Jump to content

Kyle

Użytkownik
 • Content Count

  2,379
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  26

Kyle last won the day on February 15

Kyle had the most liked content!

Community Reputation

2,592

About Kyle

 • Rank
  Stowarzyszenie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Uczciwie należałoby napisać, że pokaże na co go stać na palcach użytkownika, jeżeli podejdzie się bez należytego respektu. Częste pierwsze doświadczenie z pikutkiem Z tego co pamiętam, zdarzają się przypadku całkiem udanego podejścia do porcjowania zamrożonego mięsa przy jego użyciu.
 2. W ostateczności pozostają klasyczne fity od Brooks Brothers - tam naprawdę nie brakuje miejsca w pasie. Do nabycia w butiku Madison na Placu Bankowym, można też wysyłkowo (mailem, telefonicznie). W ostateczności, bo ceny dość zabójcze. Zakładam też, że niemiecko brzmiące brandy w P&C czy vanGraaf mogą być obszerne w classic fit, ale to do sprawdzenia, kiedyś tak bywało.
 3. Kiedyś ktoś pisał na forum o Hiszpanach, którzy służbowo przyjechali do Polski zimą mając z butów tylko loafersy, a tu śnieg po kolana Ech, sam bym już też przeskoczył.
 4. @blekit o ile pamiętam jest dość wysoki i trochę jednak krótki ten płaszcz(yk). Kilka (a nawet więcej) centymetrów by nie zaszkodziło. Forumowa społeczność słusznie odwiodła mnie niedawno od zakupu płaszcz(yk)a OJ o podobnej długości, choć miałem na niego sporą chęć. Sama marka jest bardzo OK, mam jedną koszulę z oxfordu kupioną jeszcze na massdrop kilka lat temu, a w tym roku na wyprzedaży kupiłem casualową koszulę z zielonego sztruksu - bardzo fajny miły w dotyku materiał i ładny kołnierzyk BD.
 5. A wyemitowałeś już osobiste tokeny?
 6. Profesor na seminarium magisterskim zwykł mawiać, że powyżej pewnego poziomu już odpada kwestia konsumpcji i pojawia się temat inwestowania (profesor poza uczelnią zwykł zresztą świadczyć doradztwo podmiotom stanowczo wypłacalnym). Zatem @Krzysiek_W gratulując przekroczenia tego poziomu, poddaję pod rozwagę wrzucić jakąś kwotę w interesującą inwestycję (nie mam na myśli spekulacji na krypto, od tego na pewno masz dość spamu na mailu, może jakaś niszową spółka, która ma jakiś ciekawy pomysł biznesowy, albo jakiś inny nieoczywisty kierunek - będzie frajda, jeżeli wyjdzie, nie tylko czysto finans
 7. A proszę bardzo Doktorat dziś obroniony. @pablocito , podziękowania dla Twojej żony za radę. Trafione, a i symbolika jakaś zachowana.
 8. Ogłaszam początek sezonu nabytków na lato Boat shoes Sebago i loafersy Allen Edmonds.
 9. Zapewne byłby to najbardziej bespoke'owy wątek na forum Choć sam mam od CJ tylko RTW ale w przeciwieństwie do wcześniej posiadanych rękawiczek jakimś zbiegiem okoliczności tych akurat nie gubię (acz brązowe były dwa razy bardzo bliskie tego, i zawsze jakoś się odnajdowały).
 10. "Klasyczne" Sebago widziałem co najmniej w kilkunastu kolorach (w tym czerwony, różowy, nie mówiąc o miksach kolorów), sam miałem jedne w bardzo jasnym brązie z odblaskowo niebieską podeszwą. Więc nie ma co demonizować, że tylko granatowe czy brązowe. A buty od Timberlanda są zwykle bardzo wygodne (miałem jedne boaty) i jest to dość ważne w tym przypadku, bo zakładam, że niewykluczone jest noszenie na bosą stopę. Cena jest dobra, zwłaszcza że mogą się okazać na jeden sezon. Choć osobiście też mam największy sentyment do Sebago, właśnie lecą do mnie ciemnobrązowe na ten sezon.
 11. Nie licząc niepraktycznego koloru, to w czym problem? Jakoś bardzo od typowych boat shoes nie odbiegają. Że podeszwa niejednolita kolorystycznie?
 12. Nie znam się na skórach, niemniej: a) purchle szczególnie pojawiają się (jeżeli chodzi o środowisko forum) na butach Yanko z cordovanu z zamówienia forumowego sprzed lat (zapewne nie na wszystkich, ale kwestia była często zgłaszana). Nie kojarzę tego tematu przy Meermin, ale skoro niektórzy piszą, że również, to widocznie tak jest. b) nieobecny tu od długiego czasu kolega Rafał (szewc24) kiedyś coś robił przy moich Yanko z tego zamówienia, niezbyt pochlebnie wypowiadał się o jakości użytej skóry (w najlepszym razie jako towarze drugiego gatunku, co notabene mogłoby być usprawiedliwio
 13. https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,26750943,tylko-34-firmy-dzialaja-w-warszawie-od-przed-wojny-nie-dobila.html Pocieszające, że ze sklepem ze szczotkami pana Barlińskiego nie było tak źle, tylko bloger narobił paniki
 14. Kyle

  Buty, trochę taniej

  W Bergu od w miarę niedawna jest Crownhill, więc też kierunek, żeby mieć w ofercie buty bardziej przystępne cenowo.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.