Jump to content

pi_senny

Użytkownik
 • Content Count

  402
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

442

About pi_senny

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

2,894 profile views
 1. Nie wiem co to za kołnierz, ale mam wrażenie, że powinien być tam krawat.
 2. Istnieją sprawdzone specyfiki, którymi można zniwelować pręgi na zamszowym obuwiu powstające w miejscach gdzie skóra najwięcej pracuje? Farba do zamszu da radę? Niby nie powinno mi to przeszkadzać, lecz z upływem lat takie pierdoły irytują mnie coraz bardziej.
 3. pi_senny

  Humor

  Wracając do wypowiedzi Trumpa na temat Kurdów. Pomijając jak absurdalne było to porównanie, najzabawniejsze jest to, że Kurdowie właśnie walczyli po stronie aliantów . Tak zwani Iraq Levies lub Assyrian Levies, gdzie znaczną część stanowili Kurdowe, brali udział w walkach na wielu frontach, m. in. w Grecji, we Włoszech, na Cyprze, a nawet po stronie Sowietów na froncie wschodnim. Ot, taka ciekawostka.
 4. Cytatu użyłem nie tylko w odniesieniu do ubioru, lecz także postawy jaką reprezentujesz, a raczej skromności, której Ci brakuje. I autorem tychże słów nie jest Leonardo da Vinci.
 5. @Dignitozdajesz sobie sprawę, że Twoje komentarze, tak samo jak i videoblog na YT są nacechowane negatywnymi emocjami, a momentami wręcz agresją? Odpuść. Odnośnie zestawu, to tak jak napisałeś, zrobiłeś to co chciałeś. Może podobać się Tobie, innym niekoniecznie. Mnie się również nie podoba. Jest przekombinowany.
 6. pi_senny

  Klasyczne sneakersy

  Garment Project, brać swój rozmiar, czy celować jeden w górę? Na stronie niby napisane, że rozmiarówka standardowa, ale wymiary w tabeli wskazują raczej aby brać większy.
 7. Właśnie też nie rozumiem o czym jest ten wątek? Smart casual, to nie (tylko) dżinsy i marynarka.
 8. Nowe miejsce na mapie Wrocławia.
 9. Trudno wymagać od producenta tkanin, któremu zależy na ich sprzedaży, aby obiektywnie oceniał własny wyrób. Oczywiste jest, że opis będzie zawierał same pozytywy. Jednak od Was spodziewałem się większego obiektywizmu. Chyba rozmawiamy o różnych koszulach, ponieważ kompletnie nie podzielam waszego zdania. Natomiast porównanie jej do tkanin z domieszką jedwabiu jest sporym nadużyciem, a cechą wspólną jedynie połyskliwość. Wiem tyle, że mam w szafie koszulę, której chwyt jest nieprzyjemny, a po paru godzinach wygląd jakbym miał na sobie len, a nie bawełnę opisywaną jak wyżej. Bajery akurat dla mnie są mało istotne. Bazą koszuli jest materiał z jakiego została uszyta.
 10. Zamówiłem tę koszule i jestem rozczarowany materiałem. Wcale nie jest miły w dotyku i raczej plastikowy, przypominający ten zastosowany w koszulach non-iron, lecz w przeciwieństwie do nich jest dodatkowo bardzo podatny na zagniecenia. W tym roku zakupiłem kilka koszula na materiale od Tessitura Monti i co druga, to rozczarowanie pod względem bawełny jaka została użyta. Zatem jeśli powyższe flanele również są na bawełnie od TM, jak te od Lancerto & Mr.Vintage, to przykro mi, lecz również szczerze nie polecam. Mam wrażenie, że ostatnimi czasy wiele otrzymujemy koszul z bajerami jak dzielony karczek, pełowe guziki, super roll, czy jak tutaj neapolitańskie wszycie rękawa, a zapomina się o samym materiale. Tak jakby naszywka renomowanego dostawcy tkanin była gwarancją, że otrzymamy bawełnę z wyższej póki i o świetnych parametrach. Niestety tak nie jest.
 11. Dzięki. Tylu odpowiedzi się nie spodziewałem. Podpowiedź @xkoziol eleganckipan.pl zaprowadziła mnie do strony Profuomo gdzie znalazłem https://www.profuomo.com/englobal/accessories/brown-elasticated-belt-pp1r000113.html Nadal wydaje się być sporo jak za poliestrowy pasek ze skórzanymi elementami, ale i tak znacznie taniej niż Anderson. Taki elastyczny, pomimo że mniej elegancki, lepiej trzyma niż skórzany Odnośnie pasków z MD, to nie mam dobrego doświadczenia. Na obu, które posiadam skóra zaczęła tracić wybarwienie po paru miesiącach.
 12. @adamWDzięki. Niestety jedna i druga marka nie obejdzie się bez loga.
 13. https://www.zalando.pl/andersons-strech-belt-pasek-pleciony-a3052d00w-o11.html Taki pasek. Nie widzę racjonalnego uzasadnienia, aby dać za niego 400 zł. Zatem czy spotkał się ktoś, z czymkolwiek podobnym, bez żadnego loga w okolicach połowy tej ceny?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.