Jump to content

wally

Stowarzyszenie
 • Content Count

  737
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

wally last won the day on June 22 2019

wally had the most liked content!

Community Reputation

775

1 Follower

About wally

 • Rank
  Aktywista
 • Birthday 11/07/1989

Profile Information

 • Location
  Szczecin

Recent Profile Visitors

2,343 profile views
 1. Jak pytali się z czego jest ten krawat i ile kosztował to odmawiali podjęcia się czynności... ale będę jeszcze szukał.
 2. Koledzy, Mój krawat z EoE z jedwabiu macclesfield przegrał z rosołem. Próbowałem zetrzeć plamy mokrą szmatką, ale powstały wybielenia jak na zdjęciach: Czy znacie jakieś środki czyszczące taki materiał? Ew. jakieś inne wskazówki dotyczące usunięcia plamy? Czytałem o talku itp., ale wolę coś specjalistycznego.
 3. Tutaj już widać nieco lepszą koszulę i krawat (co do skarpetek możemy wyłącznie domniemywać)
 4. Mogę w takim razie zgłosić kandydaturę Radosława Gajdy
 5. https://www.facebook.com/events/1660857707381961/
 6. Bardzo wartościowa recenzja pięknie się prezentuje z przodu, zwłaszcza klapy, kozerka i ogólne proporcje. A nie myślałeś o tym aby ciut skrócić lewy rękaw? Wydaje się dłuższy.
 7. @dj3501 Dzisiaj odebrałem garnitur od lokalnego krawca po dalszych poprawkach. Moim zdaniem nie przyłożyłem się do przymiarki w sklepie, w skutek czego otrzymałem ją trochę za ciasną (udało się ładnie poszerzyć i jest OK - chodziło raczej o uczucie komfortu) i ciut za długie rękawy (dało się skrócić, ale przy prawej ręce dalej jest te 0.5 cm za długie. Niestety już nie skrócę od dołu więcej). Przy następnym MTM dokonałbym koniecznych zmian. Poza tym zamówiłbym super lekkie płótno. To zwyczajne jest dla mnie zbyt ciężkie i nie pasuje do zwiewnego stylu który sobie założyłem. Nie udały mi się za bardzo spodnie. Niestety wyszło to dopiero po dłuższym posiedzeniu, mianowicie podczas stania są ok, ale podczas siedzenia uciskają pewną ważną dla mężczyzn część ciała Poszerzenie pasa i związana z tym obniżka stanu trochę uratowały sytuację, ale dzisiaj kazałbym sobie ubrać w salonie 48 zamiast 46 i tak dokonać przymiarek. Prawdopodobnie zamówię drugą parę, z wyższym stanem i koniecznie z zakładkami, żeby jakoś uratować sytuację. Poza tym, jakość wykonania bez zarzutu. Moja rada? Trzeba bardzo pilnować etapu zbierania miary. Efekt można zobaczyć już po tym jak leży garnitur testowy. Myślę, że jeżeli już zdecyduje się na drugi garnitur z serii MTM to obędzie się bez tych chorób wieku dziecięcego. Postaram się wrzucić zdjęcia. Ogólnie mieć swój rozum i nie kierować się na siłę tym co sugerują sprzedawcy. Ten w Berlinie miał już za sobą podobno kilkaset zamówień, ale patrząc przez pryzmat mojego zamówienia jak jest bardziej świadomy klient to różnie to bywa.
 8. @Zolw W ten piątek 20.00 - Słody Multitap&Bistro ?
 9. Longwingi Yanko - jeszcze przed etapem przemysłowej eksploatacji
 10. Z cyklu "zgadnij kto/co". Sobotnie spotkanie BwB w Stacji Klasyki w Łomiankach Do wyboru - 1x Yanko, 1x Crockett & Jones, 1x TBL, 1 x Carmina i 1x Shoepassion @Velahrn@arsen @waski
 11. @Zolw Przekładamy większe spotkanie z 18 maja 2019 r. na październik, natomiast w tym miesiącu miesiącu chyba nie będzie spotkania. Na pewno coś zrobię w czerwcu
 12. Tak, moja wina poprawię się następnym razem
 13. @Zolw A bo zapomniałem, że nie wszyscy korzystają z Facebooka i przestałem tu publikować, moja wina zapisz sobie datę 18 maja 2019 r. w Filharmonii
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.