Skocz do zawartości

Grafa

Użytkownik
 • Zawartość

  44
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

37

O Grafa

 • Tytuł
  Zwykły
 1. Jakie buty mam dziś na sobie

  Wątpię, abyś się zdobył na takie barbarzyństwo.
 2. Marka Loake

  Z perspektywy kupionych przez Ciebie wielu par butów i doświadczenia w ich noszeniu wniosek zdaje się oczywisty, ale przecież sama przymiarka butów bez tego doświadczenia w zasadzie o butach powie niewiele. Na samym początku przygody z butami nawet nie można przypuszczać, jak wygodne buty mogą być, i że można w nich spędzić cały dzień bez uczucia ulgi przy zdejmowaniu. Dopiero z czasem przychodzi wiedza o materiałach, konstrukcji i wpływu tychże nie tylko na estetykę, ale i komfort użytkowania. Nie bez znaczenia jest również psychika, która u nowicjusza za objaw postradania zmysłów uznaje kupno butów za kwotę ponad ... PLN. Przecież buty, to tylko buty. Dopiero z czasem mierzonym kolejną parą okazuje się, że to znacznie poważniejsza sprawa i bez wątpienia warta nie zawsze najlepiej wydanych pieniędzy.
 3. Jakie buty mam dziś na sobie

  @Michał Gdańsk Nudnawo? Może ładne buty nastrajają jakoś tak przyjaźnie, że reakcje są jakieś nijakie takie, nic się nie dzieje. Gdyby te Kielmany były chociaż brudne, ale nie. Wszystkie takie czyste i wymuskane. I jak w takich okolicznościach przyrody trollować?
 4. Alfred Sargent

  Miałeś je na nogach i i nie zrobiłeś ani jednego kroku? Nie wierzę! Ja się nie mogę oprzeć. Pracują jak żadne inne moje buty. Skóra jest miękka i bardzo przyjemnie się załamuje. Monki 87F rzeczywiście są zaskakująco krótkie, ale na moje stopy pasują idealnie. Twoje trio Cambridges nie są w rozmiarze 8UK?
 5. Alfred Sargent

  @fan_dobrego_buta Szkoda, że nie przymierzyłeś, bo może mógłbym kupować Twoje piękne buty.
 6. Alfred Sargent

  Bo buty prosto z fabryki miały smutne pudełko...
 7. Alfred Sargent

  @bratdominik Nie kuś! Ja niestety w 87 tego luzu nie mam i pogodziłem się z myślą, że niektóre piękne buty nie są dla mnie.
 8. Alfred Sargent

  Nie, to monki dla J. Crew. Nie są tak spektakularne jak Ramseye, ale menadżer w AS w dość przekonujący sposób odradził mi jakiekolwiek próby z kopytem 99. Wiedział, co mówi, bo kopyta węższe niż 87F byłyby dla mnie zdecydowanie za ciasne.
 9. Alfred Sargent

  Ja również odebrałem swoje buty - monki w kolorze mahogany na kopycie 87F. Od pierwszego założenia buty są bardzo wygodne. Mam nieco szersze stopy (noszę yanki na kopytach 960G i 962G rozmiar 41,5; o 915F nie mam nawet co marzyć) i do końca wahałem się pomiędzy rozmiarami 41,5 i 42. Wziąłem ten mniejszy rozmiar, ale czy był to lepszy wybór przekonam się po pierwszym dłuższym wyjściu. Póki co jestem bardzo zadowolony, zwłaszcza że trzeba się mocno postarać, aby znaleźć wadę sygnalizowaną przez sklep. @fan_dobrego_buta bardzo Ci dziękuję za nieocenioną pomoc w doborze rozmiaru i możliwość zakupu świetnych butów w okazyjnej cenie. Podobnie jak kolega @bratdominik nie mogę się doczekać kolejnego zamówienia.
 10. Mam 178 wzrostu, 38 kołnierzyk, w klatce 101, pas 85. Idealnie dopasowane koszule CT to 15” kołnierzyk i 33” długość rękawa (mógłby być 0,5” dłuższy, 34” jest za długi) w extra slim. Z tabeli CT wynika, że koszule, które leżą na mnie idealnie, powinny być za małe. Koszula CT 15” slim jest zbyt obszerna, zwłaszcza w pasie.
 11. Producenci, marki butów: Herring Shoes

  Wewnątrz jest dobrze, nie widać żadnych załamań. Właśnie otrzymałem informację, że przyznano mi dodatkowy rabat. Buty po rabacie będę kosztowały 60% ceny regularnej, więc je zatrzymuję.
 12. Producenci, marki butów: Herring Shoes

  Ta szrama z tyłu to tylko nadmiar barwnika na delikatnym zmarszczeniu. Ale rzeczywiście spodziewałem się lepszej skóry. Poprosiłem o rabat. Jeśli go dostanę, buty zatrzymam. Jeśli nie... pewnie też. Chyba tak mam, że w wygodnych butach obniża mi się ostrość widzenia.
 13. @Pawel1433Koledzy dobrze doradzają: biała koszula, czarne skarpety, biała poszetka, wiązana czarna mucha. W butonierkę tylko żywy kwiat. Żółty goździk będzie wyglądał doskonale.
 14. Producenci, marki butów: Herring Shoes

  Nie przejmuję się tymi wybarwieniami, ale buty by Cheaney w pierwszym gatunku nie powinny tak wyglądać. Sklep zaproponował darmowy zwrot. Gdybym miał stopę F nawet bym się nie zastanawiał, bo wybór ciekawych butów w regularnej szerokości jest duży. To jest kopyto 205 G i na moje nieco szersze stopy pasuje idealnie, stąd publiczne "użalanie" się nad butami.
 15. Producenci, marki butów: Herring Shoes

  Dzisiaj odebrałem Herringi Gladstone. Czy według Was widoczne przebarwienia to "akceptowalne cechy ręcznie robionych butów", jak to opisuje sklep, czy też są to wady, które kwalifikują buty jako seconds?
×