Subaryta

Użytkownik
 • Zawartość

  109
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

165

O Subaryta

 • Tytuł
  Zwykły
 • Urodziny

Ostatnie wizyty

198 wyświetleń profilu
 1. O właśnie - macie jakieś pomysły, żeby te guziki od szelek lepiej się trzymały? Czego bym nie robił, to szybko starają się oderwać... Przyszyć te szelki na stałe, czy jak?
 2. I to jest idealne podsumowanie Phoenixa. Ktoś napisał, że można do porównania dodać garnitur Szarmanta ale to moim zdaniem już inna (wyższa) półka.
 3. Najładniejszy cal. 89
 4. Z lekką dozą szaleństwa
 5. Fajny pasek do tej Pobiedy.
 6. Nawiązują do sterowców, a nie lotniskowców Z wyglądu mi się podobają, zwłaszcza te z białymi tarczami. Kwarcowego bym nie kupił, bo wolę zegarek z duszą. Cena mechanicznych Zeppelinów jak dla mnie zbyt wysoka, bo to już około 5000 zł. EDIT: a jednak nie są takie drogie te mechaniki. Za te 5K to tylko 100 Jahre, inne do 2000 zł.
 7. Złoto ma swój klimat
 8. Serio? Mogą ewentualnie argumentować zapisami KEA, żeby nie umawiać się wyłącznie na success fee. W praktyce i tak nikt tego nie sprawdza.
 9. Swojego czasu najlepsze sprawy urzędowe to sprawy z powództwa osadzonych o złe warunki w ZK. Zawsze duży wps, bo recydywa rzadko schodziła poniżej kilkuset tysięcy, sprawa kończyła się na jednej sprawie a klient mało uciążliwy, bo najwyżej mógł list napisać.
 10. Jak wygrasz to daj to do znajomego komornika, który szybko umorzy z powodu bezskuteczności i wystawisz na skarb państwa.
 11. Są. Jeszcze pal licho taką sprawę o buty ale np. 60 zł zasądzą w sprawie z urzędu o alimenty, w której może być kilka rozpraw. W sprawach z wyboru koszty też są dość niskie i nie zawsze odzwierciedlają nakład pracy, a tak naprawdę cierpi na tym również klient bo co z tego, jeśli w sprawie o buty zapłacił adwokatowi 500 zł skoro zwrotu dostanie 60 zł.
 12. To jest dla tych, którzy uważają, że adwokat zarabia jakieś niesamowite pieniądze A w ogóle to są koszty brutto, razem z VAT...
 13. Batalia sądowa z Gino Rossi dobiegła końca. Wyrok I instancji się uprawomocnił, dzisiaj przelali zasądzoną kwotę. Jak ktoś jest zainteresowany to załączam uzasadnienie wyroku. Konkluzja jest taka, że warto walczyć o swoje. gino rossi uzas.pdf
 14. @Santino jaka to średnica?