Jump to content

Midlife-Crisis

Użytkownik
 • Content Count

  1,639
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  60

Midlife-Crisis last won the day on February 9

Midlife-Crisis had the most liked content!

Community Reputation

6,450

About Midlife-Crisis

 • Rank
  Member Senior (po 50-tce)

Profile Information

 • Location
  Monaco di Baviera

Recent Profile Visitors

4,209 profile views
 1. Takie znalezisko podczas poszukiwania dywanu.
 2. Mnie też, ale to jest chyba ubranie domowo-klubowe i ma źródło w klasyce. Poza tym kolega @phantom to jest inny level ze zdrowym dystansem do samego siebie.
 3. @jaskokoz Są też ludzie, którzy uczęszczają i do kościoła i do wyżej wymienionych klubów. @gringokwasny Wyjście do restauracji, w której można wydać cały budżet.
 4. Atutem marynarki lnianej jest dla mnie ta lekko pognieciona optyka. Kojarzy się z letnią aurą. Mam wrażenie, że len obojętnie w jakim kolorze dobrze wygląda w pełnym słońcu i w połączeniu z opaloną cerą. Termicznie rzecz biorąc na upały jednak nadaje się w mniejszym stopniu niż marynarki z lekkich tkanin wełnianych.
 5. Boho to nic złego. Było już u Wyspiańskiego. To przecież od bohemy a nie od bohomazów.
 6. Dopiero teraz to zauważyłem, bez zdjęcia nie podpadło mi wcale. To wina tego, że dałem Ci wymiar odczytany ze starego paska, w którym mi to też nie podpadło 😟 Japońska sentencja mówi, że ten jest Buddą, kto nie wie 🙏
 7. Tak, jest o jedną dziurkę za luźno. Złe maniery, muszę poprawić.
 8. Taka terapia słoneczna, bo mało go jeszcze i muszę się wciskać w golfy i flanelę. A tu jeszcze pasek zamszowyod @Pepo którym się (go) zamomniałem pochwalić.
 9. ... albo pogłębić. 😁 Wygląda na to, że para spodni została wykonana z niejednolitych kawałków materiału. Na pewno zdarza się to bardzo rzadko, ale jednak. W tego typu produktach denimowych skurczenie się materiału w pierwszych praniach jest zamierzone. To użytkownik dostaje dziewiczy materiał i robi robotę, która w spodniach z sieciówek jest już wykonana.
 10. Taki epizod sprzed kilku laty w sklepie Manufactum: Wchodzi klient, podchodzi do obsługi i wyciąga z torby takie samo stojące levisy heritage itd. za chyba 270 Euro. Jedna nogawka jest o jakieś 10-15 cm krótsza od drugiej. Mówi, że po zakupie wyprał jak kazali, czyli w pralce na lewej stronie. Obsługa, że jednak coś musiał źle zrobić, jaki proszek itd. On, że wszystko zrobił, jak kazali. Oni, że to nie ich wina i nie ma zwrotu, basta. Wyszło na to, że ma jeszcze raz wyprać ... to zobaczymy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.