Jump to content

Koval

Użytkownik
 • Content Count

  2,918
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Koval last won the day on May 31 2018

Koval had the most liked content!

Community Reputation

2,087

About Koval

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

3,682 profile views
 1. W tym Seiko 'szpilka' ze smartfona nie wystarczy do zdjęcia bransy (nie ma przewierconych uszu) - potrzebny co najmniej mały śrubokręcik Najlepiej przy okazji idź do jakiegoś zegarmistrza, żeby Ci ją zdjął i założył same teleskopy, bo sam możesz sobie zegarek porysować... Potem nato już możesz zakładać samodzielnie. ...Są też perlony jednoczęściowe - zasada 'montażu' ta sama co w nato.
 2. Bardzo ładnie, dziękuję, ale: - i właśnie zdjęcia tych butów ⬆️ w dzisiejszej kondycji bardzo chętnie bym zobaczył, lecz coś mi mówi, że nie mam na to szans...
 3. Wszystko pięknie; chciałoby się powiedzieć, że zbyt pięknie aby było prawdziwie... ....'Kawa na ławę!' (jak mawia poseł Cymański ) - uwiarygodnij się i pokaż zdjęcia 'prototypów'.
 4. Rozprucie szlic nie powoduje trudności ze zwrotem - wiem z własnego doświadczenia. ...A poza tym leży przyzwoicie, więc i tak powinieneś go sobie zostawić.
 5. @Jacek., Niszczysz system tym dywanem! 😋
 6. @Pako, dużo zależy od proporcji ciała, ale przy 184 wzrostu, zdecydowanie warto spojrzeć na 'longi' (94/98).
 7. Nie przesądzałbym. Vistula słynie z tego, że prezentuje na modelach o wzroście 188/190 garnitury/marynarki w rozmiarze 48/50. Zakładam, że w przypadku kamizelek jest tak samo, więc przy wzroście 182 i mbiej długość może być OK.
 8. To ja pomogę : https://macaronitomato.com/produkt/bialy-popover-z-bawelnianej-piki/
 9. Sorry, zapomniałem zdjąć skarpety do sesji...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.