Jump to content

Grafa

Użytkownik
 • Content Count

  213
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Grafa last won the day on January 5 2019

Grafa had the most liked content!

Community Reputation

291

About Grafa

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Grafa

  Alfred Sargent

  @bratdominik bardzo ładne buty. Moje niestety są za wąskie. Bardzo żałuję, bo to najlepiej wykonane buty (a przy tym doskonała skóra) z jakimi miałem do czynienia. Świetny zakup.
 2. Grafa

  MALA CZARNA

  Punkt odniesienia już masz. Teraz czas na prawdziwe parzenie, czyli kolbę.😉
 3. Grafa

  Odchudzanie

  NEJM we wnioskach zastrzega jednak, że badania kliniczne skupiały się głównie na osobach dorosłych - młodych i w średnim wieku - z nadwagą i nie można uogólniać wniosków dotyczących korzyści i bezpieczeństwa postu przerywanego na inne grupy wiekowe (i osoby bez nadwagi - to już moje wnioskowanie). Poza tym w przypadku ludzi badania trwały kilka miesięcy i nie wiadomo, jakie byłyby korzyści z wieloletniego stosowania postu przerywanego.
 4. Grafa

  Dysputy ekonomiczne

  Mnie raczej zaskakuje kontekst, w jakim się pojawia. Zwłaszcza cytowany utwór.
 5. Uzupełniam 1, 2 warstwami i lustro jest jak nowe.
 6. @MarianoItaliano, uniqlo polecam, mam od nich kilka swetrów merino i kaszmirowych.
 7. Moim zdaniem zmierzyłeś obrys stopy prawidłowo, ale sam obrys może nie być dokładny. Spróbuj przystawić kartkę do ściany, połóż na niej stopę i zaznacz koniec dużego palca.
 8. Grafa

  Zapachy

  Czyli bardziej uni niż sex...
 9. Szukam białej koszuli pin stripe z ładnym kołnierzykiem. Znalazłem w SuSu https://eu.suitsupply.com/pl/classic-shirts/koszula-twill-biała-w-paski/H6085.html?cgid=classic-shirts&prefn1=designID&prefv1=Stripe. Warto (jakość/cena), czy szukać dalej? Mogę trochę dołożyć do yanko, ale niechętnie.
 10. A co z tymi sprzedawcami jest nie tak?
 11. Grafa

  Alfred Sargent

  Poszukuję AS Bexhill mahogany grain. Ten model był robiony na kopycie 87F dla AFPOS i nie jest już produkowany. Gdyby ktoś, gdzieś, zupełnie przypadkiem zauważył takie buty rozmiar 8, byłbym wdzięczny za info.
 12. @eduardo, polecam rękawiczki od Kuca.
 13. @Kewin, wczoraj doszły do mnie oprawki TF z Aurum. Nie widzę żadnej różnicy w jakości wykonania tej pary w porównaniu do dwóch innych oprawek TF, które mam, a za które płaciłem 2-2,5 razy więcej. Etui również bardzo ładne. Nowe oprawki jednak odsyłam, ponieważ sklep oznaczył je jako unisex, a są raczej damskie (cokolwiek to znaczy). Poza tym mostek jest większy niż opisie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.