Jump to content

Gocławianin

Użytkownik
 • Content Count

  167
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Gocławianin last won the day on March 26

Gocławianin had the most liked content!

Community Reputation

362

About Gocławianin

 • Rank
  Zwykły

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Warszawa
 • Interests
  buty, każual

Recent Profile Visitors

292 profile views
 1. Wszystko się zgadza - zabukowałeś zakup wczoraj (do końca dnia była promocja), a opłaciłeś dzisiaj. Dzisiaj promocji już nie ma.
 2. Buty rtw Phillip Plein są po 6000 euro/para, więc idąc tokiem rozumowania kol. @Andells są zapewne lepsze niż buty John Lobb, edward green, czy gaziano & girling, bo Ci ostatni "nie są premium +" i kosztują tylko 1000-2000 euro/para. Serio? Chciałbym poznać merytoryczne powody, dla których produkty Zilla są lepsze, niż AE, ale używanie pustosłowia o "zjadaniu na śniadanie" nic wartościowego nie wnosi. Szkoda.
 3. Wyżej wymienione firmy chcą przetrwać i robią wszystko, co ich zdaniem uchroni je przed bankructwem. Biorąc pod uwagę, że wszystkie opisywane tu marki poszły w tą samą stronę, czyli ubrań typu casual, to znaczy, że mają to jakoś zbadane, choćby tylko własnym wolumenem sprzedaży poszczególnych kategorii ubrań z ostatnich 2-3 sezonów. Czy na dres za ponad 1000 zł znajdzie wielu nabywców, albo czy ktoś będzie chciał zamówić klasyczne ubrania w ramach MTO, skoro wcześniej było to RTW, to nie moja sprawa jeśli nie chcę tego kupić. Ja w każdym razie szczerze życzę wszystkim tym firmom prze
 4. Ja nie zestawiałbym tych rzeczy (marynarek, spodni, butów) ze sobą w odniesieniu do schodzących się lub nie kwater. W przeciwnym wypadku schodzące się w pełni kwatery w oxfordach byłyby wzorem prawilnosci. A tak nie jest, chociaż z pewną nutą zazdrości lajkuje prezentowane na BwB buty z nieodstajacymi od siebie nawet o milimetr kwaterami. Uważam, że buty są tego warte, a mocno opięte nogi ich właściciela zazwyczaj mi nie przeszkadzają. W każdym razie nie na tyle, żeby przysłonić walory samych butów, Domyślam się, że mam też inne, niż osoby opisane powyżej poczucie estetyki (można to też n
 5. Bardzo ładnie schodząca się przyszwa, co wcale nie było takie oczywiste 😉
 6. @regziotyle się tu na Forum pisze o "standardzie" jeżeli chodzi o garnitur ślubny...
 7. @Tanatos70Oddałbym, jest za krótka
 8. Buty na szerokość mogą się dużo rozejść, dużo więcej niż na długość (tu nie mają za bardzo gdzie).
 9. Zdajesz sobie sprawę z tego, że to jest skóra hmm... lakierowana, pokryta plastikową powłoką, a przez to słabo oddychająca i generalnie nie nadająca się do butów letnich? Co do kopyta, to nie znam 314, natomiast stosunkowo szerokie kopyta c&j, to 341 (tu masz loafersy sydney i teign) oraz 325 (cavendish).
 10. Jak już odrzucasz granat i chcesz koniecznie szary, to spróbuj 1-2 odcienie ciemniejszy i do tego np. sharkskin. Garnitur będzie Ci wtedy służył całorocznie, a i uniwersalność się znacząco zwiększy (spodnie będziesz mógł wykorzystać do zestawu koordynowanego). Jasny szary może ładnie wyglądać tylko w mocnym słońcu i nieformalnej okazji.
 11. Zostaw je, jest ok, powinny się zejść conajmniej 0,5 cm (w najszerszym miejscu). Większa szerokość oznacza też mniejszą smukłość buta.
 12. I to był też dla mnie powód dla którego nie zdecydowałem się na nie. Za dużo "czołgów" w garażu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.