Jump to content

paparazzo

Użytkownik
 • Content Count

  1,020
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

paparazzo last won the day on April 7 2015

paparazzo had the most liked content!

Community Reputation

523

About paparazzo

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ostatni raz na ręku, bo trafił dzisiaj na bazarek do sprzedaży Nie ukrywam, że nadal przyciąga oko
 2. Odświeżę trochę temat. Znacie jakieś rozsądne miejsca w Warszawie serwujące posiłki bezglutenowe? Wynika to nie z panującej mody a koniecznej diety. Na stronie menubezglutenu.pl propozycji jest niewiele
 3. Pod górkę trochę ale warte rozważenia przy cenie 3012V na poziomie ok 250 PLN i podobnych przeciwsłonecznych w granicach 600 PLN.
 4. Panowie, "Zachorowałem" na persole. Mierzyłem w Galerii Mokotów większość okrągłych ale niestety ten kształt w ogóle nie pasuje do mojej twarzy. Bardziej widziałbym na sobie oprawki zbliżone kształtem do Persol 3012V (zdjęcie poniżej). Jest jakiś odpowiednik wśród przeciwsłonecznych?
 5. Z polo wybrałem sobie kilka szt od https://www.openwear.pl Zwracając uwagę na skład można trafić na całkiem dobry produkt w wybitnie rozsądnej cenie. Porównując do polo z CT - niektóre nawet i lepsze (bardziej mięsiste, miękkie)
 6. Nie da się spokojnie przeżyć poniedziałku po takiej Twojej wstawce Czy w ramach nocy muzeów przewidujesz w przyszłym roku wycieczki po swoim warsztacie ?
 7. Nie jest. To składak. I nie chodzi tu o podrabianie jako takie ale zwyczajne bieżącą produkcję elementów/podzespołów, którymi można zastąpić zużyte w oryginale elementy.
 8. Wymierz stopę lub zrób zdjęcia stopy z góry, z przodu itp. Wyślij rysunki do Klasycznych butów i pozwól że oni dobiorą. Sam mam z KB 6 par. Kupowanie "na obrys" wykonywałem dla kolegi i trafili idealnie a stopy miał niewymiarowe.
 9. Potrzeba matką wynalazków Do damskiego iZegarka
 10. A dziękuję. Mam jeszcze ta sama skórę więc gdybyś potrzebował to daj znać
 11. Dotarł w tym tygodniu i nie schodzi z nadgarstka. Pasek na szybko dorobiłem sam.
 12. Panowie, Czy ktoś z Was może polecić lub zna kogoś kto podjął by się indywidualnych zajęć z języka angielskiego (poziom podstawowy)? Może być nauczyciel angielskiego, student który potrafi przekazać wiedzę. Zajęcia z osobą dorosłą. Miejsce: Warszawa Z góry dziękuję,
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.