Jump to content

Midlife-Crisis

Użytkownik
 • Content Count

  1,326
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  51

Midlife-Crisis last won the day on October 20

Midlife-Crisis had the most liked content!

Community Reputation

5,310

About Midlife-Crisis

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Location
  Monaco di Baviera

Recent Profile Visitors

3,373 profile views
 1. Gratuluję wytrwałości i konsekwencji w rozwoju odważnego stylu chyba od samego początku tego forum!
 2. https://en.wikipedia.org/wiki/Houndstooth Po polsku pepitka, psi ząb, kurza stopka 😌
 3. Niekoniecznie. SuSu płaszcze macałem i są dobrze uszyte ,ale bardzo lekkie. CT może być jakąś alternatywą, ale nie oczekiwałbym zbyt wiele. W małym budżecie zrobiłbym jak kolega wyżej.
 4. To jest RTW ze sklepu stacjonarnego Anton Meyer (nie Eduard Meier). Sklepy są w Hamburgu, Monachium i Wiedniu). Mały sklep, trudno wyjść bez zakupu. 😊 Materiały brytyjskie, włoskie i austriackie, szycie w Portugalii. Tak się składa, że te marynarki tak leżą na mnie bez przeróbek. Jak przyjdą lepsze czasy, to można poszerzyć. Tylko rękawy w większości z nich są za długie, a guziki czynne. Tu akurat tylko minimalnie. Edit: Jakieś wskazówki doświadczonych kolegów ws, taliowania, dopasowania?
 5. Na zimę 30-lecia to żaden z tych płaszczy nie będzie odpowiedni. Dołożyłbym na coś bardziej trwałego. W tym budżecie sprawdziłbym CT.
 6. Dzięki, taki był mój czynny udział w koncercie z okazji święta reformacji. Protestanci też oszczędzają na ogrzewaniu. Nie wiem na pewno, czy OC i BD. Faktura i ukryte B poniżej: Edit: Doczytałem, to flanela i point collar. Tłumaczenia tego ostatniego nie będę się podejmował.
 7. Zima idzie! Ciężki szkocki tweed od Lovat, pod to OCBD z SuSu i szantung od poszetki z już dawno minionej kolekcji. Na koniec kompozycja faktur. Brązowe brogsy u podstawy nie były wystarczająco fotogeniczne.
 8. Po paru przygodach popieram w RTW imitacje.
 9. Fajna marynarka ładnie leży. 😀Przypuszczam, że guziki czynne i masz dylemat, bo górą trzeba skrócić rękawy. 🤔
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.