Subaryta

Użytkownik
 • Zawartość

  101
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

133

O Subaryta

 • Tytuł
  Zwykły
 • Urodziny

Ostatnie wizyty

171 wyświetleń profilu
 1. Serio? Mogą ewentualnie argumentować zapisami KEA, żeby nie umawiać się wyłącznie na success fee. W praktyce i tak nikt tego nie sprawdza.
 2. Swojego czasu najlepsze sprawy urzędowe to sprawy z powództwa osadzonych o złe warunki w ZK. Zawsze duży wps, bo recydywa rzadko schodziła poniżej kilkuset tysięcy, sprawa kończyła się na jednej sprawie a klient mało uciążliwy, bo najwyżej mógł list napisać.
 3. Jak wygrasz to daj to do znajomego komornika, który szybko umorzy z powodu bezskuteczności i wystawisz na skarb państwa.
 4. Są. Jeszcze pal licho taką sprawę o buty ale np. 60 zł zasądzą w sprawie z urzędu o alimenty, w której może być kilka rozpraw. W sprawach z wyboru koszty też są dość niskie i nie zawsze odzwierciedlają nakład pracy, a tak naprawdę cierpi na tym również klient bo co z tego, jeśli w sprawie o buty zapłacił adwokatowi 500 zł skoro zwrotu dostanie 60 zł.
 5. To jest dla tych, którzy uważają, że adwokat zarabia jakieś niesamowite pieniądze A w ogóle to są koszty brutto, razem z VAT...
 6. Batalia sądowa z Gino Rossi dobiegła końca. Wyrok I instancji się uprawomocnił, dzisiaj przelali zasądzoną kwotę. Jak ktoś jest zainteresowany to załączam uzasadnienie wyroku. Konkluzja jest taka, że warto walczyć o swoje. gino rossi uzas.pdf
 7. @Santino jaka to średnica?
 8. Deep blue ale telefonem ciężko zrobić. I jeszcze prezent dla żony, ale to nie na ręku, bo babski:
 9. Takie cuś sobie przyjechało. Może być?
 10. Fajny ten datownik na 6 zamiast na 3.
 11. To inny Tylko się spieszy i mam nadzieję, że nie będzie awantury ze sprzedawcą...
 12. Ale dylematy... Myślę, że to po prostu jest tak, że niektórzy lubią zegarki. Nie sądzę, żeby większość nabywców tego typu zegarków w ogóle rozważała kwestie ekonomiczno-funkcjonalne. Jeśli już, to można taki zegarek traktować jako lokatę kapitału. Pieniądz na koncie bankowym czy papierowy to kwestia umowna. Dzisiaj ma wartość, jutro nie ma. Dobry zegarek zawsze będzie miał wartość.
 13. Dzisiaj nieformalnie z okazji piątku.