Jump to content

Grafa

Użytkownik
 • Content Count

  222
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Grafa

 1. @Zajac Poziomka, możesz coś napisać o rozmiarówce tych firm względem SuSu.
 2. W takim razie pierwotna cena jortów tym bardziej szokuje.
 3. Red line również ma te cechy. To moja najlepiej wykonana koszula, zresztą made in Poland. Slim fit w kołnierzyku 38 nie jest workowaty przy ok. 100 cm w klatce i 85 cm w pasie, przeciwnie. Na mnie koszula leży idealnie. Extra slim fit jest bardzo, bardzo wąski w tym rozmiarze. Jedynym "minusem" była pełna cena, którą zapłaciłem, czyli 99 euro. Biorąc pod uwagę jakość wykonania, materiał i dopasowanie do mojej sylwetki pełna cena jest akceptowalna. Niestety w outlecie koszul tej linii w tym rozmiarze nie udało mi się znaleźć i kupiłem jedną z linii purple i jedną blue (jorty były tylko extra slim fit). Ta pierwsza wykonana jest bardzo słabo (tkanina Monti, szycie, o ile dobrze pamiętam, w Macedonii), materiał lekko gryzący. Dużo lepiej uszyta jest najtańsza koszula (tkanina no name, traveller, made in Mauritius) i w promocji to bardzo dobry zakup.
 4. @Ciutek, również polecam dagmar z polkapu. Szczegóły, w tym rozmiar, możesz ustalić przez telefon.
 5. @Krzysiek_W, używałem kilka razy do czyszczenia oprawek metalowych z silikonowymi noskami. Po zabiegu oprawki były jak nowe. Płyn był jakiś specjalny.
 6. Grafa

  Alfred Sargent

  @bratdominik bardzo ładne buty. Moje niestety są za wąskie. Bardzo żałuję, bo to najlepiej wykonane buty (a przy tym doskonała skóra) z jakimi miałem do czynienia. Świetny zakup.
 7. Grafa

  MALA CZARNA

  Punkt odniesienia już masz. Teraz czas na prawdziwe parzenie, czyli kolbę.😉
 8. Grafa

  Odchudzanie

  NEJM we wnioskach zastrzega jednak, że badania kliniczne skupiały się głównie na osobach dorosłych - młodych i w średnim wieku - z nadwagą i nie można uogólniać wniosków dotyczących korzyści i bezpieczeństwa postu przerywanego na inne grupy wiekowe (i osoby bez nadwagi - to już moje wnioskowanie). Poza tym w przypadku ludzi badania trwały kilka miesięcy i nie wiadomo, jakie byłyby korzyści z wieloletniego stosowania postu przerywanego.
 9. Grafa

  Dysputy ekonomiczne

  Mnie raczej zaskakuje kontekst, w jakim się pojawia. Zwłaszcza cytowany utwór.
 10. Uzupełniam 1, 2 warstwami i lustro jest jak nowe.
 11. @MarianoItaliano, uniqlo polecam, mam od nich kilka swetrów merino i kaszmirowych.
 12. Moim zdaniem zmierzyłeś obrys stopy prawidłowo, ale sam obrys może nie być dokładny. Spróbuj przystawić kartkę do ściany, połóż na niej stopę i zaznacz koniec dużego palca.
 13. Grafa

  Zapachy

  Czyli bardziej uni niż sex...
 14. Szukam białej koszuli pin stripe z ładnym kołnierzykiem. Znalazłem w SuSu https://eu.suitsupply.com/pl/classic-shirts/koszula-twill-biała-w-paski/H6085.html?cgid=classic-shirts&prefn1=designID&prefv1=Stripe. Warto (jakość/cena), czy szukać dalej? Mogę trochę dołożyć do yanko, ale niechętnie.
 15. A co z tymi sprzedawcami jest nie tak?
 16. Grafa

  Alfred Sargent

  Poszukuję AS Bexhill mahogany grain. Ten model był robiony na kopycie 87F dla AFPOS i nie jest już produkowany. Gdyby ktoś, gdzieś, zupełnie przypadkiem zauważył takie buty rozmiar 8, byłbym wdzięczny za info.
 17. @eduardo, polecam rękawiczki od Kuca.
 18. @Kewin, wczoraj doszły do mnie oprawki TF z Aurum. Nie widzę żadnej różnicy w jakości wykonania tej pary w porównaniu do dwóch innych oprawek TF, które mam, a za które płaciłem 2-2,5 razy więcej. Etui również bardzo ładne. Nowe oprawki jednak odsyłam, ponieważ sklep oznaczył je jako unisex, a są raczej damskie (cokolwiek to znaczy). Poza tym mostek jest większy niż opisie.
 19. Grafa

  Alfred Sargent

  Po roku użytkowania nadal jest ciasno, chociaż trochę mniej. Moim zdaniem kopyto 99dx istotnie różni się od 87f. Mam buty na skórzanej podeszwie SM 99dx rozmiar 8,5 US (czyli 8 UK) i AS 87f rozmiar 7,5 UK i 8 UK. Kopyto 99dx jest węższe niż 87f rozmiar 7,5 UK, ale dłuższe i ma więcej miejsca nad palcami. Kopyto 99dx jest dosyć smukłe i raczej nie na wysokie podbicie.
 20. @Pyskaty Dandys, Ty tak na serio?
 21. ... albo nawet 2 rozmiary https://eu.diegos.com/freu/size-charts.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.