Jump to content

pi_senny

Użytkownik
 • Content Count

  498
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

pi_senny last won the day on June 2

pi_senny had the most liked content!

Community Reputation

605

About pi_senny

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

3,277 profile views
 1. pi_senny

  Alfred Sargent

  Przy tak głębokich rysach wątpię, aby jakikolwiek krem czy pasta pomogły. Ponadto lico mocno popękało.
 2. Czy ja dobrze rozumiem? W skrócie. Została wszyta niewłaściwa metka, a sklep odrzuca reklamację, bo postępowałeś wg. zaleceń w niej zawartych?
 3. pi_senny

  Klasyczne sneakersy

  Akurat rozmiarówka GP jest zbliżona do butów klasycznych co potwierdza Twoje porównanie do Meermin. Ja mam typową 8 stopa 27 cm i Type cisnął w palce w rozmiarze 42, dopiero po kilkunastu wyjściach było już dobrze. Zresztą to Zalando, bierzesz dwa rozmiary i sprawdzasz.
 4. pi_senny

  Klasyczne sneakersy

  Moim zdaniem nie, jeśli rozmawiamy o najbardziej popularnym modelu, czyli Type.
 5. Za krótkie i zbyt obcisłe.
 6. Gratuluję zdjęcia bez nikogo w tle, bo w sezonie graniczy to z cudem 😀
 7. pi_senny

  Humor

  Wcześniej niż myśleliśmy.
 8. Mam identyczne spostrzeżenia jak Zając. Przy stopie o rozmiarze 42 skarpety Patine trzeba brać 43-47 aby po dwóch czy trzech praniach nadawały się do noszenia, a i tak są wtedy na granicy akceptowalności. Wasze skarpety ogólnie są dosyć krótkie na tle konkurencji, chodzi mi głównie o części pięta - ściągacz. I nie używam suszarki bębnowej.
 9. Dla mnie stan akceptowalny. Tu masz jeszcze takie https://vistula.pl/spodnie-avery-vistula-3?snrai_campaign=cANURA2DLa1I&snrai_source=&snrai_content=&snrai_id=1544508d14dda1914c642a999eb81d2a
 10. Miałem okazję mierzyć te Lantiera i sprawiały dobre wrażenie. Zwróciłem, bo nie ten rozmiar, lecz jeśli twój jest dostępny, to w tej cenie jest to świetna opcja.
 11. https://www.zalando.pl/garment-project-type-sneakersy-niskie-white-gac12o00g-a11.html https://www.zalando.pl/garment-project-type-tenisowki-i-trampki-white-gac12o009-a11.html Z taką promocją, w tej cenie nie znajdziesz lepszych, zatem nawet się nie zastawiaj.
 12. Raczej ma na myśli coś znacznie większego.
 13. W tej cenie chyba prędzej poszukałbym czegoś z Garment Project.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.