Jump to content

Avallach

Użytkownik
 • Content Count

  163
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

282

About Avallach

Recent Profile Visitors

951 profile views
 1. @Wodzu co stopa to inne odczucia - dla mnie 44.5 budapester są odpowiednie a 44 P2 miażdżyło mi palce. Chyba, że 44 porównujemy do 44.
 2. @blekit podobna sytuacja występowała bodajże u kolegi @Whitesnake. U Vassa mierzyłem wspomniane przez Ciebie kopyta i miażdżyły mi palce. Co do innych - w Yanko pasują mi 960, 961, 962 w rozmiarze 44. Do tego C&J 348 również w rozmiarze 44, jedne berwicki i jedne loaki również 44, ale nie pamiętam kopyt.
 3. Zamówienie grupowe na buty od Vassa dobiegło końca, dziś odebrałem swoją parę. Na początek wielkie podziękowania dla @Aron za organizację zamówienia i ogromną cierpliwość zarówno do Vassa jak również do zamawiających. Naprawdę wielkie dzięki, spodziewam się, że zamówienie mocno Cię zmęczyło. Podziękowania również dla @Tanatos70 za jego nieoceniony wkład. Co do butów - wcześniej miałem okazję na miejscu w Budapeszcie pomierzyć różne kopyta, więc co do dopasowania nie szedłem w ciemno i tu nie ma zaskoczeń. Wybrałem model Norweger na kopycie Budapest. Standardowo noszę rozmiar 44, w tym przypadku jest to jednak 44.5.
 4. To niemal 2.5-letnie Yanko 545.
 5. Świetna wiadomość. Jedna para półbutów z mojej strony.
 6. Na stronie jest podana długość: 52 cm. Czy to jest wymiar po złożeniu? Jak długa jest sama rączka? Z góry dzięki za odpowiedź.
 7. Dandy Shoe Care http://dandyshoecare.tumblr.com/post/80079283915/patina-by-dandy-shoe-care-tired-of-sad Edit: Przynajmniej autorem patyny...
 8. Ogólnie to fajny pomysł (właśnie takich zdjęcie wrzuciłem ze styleforum na poprzedniej stronie) niestety piszą tam (na styleforum), że Vass nie chce szyć takich konkretnie butów z kordowanu... Żeby nie było, dziękuję za rady, zgadzam się z nimi - buty wyglądają na bardzo ciężkie. Mimo to...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.