Jump to content

pi_senny

Użytkownik
 • Content Count

  429
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

471

About pi_senny

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

2,993 profile views
 1. Rożnica jest znaczna. Nie tylko w okolicach śródstopia, gdzie but najbardziej pracuje, ale wręcz na całej cholewce. Sam jestem dosyć tolerancyjny w tej kwestii, lecz tutaj próbowałbym reklamacji.
 2. I ja również. Jeśli materiał jest przynajmniej na poziomie kardiganów H&M premium, to w tej cenie jest to niezły zakup.
 3. Do butów ze skóry olejowanej doradzili Ci pastę, krem i impregnat?
 4. Panowie, Osovski zmienił rozmiary począwszy od modelu OSV 1862 i tabele zostały zaktualizowane odpowiednio. Przynajmniej ja nie zauważyłem żadnych rozbieżności co do 4 sztuk jakie posiadam.
 5. Stopę 28 cm udało Ci się wbić do buta o rozmiarze 7? Jesteś pewien długości?
 6. pi_senny

  Buty, trochę taniej

  Odnośnie tego modelu HS, to skórzana podeszwa i brak haczyków w tak wysokich trzewikach jest nieporozumieniem, ale to tylko moja subiektywna opinia. Sprawdź Berwicki, np. model 322 trochę inny, ale chyba jednak zbliżony do tego co szukasz.
 7. Cytowanie zdjęć na pewno uczyni je bardziej widocznymi.
 8. Również posiadam, tak samo jak Lotion. Gdybym miał ustawić produkty Saphir pod względem właściwościowi czyszczących od najsłabszego, to kolejność wyglądałaby następująco. 1. Renovateur 2. Creme Universelle 3. Cleaning Lotion 4. Renomat Renovateur nie zdejmie Ci starych warstw, chyba że nałożysz go na papier ścierny. Lotion był szeroko testowany tutaj na forum. Jest cały wątek.
 9. No nie. Renovateur ma znikome właściwości czyszczące. Tutaj Saphir Cleaning Lotion.
 10. Te NB to nie jest czasami skóra olejowana?
 11. Zarzut plastikowego chwytu dotyczył koszuli oxford w prążek, a nie flaneli
 12. pi_senny

  Humor

  Nie sądzę, ale niech będzie.
 13. Zauważyłem, że większość ich skarpet to 100 bawełny. Zatem jak oceniasz trzymanie się na łydce? Mam wrażenie, że skarpety z domieszką elastanu lepiej wypadają pod tym względem i zsuwają się wolniej. Odnośnie rozmiaru, to lepiej zamówić większe, czy pozostać przy swoim? Chciałbym uniknąć sytuacji jak ze skarpetami Patine, które zamawiając rozmiar 43/47 po dwóch praniach ledwo wchodzą na stopę 42.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.