Jump to content

Beny23

Sympatycy
 • Content Count

  1,994
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  200

Everything posted by Beny23

 1. Ja przepraszam kolegów bo z powodów rodzinnych musiałem pojechać niespodziewanie do Łodzi i dlatego mnie nie było. Mam nadzieje impreza była świetna i odbijemy to sobie następnym razem.
 2. Kolegi @Whitesnake nikomu na forum nie trzeba przedstawiać Zielone brogsy od Kielmana i zamszowe monki Edward Green
 3. Będę w Domu Whisky na Kruczej koło 17:30. Do zobaczenia
 4. Cocktail Bar Max & Dom Whisky Krucza 16/22, 00-526 Warszawa, Poland
 5. Świętujemy 101 lat Niepodległej i 100 lat polsko-amerykańskich stosunków dyplomatycznych
 6. Świetnie w takim razie dzwonię i robię rezerwację w Dom Whisky po konferencji w sobotę od 16:30/17 i w Charlie w czwartek wieczorem po 20. Czy te godziny odpowiadają kolegom którzy się wybierają?
 7. Akurat ostatnio poznałem właściciela Domu Whisky który mnie zaprosił na degustację, więc świetnie że będzie okazja wypić tam whisky z kolegami z forum. To może Dom Whisky po konferencji w sobotę 16 listopada i Charlie w czwartek 21 listopada? Odnośnie obiadu to jestem otwarty na propozycje rdzennych Warszawiaków którzy najlepiej znają warszawskie knajpy. Ja bardzo lubię U Kucharzy na Arsenale bo takiego tatara nikt na świecie nie robi Mogę zrobić rezerwację tylko ustalmy ostateczną listę gości.
 8. Koledzy, to już listopad więc może wybierzmy miejsce i czas spotkania?
 9. Czy będą w kolekcji Poszetki kaszkiety a’la Peaky Blinders?
 10. Beny23

  Humor

  Nie ja, ale polecam obejrzeć nowego Jokera...
 11. Koledzy zabookowałem bilety i w drugiej połowie listopada będę w Warszawie przez dwa tygodnie. Może zorganizujemy spotkanie Stowarzyszenia But w Butonierce między 16 a 27 listopada? Jestem otwarty co do lokalizacji w stolicy.
 12. “Trolla” ... “niedouczonego” @Dignito pomyliłeś fora jeżeli jesteś tutaj żeby obrażać @xkoziol i @Midlife-Crisis. Twoja stylizacja jest tragiczna i zdecydowanie w słabym guście. Tak jak @xkoziol stwierdził, gust się ma albo nie i nic na to swoimi agresywnymi komentarzami nie poradzisz...
 13. Z bratem na konferencji inwestycji w FinTech. Widać wyraźnie kto jest bankierem a kto pracuje w FinTech
 14. Na niczym co noszę nie widać jaka to marka więc raczej markami nie epatuję. Kto wie, ten wie...
 15. Miałem założyć czarne oxfordy? 🤣 Mi zamszowe Edward Green pasują, tymbardziej że głosowałem wieczorem a cały dzień miałem na sobie ten granitur i buty
 16. Moja żona też tak uważa i nawet namalowała mi obraz z tą parą moich ulubionych trzewików
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.