Jump to content

wally

Stowarzyszenie
 • Content Count

  808
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

wally last won the day on January 4

wally had the most liked content!

Community Reputation

965

About wally

 • Rank
  Aktywista
 • Birthday 11/07/1989

Profile Information

 • Location
  Szczecin

Recent Profile Visitors

3,147 profile views
 1. Czy jest przewidziana kontynuacja dla tego bordowego paska:? https://sartolane.pl/kategoria/paski/pasek-skorzany-6
 2. Jako posiadacz identycznego płaszcza w pełni podpisuje się pod spostrzeżeniami @blekit Jest to zdecydowanie najlepszy płaszcz zimowy jaki mam i jaki mierzyłem. Po całym zimnym sezonie mogę powiedzieć, że na polską zimę daje radę. Wszystkie sartorialne smaczki są zachowane. Ten trzeci guzik rzeczywiście da się zapiąć i rzeczywiście zaburza on stylistykę, ale skutecznie chroni okolice splotu słonecznego przed zimnem. Noszę wyłącznie płaszcz z szalikiem i z postawionym kołnierzem - kołnierz trzyma fason, nie odpada na dół, mimo początkowych obaw. Z całego serca polecam ten płaszcz, będę się
 3. Czy ktoś miał do czynienia z tym sklepem: https://manufakturatkanin.pl/ Jest to witryna tej placówki: SKLEP TKANINY WŁOSKIE ul. ORLA 13 00-143 WARSZAWA Post nie stanowi kryptoreklamy, jeśli ktoś jest z Warszawy może mógłby się wypowiedzieć, czy zna tę placówkę?
 4. U mnie wg tabeli jest 62,5 cm i na żywo, jeśli dobrze zmierzyłem, też (może z 05-1,00 cm dłuższe).
 5. Po 12 dniach od złożenia zamówienia przyszła przesyłka z Polo Coat od Zanieri: https://www.spierandmackay.com/product/zanieri---navy-polo-coat---pre-order-10400-611626-ploct Dzięki uprzejmości @Jakub.B mogłem skorzystać z promocji -20% dla pierwszego zamówienia (referral program). Kod trzeba podać przy rejestracji konta, później nie ma takiej możliwości. Należy ew. stworzyć drugie konto w tym sensie, jeżeli przegapiliśmy ten moment. Recenzję podobnego modelu znajdziecie również u tego Pana: Moje wrażenia są mniej więcej takie: Tkanina: zgrzebna, szorstka, cie
 6. Właśnie kupiłem u nich polo coat, w uwagach do zamówienia poprosiłem o zaniżenie wartości zamówienia oraz o wyszczególnienie kosztów przesyłki - będę dawać znać, jak do tego podejdą. Jak przyjdzie sam płaszcz to również dam feedback.
 7. Zapraszam do sądu lub sądu polubownego, tu masz przykład jak się podchodzi do takich spraw. Nie trzeba o tym pisać na forum. gino rossi uzas.pdf
 8. @Jakub.BTo w końcu VAT naliczyli Ci od 30 USD czy 150 USD I czy w przesyłce była jakaś faktura, która wskazywała na tę wysokość, czy też opierało się jedynie na deklaracji Spier&Mackey?
 9. @Jakub.B A na ile opiewało Twoje zamówienie? Pytam, bo też się zastanawiam nad jedną rzeczą od nich.
 10. Wiesz, szanuję Twój punkt widzenia i tak ja powiedziałem, przedyskutujemy to w niedzielę (najpewniej razem z innymi moderatorami, w końcu to oni akceptują ogłoszenia i to na nich spoczywa duża część pracy). Jak dla mnie limit służy temu, aby się zastanawiać co się wrzuca i sprzedawać rzeczy co bardziej wartościowe, zachowując przy tym pewną czytelność Forum. Natomiast zawsze jestem otwarty na dyskusje i nigdy się przy niczym kategorycznie nie upieram Pozdrawiam!
 11. Moim zdaniem limit zamieszczanych ogłoszeń został wprowadzony nie bez przyczyny i się sprawdza, na zarządzie poruszymy ten temat, ale o ile limit [K] najprawdopodobniej zostanie to możemy pomyśleć o innych zasadach dot. [S] i [O].
 12. Proszę przyjąć wyrazy najszczerszego współczucia.
 13. Panowie, wątek z reklamami został wyczyszczony, proszę pisać już tylko do meritum
 14. Yanko Suede Longwing, Pedemeia + Suistupply MTM
 15. Zastanawia mnie jak jest ze sztywnością tej skóry. Na tym zdjęciu wydaje się, że torba się ugina i przez to wygląda jak worek: Lepiej chyb celować w bardziej sztywne modele.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.