Skocz do zawartości

Grafa

Użytkownik
 • Zawartość

  62
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

41

O Grafa

 • Tytuł
  Zwykły
 1. Producenci, marki butów - Crockett & Jones

  Niestety połowę ceny kosztuje tylko kolor sage.
 2. Producenci, marki butów - Crockett & Jones

  A jak się to kopyto ma do 341?
 3. Producenci, marki butów - Crockett & Jones

  Które to kopyto?
 4. Producenci butów: Vass

  Zamówienie już poszło.
 5. Godzinę można sprawdzić w telefonie. A nic tak nie odwraca uwagi od popsutego zegarka, jak piękny pasek.
 6. Producenci butów: Vass

  W Twoich też bym nic nie zmieniał. Rozważam F w tęgości G. Napisałem zapytanie do Vassa w ubiegłym tygodniu, podałem im wymiary stopy. Zobaczę, co doradzą. Jeśli będą jakiekolwiek wątpliwości, wybiorę P2. Wymarzone buty muszą być wygodne.
 7. Producenci butów: Vass

  Dzięki, że to napisałeś. Kiedyś wymarzyłem sobie trzewiki @Zajac Poziomka, a teraz wiosna idzie i zaczynałem kombinować. Moje będą w brązie, najprawdopodobniej dark cognac. Dark brown wydaje mi się zbyt ciemny, a chciałbym, żeby trzewiki były w kolorze zbliżonym do australian nut teczki od @Skalpel. Kopyto P2 wymuszone szerokością stopy, rozmiar taki jak w yanko 960 G. Obawiałem się, że będą trochę toporne, ale po prezentacji pięknych balmorali @Tanatos70, wątpliwości przeszły. Podeszwa pojedyncza dainite. O innych szczegółach nie mam zielonego pojęcia. Jeśli macie jakieś rady, będę wdzięczny za pomoc, szczególnie @Zajac Poziomka.
 8. Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy

  @WodzuDla mnie również jedna para.
 9. @szewc24.pl legalne, ale pod pewnymi warunkami. Czy zostały spełnione, nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Nagrywanie rozmowy bez uprzedzenia rozmówcy jest przede wszystkim sprzeczne z dobrymi obyczajami i trudno mi zaakceptować takie zachowanie. Chciałbym wierzyć, że miałeś ku temu ważny powód.
 10. Zakupy online: reklamacje, obsługa klienta

  @ricco Twój przykład jest przejawem odosobnionego poglądu, a może nawet nie tyle poglądu, co indywidualnego podejścia do klienta. Wpis sugerował, że stwierdzenie oparłeś na jakichś regulacjach. @dunlop Możesz dochodzić, ale najpierw, na spokojnie, odpowiedz sobie na pytanie, czy ma to sens? Według mnie nie. Zapewniam Cię, że nawet jeśli coś uzyskasz, nie będzie to warte Twojego czasu, a przede wszystkim nerwów. Twoje wątpliwości są zasadne. Sklep oświadczył, co uznał. Bezpośrednio. @saphir.pl 30 dni na zwrot butów po nieuznanej reklamacji nie jest czasem rozsądnym. Wysyłanie butów do producenta może być przejawem dobrej woli sprzedawcy i dobrej praktyki, ale klient powinien mieć świadomość ewentualnych niedogodności z tego wynikających. W tym przypadku głupio wyszło, chociaż wiemy, że przecież nie wydałeś płaszcza pracownikowi klubu sportowego Tęcza.
 11. Zakupy online: reklamacje, obsługa klienta

  @ricco na czym opierasz swoją opinię?
 12. Jakie buty mam dziś na sobie

  W kielmanach?
 13. Elegancka i ergonomiczna torba

  No cóż, ja mam inne doświadczenia, ale każdy obcuje z grupą badawczą, jaka mu odpowiada.
 14. Elegancka i ergonomiczna torba

  @Whitesnake Dosyć kontrowersyjna teza. Kopernik, gdyby była kobietą, mogłaby się poczuć urażona.
 15. Jakie buty mam dziś na sobie

  Wątpię, abyś się zdobył na takie barbarzyństwo.
×