Jump to content

Grafa

Użytkownik
 • Content Count

  200
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Grafa last won the day on January 5

Grafa had the most liked content!

Community Reputation

258

About Grafa

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A co z tymi sprzedawcami jest nie tak?
 2. Grafa

  Alfred Sargent

  Poszukuję AS Bexhill mahogany grain. Ten model był robiony na kopycie 87F dla AFPOS i nie jest już produkowany. Gdyby ktoś, gdzieś, zupełnie przypadkiem zauważył takie buty rozmiar 8, byłbym wdzięczny za info.
 3. @eduardo, polecam rękawiczki od Kuca.
 4. @Kewin, wczoraj doszły do mnie oprawki TF z Aurum. Nie widzę żadnej różnicy w jakości wykonania tej pary w porównaniu do dwóch innych oprawek TF, które mam, a za które płaciłem 2-2,5 razy więcej. Etui również bardzo ładne. Nowe oprawki jednak odsyłam, ponieważ sklep oznaczył je jako unisex, a są raczej damskie (cokolwiek to znaczy). Poza tym mostek jest większy niż opisie.
 5. Grafa

  Alfred Sargent

  Po roku użytkowania nadal jest ciasno, chociaż trochę mniej. Moim zdaniem kopyto 99dx istotnie różni się od 87f. Mam buty na skórzanej podeszwie SM 99dx rozmiar 8,5 US (czyli 8 UK) i AS 87f rozmiar 7,5 UK i 8 UK. Kopyto 99dx jest węższe niż 87f rozmiar 7,5 UK, ale dłuższe i ma więcej miejsca nad palcami. Kopyto 99dx jest dosyć smukłe i raczej nie na wysokie podbicie.
 6. @Pyskaty Dandys, Ty tak na serio?
 7. ... albo nawet 2 rozmiary https://eu.diegos.com/freu/size-charts.
 8. Jakieś 2 lata temu kupiłem 2 pary chukka na kopycie 790F. W brązowych po ok. roku użytkowania zauważyłem pękniętą ramę. Fabryka uznała reklamację, ale niestety nie dało się butów naprawić, a Patine.pl na stanie nie miał mojego rozmiaru. Zaproponowano mi zwrot pieniędzy z możliwością kupienia butów po pierwotnej cenie promocyjnej, gdy buty pojawią się w ofercie. We wrześniu nowe buty dotarły do mnie, z czego jestem bardzo zadowolony. Zauważyłem, że podeszwa jest nieco dłuższa i szersza niż w starszych butach. Nowe buty są dokładniej wykonane, a ścieg na ramie drobniejszy, co widać na czubkach.
 9. @regis, moje stopy mają ok. 27 cm i rozmiar 7,5 yanko na kopycie 960G, 962G i 790F są dobre. Nie znam kopyt loake.
 10. @regis, Bez podania długości stopy ciężko będzie cokolwiek doradzić.
 11. @me.spoke, bardzo fajne zdjęcie. Zazwyczaj w tym miejscu eksponuje się schody lub Barcaccię.
 12. Mam berwicki 3010, są Ok. Mam też kilka par Yanko na kopytach 960G i 962 G. Kopyta F są na mnie za wąskie w palcach.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.