Jump to content

De Lasalle

Użytkownik
 • Content Count

  226
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

De Lasalle last won the day on July 18 2018

De Lasalle had the most liked content!

Community Reputation

141

1 Follower

About De Lasalle

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. De Lasalle

  Alfred Sargent

  Mam niemal identyczne Barnwelle z nieprodukowanej już linii i identyczny kłopot. Jakoś dałem radę rozchodzić, ale rzeczywiście są krótkie jak diabli.
 2. Prawnicy tak już mają, że w trzecim poście oznajmiają wszem i wobec, że są prawnikami? Będzie wzywana Policja?
 3. Panowie, zamówiłem przesyłkę z CT Shirts, dostarczaną przez Spring oraz POSTNL do Warszawy. Shipment arrived in country of destination Obecny status przesyłki to: The item is being held, addressee being notified Zatrzymano ją do ocelnia w WERze?
 4. Piękne buty, ten kształt zdecydowanie lepiej pasuje do tego stylu od długawych Mertonów. Od dawna nęcą mnie krokiety z ebaya na rynek amerykański właśnie na 240. Jak oceniasz tęgość E na tym kopycie, czy różni się od odpowiednika na rynek europejski?
 5. Panowie, czy możecie polecić jednorzędowy garnitur - granatowy albo szary - z przewiewnego splotu wełny do 2000 zł z obecnej kolekcji? Istnienie pełnej podszewki nie jest problemem, są krawcowe.
 6. Nienajgorzej, nieodmiennie bawi mnie nowe znaczenie wyrazu kolaboracja.
 7. Kolaborantom kulka w łeb! Ja oczekuję ukarania kolaborantów.
 8. Nowy budynek dworca łaskawie pominięty
 9. W sposób wyraźny odnosiłem się do Twojego zdania, że Church's to marka modowa, produkująca buty jedynie wyglądem zbliżone do tych, które omawiamy na forum. Równie jednoznacznie podałem, że są to buty bardzo drogie i rozważałbym ich zakup jedynie w drodze okazji za około 1000 zł, zatem nie wyskakuj mi proszę z regularnymi cenami na herringu. Ebay obfituje w nowe badź lekko używane Churchsy, zmieścisz się śmiało w podanym budżecie. W Twoim przypadku zakup jest o tyle wskazany, że zdajesz się nie pisać na podstawie doświadczeń osobistych z produktem, a jedynie oględzin internetu - cóż, Church's nie ma najlepszej prasy. Nie usprawiedliwia to jednak tak kategorycznych opinii.
 10. Church's to z pewnością nie są jedynie buty modowe. Są bez wątpienia lepsze buty za mniejsze pieniądze, ale nie oznacza to, że mając okazję kupić parę w dobrej cenie, należy odpuścić. Nie słyszałem, by jakość ich klasycznej linii, która zawiera Consula, Diplomata i Graftona się obniżyła znacząco. Nie miałem w rękach wszytkich butów świata, ale bazując na moich doświadczeniach, mając wybór kupić za 1000 zł Yanko albo Churchsy, wybrałbym angielską firmę. IMO lepszym wyborem zdaje się być C&J, jednak znaczną część butów produkującym na wydłużanym, nowoczesnym kopycie348, którego urok jest rzeczą gustu.
 11. De Lasalle

  Alfred Sargent

  AS to bardzo dobre buty, nietanie zresztą, więc nie może dziwić, że skóra jest o wiele lepsza od butów kosztujących tysiaka. Uważam, że to zdecydowanie lepszy wybór od choćby Yanko, które mają sztywną konstrukcję i niekiedy taką też skórę cholewki. To wyraźnie są buty z półki C&J, choć trzeba wziąć pod uwagę, że partie dla innych firm moģą odbiegać in minus jakością. Jakość podeszw jest bardzo dobra, nie masz się czego obawiać.
 12. De Lasalle

  Löf & Tung

  Piękna skóra. Wrzuć zdjęcia, gdy już je nadgryzie ząb czasu.
 13. De Lasalle

  Mała renowacja

  Kolega pomalował wcześniej te buty; sam podobny zabieg przeprowadzałem kilkukrotnie, zmycie starej warstwy farby odsłania różne "niedoskonałości". Piszę o butach C&J, AS. To jedynie skóra.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.