. Wpadły mi niedawno w ręce chińczyki udające ten model, również sygnowane marką J. Crew. Nie zostawiłem ich, gdyż okazały się być klejone, pomimo zapewnień sprzedawcy. Co do jakości skór nie jestem w stanie się dokładnie wypowiedzieć, ale wyglądały przyzwoicie. Do 300 PLN dają radę, a wygląd cholewki swoje robi.
 9. @Krzysiek_W Akurat rozwarcie na obu zdjęciach jest akceptowalne. Na pierwszym zdjęciu nawet bardzo estetycze. Buty mogą być ładnie obiektywnie jak i subiektywnie, to samo tyczy się tego czy pasują. Czy rozwarcie w butach będących początkiem tej dyskusji razi? No mnie razi, ale tylko jakbym miał to sam ubrać. I tak, punkt 4 miał dotyczyć śmiechu z bólu pewnej części ciała
 10. 1. -Udzielaj się na forum Butwbutonierce- 2. -dodaj zdjęcie w temacie JBMDNS- 3. -skomentuj "To tylko buty(...) Nie przywiązuję do tego wagi" 4. -Śmiej się (długo)- Całkiem ładne buty swoją drogą. Trochę się zgadzam, że niski poziom formalności więcej wybacza, ale również sam bym nie akceptował takiego rozwarcia Co to za marka i model?
 11. @pablocito kopyto JIM?
 12. Może inaczej, za duży dyskomfort w palcach uznaję tak, który szybko powoduje ból. Za minimalny uznaje dyskomfort powodujący ból po całym dniu użytkowania. Zdarza mi się rozciągać cholewkę w palcach przy pomocy odpowiednio większych w tym miejscu prawideł i oczywiście rozchodzeniem. Na długość również się zdarzyło, ale to zawsze była kwestia kilku milimetrów. Wszystko w granicach rozsądku jest możliwe. Czasami cierpi na tym jednak estetyka, a częściej, pewien czas, cierpimy my sami.
 13. A tak generalnie ,temat chyba do przeniesienia do Krótkie pytania, krótkie odpowiedzi @mosze
 14. Zgadzam się z przedmówcą. Kto ma wiedzieć jak nie Ty? Nie wiemy jakie to buty, w jakiej tęgości, gdzie ściskają... Z własnego doświadczenia powiem, że od 0.5 cm do 1 cm luzu z przodu jest dla mnie idealne. Mam też dwie pary o wydłużonym czubku, które przekraczają długość mojej stopy o ~2 cm i również świetnie się trzymają. Wszystko zależy od twoich indywidualnych odczuć. Jak cisną palce na szerokości, to szybko odpuszczam. Dyskomfort może być na początku jedynie minimalny, bo cholewka tak bardzo się nie rozejdzie. Na długość wcale nie dopuszczam jakiegokolwiek ucisku. W podbiciu dopuszcza
 15. @Sebastian1 Masz kryty kanał szycia. Na czubku przedarłeś się przez milimetrową warstwę skóry, która służy właśnie do ukrycia szwów. To zupełnie normalne i jak zacznie się odklejać w niektórych miejscach, to możesz oddać do szewca na podklejenie lub podzelowanie. Do tego jednak jeszcze długa droga, nie masz się czym przejmować.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.