Jump to content

Grafa

Użytkownik
 • Content Count

  279
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Grafa last won the day on February 22

Grafa had the most liked content!

Community Reputation

509

About Grafa

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @mysz, nie wierzyć. 7.5E jest dobre na stopę ok. 27 cm w normalnej tęgości. Ja mam stopę szerszą i przy takiej długości noszę rozmiar 8E.
 2. Informację o butach rozmiar 8 wystawionych na allegro zobaczyłem, gdy @Tanatos70 już posprzątał. Miałem nawet do niego napisać, że gdyby były za małe, to odkupię. Ale kolejka już się tworzyła. A później pojawiło się nowe ogłoszenie z moim rozmiarem (jeszcze raz dzięki @bulyt50). Dla porządku krótko się potargowałem i szybko uzgodniliśmy cenę ze sprzedawcą. Nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z kordowanem i specjalnie nie interesowałem się tą skórą. Gdy buty dotarły byłem zaskoczony, że skóra jest tak miękka, a buty lekkie, mimo optycznej toporności. Są bardzo wygodne i mają idealną dl
 3. @astaroth, https://www.intimissimi.com/pl/product/pidżama_męska_z_bawełny_supima®-PLU466.html?dwvar_PLU466_Z_COL_INTU=800
 4. Dzięki, @Wodzu. Zdjęcie oczywiście załączę.
 5. Jak przetłumaczyć na angielski ząbkowanie łączenia skór cholewki? Wysyłam zamówienie adelaidów do Vassa, które oni standardowo robią bez ząbkowania. Chodzi mi o wykończenia jak w moorach AS.
 6. @Krzysiek_W, kryzys raczej. Ze mną obszedł się chyba łagodniej:
 7. Mam 2 swetry uniqlo z kaszmiru (2 i 3 sezon), które bardzo lubię. Nie dostrzegam żadnej różnicy jakościowej w porównaniu do burberry (też made in china), a cena swetrów nieporównywalna. Mechacą się tak samo (w newralgicznych miejscach). Były prane w pralce na programie pranie ręczne i nic im się nie stało. Swetry merino z uniqlo są rewelacyjne. Polecam kolory wino i śliwka.
 8. Mam prawidła massido od ponad roku. Nie widzę żadnej różnicy użytkowej w porównaniu z prawidłami droższymi trzykrotnie. Działają i jeszcze wyglądają jak nówki. Do klasycznych butów 41,5 używam prawideł 40-41.
 9. Z ostatnim outletowym zamówieniem dostałem koszule (red line, jort) made in China w 2019 r. Denimowa purple line (2018) została uszyta w Polsce. Czy Wasze jorty też przybyły z Azji?
 10. @Bogusław, mam 2 koszule red line (jedna to jort) i jestem z nich bardzo zadowolony. Mam też 4 koszule eton i nie dostrzegam żadnej różnicy w jakości wykonania w porównaniu do susu red line. Materiały też są porównywalne. Wolę susu, ponieważ leżą na mnie najlepiej ze wszystkich marek. Jort rozmiar 39 (extra slim fit) ma bardzo zbliżone wymiary do slim fit w rozmiarze 38.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.