Jump to content

wally

Stowarzyszenie
 • Content Count

  795
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

wally last won the day on January 4

wally had the most liked content!

Community Reputation

931

About wally

 • Rank
  Aktywista
 • Birthday 11/07/1989

Profile Information

 • Location
  Szczecin

Recent Profile Visitors

2,919 profile views
 1. U mnie wg tabeli jest 62,5 cm i na żywo, jeśli dobrze zmierzyłem, też (może z 05-1,00 cm dłuższe).
 2. Po 12 dniach od złożenia zamówienia przyszła przesyłka z Polo Coat od Zanieri: https://www.spierandmackay.com/product/zanieri---navy-polo-coat---pre-order-10400-611626-ploct Dzięki uprzejmości @Jakub.B mogłem skorzystać z promocji -20% dla pierwszego zamówienia (referral program). Kod trzeba podać przy rejestracji konta, później nie ma takiej możliwości. Należy ew. stworzyć drugie konto w tym sensie, jeżeli przegapiliśmy ten moment. Recenzję podobnego modelu znajdziecie również u tego Pana: Moje wrażenia są mniej więcej takie: Tkanina: zgrzebna, szorstka, cie
 3. Właśnie kupiłem u nich polo coat, w uwagach do zamówienia poprosiłem o zaniżenie wartości zamówienia oraz o wyszczególnienie kosztów przesyłki - będę dawać znać, jak do tego podejdą. Jak przyjdzie sam płaszcz to również dam feedback.
 4. Zapraszam do sądu lub sądu polubownego, tu masz przykład jak się podchodzi do takich spraw. Nie trzeba o tym pisać na forum. gino rossi uzas.pdf
 5. @Jakub.BTo w końcu VAT naliczyli Ci od 30 USD czy 150 USD I czy w przesyłce była jakaś faktura, która wskazywała na tę wysokość, czy też opierało się jedynie na deklaracji Spier&Mackey?
 6. @Jakub.B A na ile opiewało Twoje zamówienie? Pytam, bo też się zastanawiam nad jedną rzeczą od nich.
 7. Wiesz, szanuję Twój punkt widzenia i tak ja powiedziałem, przedyskutujemy to w niedzielę (najpewniej razem z innymi moderatorami, w końcu to oni akceptują ogłoszenia i to na nich spoczywa duża część pracy). Jak dla mnie limit służy temu, aby się zastanawiać co się wrzuca i sprzedawać rzeczy co bardziej wartościowe, zachowując przy tym pewną czytelność Forum. Natomiast zawsze jestem otwarty na dyskusje i nigdy się przy niczym kategorycznie nie upieram Pozdrawiam!
 8. Moim zdaniem limit zamieszczanych ogłoszeń został wprowadzony nie bez przyczyny i się sprawdza, na zarządzie poruszymy ten temat, ale o ile limit [K] najprawdopodobniej zostanie to możemy pomyśleć o innych zasadach dot. [S] i [O].
 9. Proszę przyjąć wyrazy najszczerszego współczucia.
 10. Panowie, wątek z reklamami został wyczyszczony, proszę pisać już tylko do meritum
 11. Yanko Suede Longwing, Pedemeia + Suistupply MTM
 12. Zastanawia mnie jak jest ze sztywnością tej skóry. Na tym zdjęciu wydaje się, że torba się ugina i przez to wygląda jak worek: Lepiej chyb celować w bardziej sztywne modele.
 13. Maurice MI1028, jednakże w miejsce bransolety założony został pasek Victorinox FieldForce.
 14. Powiem tak: cała ta ustawa (jak i większość marcowych rozporządzeń) jest pisana na kolanie, kazuistycznie, byle jak i ja, będąc w prawniczym zawodzie, muszę się trzy razy zastanowić jak to stosować. Ja sobie poradzę, ale współczuję większości przedsiębiorców. Wilczku, wróć.
 15. Krótka recenzja tego modelu https://patine.pl/brogues-77020-1441.htmt Buty zgrabne, wygodne, dobrze wykonane - chociaż może nie tak `mięsiste` jak np. moje Yanko longwingi na kopycie 960. Co do kopyta to jego wygląd jest kwestią gustu. Jest bardzo neutralne - ni to ostre, ni to dziadkowe. Na pewno wielce praktyczna jest zastosowana tam gumowa podeszwa. Nosze je chętnie, te obecne zaliczyły kilkadziesiąt wyjść. Trudno mi natomiast udzielić porady, którą markę wybrać: Yanko, TLB czy Patine (a mam obuwie od każdej z nich). Myślę, że wszystko zależy tu od kopyta. Jakościowo zakwalifikow
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.