Jump to content

pi_senny

Użytkownik
 • Content Count

  378
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

411

About pi_senny

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

2,836 profile views
 1. Safari prezentuje się świetnie, ale długość rękawa 61,5 cm dla dosyć powszechnego rozmiaru 48 nieco studzi zapał. Nie za krótkie? Domyślam się, że o wydłużeniu nie ma mowy, a to nadal bardziej kurtka niż marynarka.
 2. To rabat po który trzeba się zgłosić osobiście, czy jest ogólnie dostępny?
 3. Na ZL koszule Eton. Dla mnie bezkonkurencyjne w cenach promocyjnych.
 4. Próbowałeś coś z Loake? Mają rozmiary 12-13 https://www.loake.co.uk/524.html https://www.loake.co.uk/plymouth.html https://www.loake.co.uk/528.html Posiadam ostatnie i jestem zadowolony. W rzeczywistości są nieco ciemniejsze. Tutaj zdjęcia dobrze oddają kolor. http://brogs.pl/brogs-mens-store--buty-loake-wroclaw--loake--buty-goodyear-welted-wroclaw-kopia-kopia-kopia-kopia-kopia-kopia-kopia-kopia-kopia.html Edit: Falstart, rozmiary na Loake.uk już przebrane ale zobacz na HerringShoes
 5. Tak mi się tylko przypomniały popovery od Macaroniego.
 6. Tak jak zostało wytłumaczone już wcześniej. Trzymasz się mocno tej normy, tak jakby to był wyznacznik, że koszula musi skurczyć się o 6%. To jest zmiana o jeden rozmiar lub nawet więcej. Dla mnie absurd. Aktualnie posiadam w szafie chyba ze 20 sztuk bawełnianych, bawełniano-lnianych oraz lnianych i nie kojarzę, aby jakakolwiek koszula po kilku praniach miała zbiec się o taką wartość. Nie wszedłbym w nią, biorąc pod uwagę, że koszule noszę raczej dopasowane. Mogły skurczyć się nieznacznie, ale zapewne większość z nich trzyma nadal wymiar z tabeli.
 7. Zdajesz sobie sprawę, że powołujesz się na badania z 2003 roku?
 8. To nadal prowokacja czy już nadinterpretacja? Przekaz niniejszego forum w stosunku do nowego użytkownika powinien brzmieć raczej: "Postaraj dołożyć drugie 300 zł i poszukaj klasycznych czarnych oksfordów, bo takie buty pomimo, iż będą może rzadko przez Ciebie używane, to zawsze znajdzie się dla nich okazja typu kolejny ślub, bal, pogrzeb lub inna wymagająca formalnego ubioru i nadal będą wyglądać lepiej niż te z Vistuli 599 zł 299 zł +dodatkowe -20% i trzecia sztuka gratis."
 9. Inteligentnie punktujesz kwestie, które mogą wpłynąć na zatarcie granic, aby sprowokować dyskusję. Aczkolwiek ustosunkuje się do niektórych przykładów. Chociaż jest to raczej oczywiste w jaki sposób należy pozycjonować wspomniane marki. Przynajmniej dla mnie. John Lobb - nie odnosisz się tutaj do samej marki, lecz do tytułu wątku "wyprzedaże w sieciówkach", który może faktycznie jest niefortunnie nazwany. Tesco i H&M - nie ma znaczenia czy niektóre linie są określone premium, bo nadal są to marki ogólnodostępne, tanie, często słabej jakości. Loake - jeśli dla kogoś jest to szczyt szewstwa, to znaczy co najwyżej, że nie miał styczności nigdy z inną brytyjską marką lub jest po prostu dyletantem. Cena również nie powinna decydować. Dla przykładu może zakupić nową Klasę C w podstawowej wersji za nieco ponad 100 tyś. Natomiast jeśli zdecydujesz się na Skodę Superb z kilkoma bajerami i lepszym silnikiem, to wydatek przekroczy 150 tyś. Chyba nie ma wątpliwości, która z nich to marka premium? Indywidualne postrzeganie przez pryzmat zasobności portfela oraz własnych priorytetów nie ma tutaj znaczenia. Istotne jest jak dana marka jest pozycjonowana na rynku przez ogół, nie indywiduum. Tak przynajmniej ja to widzę. Natomiast co do forum. Czy potrzeba nam tutaj dwóch wątków? Chyba nie. Nikt już nie wrzuca odnośników do co tygodniowych promocji w Wólczance.
 10. Daruj sobie prasowanie i zwróć. Garnitur jest za duży. Chyba, że masz sprawdzonego krawca, to się baw, lecz wątpię czy warto.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.