Jump to content

De Lasalle

Użytkownik
 • Content Count

  220
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

De Lasalle last won the day on July 18 2018

De Lasalle had the most liked content!

Community Reputation

126

About De Lasalle

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. De Lasalle

  Vistula

  Nienajgorzej, nieodmiennie bawi mnie nowe znaczenie wyrazu kolaboracja.
 2. De Lasalle

  Vistula

  Kolaborantom kulka w łeb! Ja oczekuję ukarania kolaborantów.
 3. De Lasalle

  Jak Elegancko

  Nowy budynek dworca łaskawie pominięty
 4. De Lasalle

  Buty na następne 10 lat - prośba o pomoc

  W sposób wyraźny odnosiłem się do Twojego zdania, że Church's to marka modowa, produkująca buty jedynie wyglądem zbliżone do tych, które omawiamy na forum. Równie jednoznacznie podałem, że są to buty bardzo drogie i rozważałbym ich zakup jedynie w drodze okazji za około 1000 zł, zatem nie wyskakuj mi proszę z regularnymi cenami na herringu. Ebay obfituje w nowe badź lekko używane Churchsy, zmieścisz się śmiało w podanym budżecie. W Twoim przypadku zakup jest o tyle wskazany, że zdajesz się nie pisać na podstawie doświadczeń osobistych z produktem, a jedynie oględzin internetu - cóż, Church's nie ma najlepszej prasy. Nie usprawiedliwia to jednak tak kategorycznych opinii.
 5. De Lasalle

  Buty na następne 10 lat - prośba o pomoc

  Church's to z pewnością nie są jedynie buty modowe. Są bez wątpienia lepsze buty za mniejsze pieniądze, ale nie oznacza to, że mając okazję kupić parę w dobrej cenie, należy odpuścić. Nie słyszałem, by jakość ich klasycznej linii, która zawiera Consula, Diplomata i Graftona się obniżyła znacząco. Nie miałem w rękach wszytkich butów świata, ale bazując na moich doświadczeniach, mając wybór kupić za 1000 zł Yanko albo Churchsy, wybrałbym angielską firmę. IMO lepszym wyborem zdaje się być C&J, jednak znaczną część butów produkującym na wydłużanym, nowoczesnym kopycie348, którego urok jest rzeczą gustu.
 6. De Lasalle

  Alfred Sargent

  AS to bardzo dobre buty, nietanie zresztą, więc nie może dziwić, że skóra jest o wiele lepsza od butów kosztujących tysiaka. Uważam, że to zdecydowanie lepszy wybór od choćby Yanko, które mają sztywną konstrukcję i niekiedy taką też skórę cholewki. To wyraźnie są buty z półki C&J, choć trzeba wziąć pod uwagę, że partie dla innych firm moģą odbiegać in minus jakością. Jakość podeszw jest bardzo dobra, nie masz się czego obawiać.
 7. De Lasalle

  Löf & Tung

  Piękna skóra. Wrzuć zdjęcia, gdy już je nadgryzie ząb czasu.
 8. De Lasalle

  Mała renowacja

  Kolega pomalował wcześniej te buty; sam podobny zabieg przeprowadzałem kilkukrotnie, zmycie starej warstwy farby odsłania różne "niedoskonałości". Piszę o butach C&J, AS. To jedynie skóra.
 9. De Lasalle

  Co mam dziś na sobie

  Może to dramat współczesnego chodzenia w gości? Założyć krawat czy zdjąć buty?
 10. De Lasalle

  Alfred Sargent

  Dzięki. Co to za firma, to AS...RN DA...TAD?
 11. De Lasalle

  Alfred Sargent

  Które z tych butów to Armfieldy bądź ich ersatze?
 12. De Lasalle

  TK Maxx

  Po co sięgać tak daleko - niech to będą buty, w których nie będzie żal spacerować w zasolonym błocie, które przykrywa polskie miasta zimą.
 13. De Lasalle

  Suit Supply

  Napoli jest krótkie i obszerne.
 14. De Lasalle

  Löf & Tung

  Jakość jest bardzo dobra, zdążyłem je dobrze rozchodzić i chętnie po nie sięgam. Skóra jest bez zarzutu, nie widzę, by odstawała od tych stosowanych przez AS czy C&J. Co ważne, jest miękka, buty nie wymagały łamania, czego nie można zawsze powiedzieć chociażby o wyrobach Yanko. Jedna uwaga - są obszerne w podbiciu, co mnie akurat cieszy. Podoba mi się także to, że nie poszli na łatwiznę, rzemyk to plecionka, co nie jest standardem u konkurencji - vide C&J Cavendish. Producenta widziałbym na poziomie ww. angielskich odpowiedników. Za cenę przekraczającą nieznacznie Yanko to dobry wybór i lepsze buty.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.