Jump to content

Grafa

Użytkownik
 • Content Count

  312
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Grafa last won the day on April 23

Grafa had the most liked content!

Community Reputation

595

About Grafa

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Kyle, polecam ćwiczenia z książki „Zaprawa więzienna”. Książka napisana topornym językiem, ale ćwiczenia bardzo dobrze rozpisane. Od ubiegłorocznego zamknięcia siłowni ćwiczę tylko kalistenikę i nie wyobrażam sobie powrotu do przerzucania żelastwa.
 2. @Paczuch, piorę swetry kaszmirowe w pralce wbrew napisowi na metce i nic im się nie dzieje. Ustawiam program pranie ręczne, temperatura 30 stopni, wirowanie 600, zamiast proszku daję płyn do prania wełny. Po wyjęciu z pralki swetra nie wieszam, tylko rozkładam go na suszarce. Spodnie 95% bawełna 5% kaszmir prałbym w pralce. Gdyby proporcje były odwrotne, zaniósłbym do pralni.
 3. Sprawdź eton 38 contemporary fit albo 39 slim. Są trochę obszerniejsze niż susu 38 slim i 39 ekstra slim. Etony co jakiś czas są na zalando lounge w cenie poniżej 300 zł.
 4. Gdyby była, posunąłbym się jeszcze dalej.😉
 5. Mam kilka par Yanko i u mnie ten problem nie występuje.
 6. Na popularnym serwisie aukcyjnym znalazłem w moim rozmiarze nową koszulę eton DnA made in Sweden, która nie jest już produkowana. Sam ze sobą wygrałem aukcję i byłem ciekaw, czy będę miał się z czego cieszyć. Zasadniczo liczyłem się z tym, że to podróba, ale opcja zwrotu rekompensowała ewentualny zawód. Dzisiaj odebrałem koszulę i na pewno jej nie zwrócę. Jest bardzo dobrze odszyta, chociaż dla mnie nie wygląda lepiej niż rumuńskie etony, których kilka posiadam. Wszystkie są wykonane równie starannie. @mayor pisał, że różnicy trudno nie zauważyć, ale dla mnie jakość jest taka sama z jednym wyj
 7. Grafa

  Buty, trochę taniej

  Mam te buty. Polecam w tej cenie.
 8. Mam, niestety, podobne doświadczenia z Szewc24. W sierpniu 2017 r. dałem do renowacji teczkę i zapłaciłem z góry 350 zł. Do dzisiaj nie odzyskałem teczki ani pieniędzy. Ostatni kontakt z szewcem miałem w 2018 r.
 9. @Jangrajewski, 46 będzie za krótka marynarka. Ja mam 178 cm i marynarka custom made havana rozmiar 48 jest dobra na długość. Co ciekawe, mam 2 inne havany z wieszaka i musiałem wydłużyć rękawy ok. 2 cm. Spodnie od garnituru custom made brescia rozmiar 48 zwęziłem w udach i skróciłem nogawki.
 10. @knur_warmiński, spodnie zanella (wełna z kaszmirem) z yooxa.
 11. @mysz, nie wierzyć. 7.5E jest dobre na stopę ok. 27 cm w normalnej tęgości. Ja mam stopę szerszą i przy takiej długości noszę rozmiar 8E.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.