Jump to content

wally

Stowarzyszenie
 • Content Count

  771
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

wally last won the day on June 22 2019

wally had the most liked content!

Community Reputation

816

About wally

 • Rank
  Aktywista
 • Birthday 11/07/1989

Profile Information

 • Location
  Szczecin

Recent Profile Visitors

2,710 profile views
 1. Wiesz, szanuję Twój punkt widzenia i tak ja powiedziałem, przedyskutujemy to w niedzielę (najpewniej razem z innymi moderatorami, w końcu to oni akceptują ogłoszenia i to na nich spoczywa duża część pracy). Jak dla mnie limit służy temu, aby się zastanawiać co się wrzuca i sprzedawać rzeczy co bardziej wartościowe, zachowując przy tym pewną czytelność Forum. Natomiast zawsze jestem otwarty na dyskusje i nigdy się przy niczym kategorycznie nie upieram Pozdrawiam!
 2. Moim zdaniem limit zamieszczanych ogłoszeń został wprowadzony nie bez przyczyny i się sprawdza, na zarządzie poruszymy ten temat, ale o ile limit [K] najprawdopodobniej zostanie to możemy pomyśleć o innych zasadach dot. [S] i [O].
 3. Proszę przyjąć wyrazy najszczerszego współczucia.
 4. Panowie, wątek z reklamami został wyczyszczony, proszę pisać już tylko do meritum
 5. Yanko Suede Longwing, Pedemeia + Suistupply MTM
 6. Zastanawia mnie jak jest ze sztywnością tej skóry. Na tym zdjęciu wydaje się, że torba się ugina i przez to wygląda jak worek: Lepiej chyb celować w bardziej sztywne modele.
 7. Maurice MI1028, jednakże w miejsce bransolety założony został pasek Victorinox FieldForce.
 8. Powiem tak: cała ta ustawa (jak i większość marcowych rozporządzeń) jest pisana na kolanie, kazuistycznie, byle jak i ja, będąc w prawniczym zawodzie, muszę się trzy razy zastanowić jak to stosować. Ja sobie poradzę, ale współczuję większości przedsiębiorców. Wilczku, wróć.
 9. Krótka recenzja tego modelu https://patine.pl/brogues-77020-1441.htmt Buty zgrabne, wygodne, dobrze wykonane - chociaż może nie tak `mięsiste` jak np. moje Yanko longwingi na kopycie 960. Co do kopyta to jego wygląd jest kwestią gustu. Jest bardzo neutralne - ni to ostre, ni to dziadkowe. Na pewno wielce praktyczna jest zastosowana tam gumowa podeszwa. Nosze je chętnie, te obecne zaliczyły kilkadziesiąt wyjść. Trudno mi natomiast udzielić porady, którą markę wybrać: Yanko, TLB czy Patine (a mam obuwie od każdej z nich). Myślę, że wszystko zależy tu od kopyta. Jakościowo zakwalifikow
 10. A jak tam u Was z zakupami w czasie tego kryzysu? Czy ktoś poza @damiance pochwali się, czy wsparł w tym czasie jakieś marki/przedsiębiorstwa? Ja niestety nie mogę dać dobrego przykładu, bo po namyśle niedawno zwróciłem dwie dość kosztowne rzeczy, które zamówiłem sobie odpowiednio na początku miesiąca (kiedy jeszcze nie było takiej paniki), lecz po obserwującym spadku dochodów w prowadzonej działalności stwierdziłem, że pieniądze bardziej przydadzą mi się w domu lub z przeznaczeniem oszczędności. Nie planuje też kupować niczego nowego, dopóki kwarantanna nie zostanie zdjęta i wszystko nie
 11. Nie ma się co obrażać na rzeczywistość. Historia uczy, że w czasach każdego kryzysu zdarzają się osoby cynicznie wykorzystujący daną sytuację. Nie inaczej będzie w Polsce. Jak już napisano, gospodarka to zespół naczyń połączonych. Jeden miesiąc takiego stanu rzeczy można wytrzymać, w drugim.... sięgnąć po kredyty? Ale trzeciego zupełnie nie widzę. Ale bądźmy dobrej myśli! Wczoraj odebrałem z Parcel Point UPS (kurier oczywiście nawet nie zadzwonił) spodnie MTM z SuSu, made in China, zamówione na początku lutego b.r. W czasie kiedy składałem zamówienie (08.02.20) na stronie www. czas o
 12. Jak pytali się z czego jest ten krawat i ile kosztował to odmawiali podjęcia się czynności... ale będę jeszcze szukał.
 13. Koledzy, Mój krawat z EoE z jedwabiu macclesfield przegrał z rosołem. Próbowałem zetrzeć plamy mokrą szmatką, ale powstały wybielenia jak na zdjęciach: Czy znacie jakieś środki czyszczące taki materiał? Ew. jakieś inne wskazówki dotyczące usunięcia plamy? Czytałem o talku itp., ale wolę coś specjalistycznego.
 14. Tutaj już widać nieco lepszą koszulę i krawat (co do skarpetek możemy wyłącznie domniemywać)
 15. Mogę w takim razie zgłosić kandydaturę Radosława Gajdy
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.