Jump to content

De Lasalle

Użytkownik
 • Content Count

  254
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

De Lasalle last won the day on July 18 2018

De Lasalle had the most liked content!

Community Reputation

263

1 Follower

About De Lasalle

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jackie Brown to wprawdzie mój ulubiony film Tarantino, mogę być nieobiektywny, ale jak można nie dostrzec wspaniałego napięcia między głównymi bohaterami? Nie wspominając wspaniałej Pat Grier. Jeżeli Tarantino cenisz głównie za dialogi, też wiele się znajdzie, choć rzeczywiście film jest mniej powalony od reszty w jego dorobku i chyba jako jedyny stara się ukazać uczucia postaci. Zobacz Historię małżeńską, Green Book to mocno przereklamowany film w typie Shawshank, przyjemnie się go ogląda, bo tak jest skonstruowany, żeby się podobał każdemu bez podejrzeń o artyzm i przeintelektualizowanie, ale IMO za bardzo opiera się na schematach i ogólnie jest zbyt ckliwy. Taki Kształt Wody 2 (blee).
 2. W całości podzielam entuzjazm. O wiele lepsze golfy od konkurencji z Berg&Berg która robi bufiaste swetry z przykrótkimi rękawami. Nieodpowiednia szerokość w barkach ma na to duży wpływ. U Poszetki OK.
 3. Miałem jedną flanelę od MrV i przetarła się od zapierania. Tak, zapierania. Nie wiedziałem nawet, że tak się da, żeby plama zeszła wraz z tkaniną. Jajca.
 4. Kolegi. Nie kwestionując tego, że cały świat nosi skarpety, to moda na kolorowe skarpety zaczęła się kilka lat temu. Kolega ją propagował na swym blogu, więc o co pretensje, że sobie tu lekko dworujemy z nieudolnych naśladowców?
 5. Nie ma się z czego śmiać, Jaki jest kolejną ofiarą blogerów modowych, co jasno pokazuje dandyzm skarpetkowy. Widząc kierunek rozwoju gustu Jakiego, można się spodziewać, że na święta kupi sobie do tej ładnej marynarki dwie pary spodni - czerwone i turkusowe.
 6. De Lasalle

  Buty, trochę taniej

  Wytłoczyli na podeszwie hasełko o szyciu GYW ^^
 7. De Lasalle

  Löf & Tung

  Mam jedynie dwie pary loafersów, obie pokazane w tym wątku. Pierwsze z nich to najwygodniejsze but GYW jakie mam, a chodzę dużo. Ładnie się starzeją, wnętrze się nie zdziera, choć są domyślnymi butami do założenia nawet do sklepu. Drugie maja pierwsze wyjście dopiero przed sobą, ale wyglądają pięknie. Wykonanie jest bez zastrzeżeń, a sama konstrukcja buta, jak sprawdziłem, bardzo miękka (mam w zwyczaju przed pierwszym wyjściem w każdej nowej parze ugniatać sztywną kulę pięty, żeby ją zmiękczyć, nie lubię się męczyć). Muszę powiedzieć, że nieoczekiwanie i wbrew sobie kupiłem wyścigówki w stylu C&J Merton, choć zawsze wolałem bardziej stateczne kopyta, ale się polubiliśmy. Polecam, ja już pozostanę raczej przy C&J i L&T, innych producentów sobie daruję.
 8. Z cyklu jak powinny starzeć się buty. C&J Grasmere (C&J>Meermin)
 9. Rozpatrujemy problemy mieszkańców pierwszego świata, jak widzę.
 10. Farbowałem jedne spodnie na ciemny brąz, a że miałem dwie pary beżowych - a zatem bezużytecznych sznurówek, to wrzuciłem je do pralki. Umknęło mi, że ich skład to 50/50 plastik z czymś naturalnym i mam teraz dandy sznurówki po zajechaniu fabrycznych
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.