Jump to content

De Lasalle

Użytkownik
 • Content Count

  258
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

De Lasalle last won the day on July 18 2018

De Lasalle had the most liked content!

Community Reputation

267

About De Lasalle

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przewartościowany to chyba jednak nieprawidłowe określenie w tym kontekście.
 2. Pozwolę sobie odświeżyć wątek pytaniem, gdzie można przeprowadzić naprawę zapięcia bransolety znalezionego w szufladzie Tissota. Szkło jest do wypolerowania, stan tarczy itp jest raczej dobry i nie ma sensu nic z tym robić.
 3. Lofytungi po 2 latach od stania się parą pierwszego wyboru podczas 9 z 12 miesięcy w roku.
 4. Zapewne piszesz o tych 20%, za które trzeba dopłacić 80% ceny. To już kwestia wyboru i smaku nabytego, ale przy dobrze przerobionej u krawcowej koszuli choćby pewnej firmy z Holandii, wątpię, czy laik dostrzeże różnicę.
 5. Jackie Brown to wprawdzie mój ulubiony film Tarantino, mogę być nieobiektywny, ale jak można nie dostrzec wspaniałego napięcia między głównymi bohaterami? Nie wspominając wspaniałej Pat Grier. Jeżeli Tarantino cenisz głównie za dialogi, też wiele się znajdzie, choć rzeczywiście film jest mniej powalony od reszty w jego dorobku i chyba jako jedyny stara się ukazać uczucia postaci. Zobacz Historię małżeńską, Green Book to mocno przereklamowany film w typie Shawshank, przyjemnie się go ogląda, bo tak jest skonstruowany, żeby się podobał każdemu bez podejrzeń o artyzm i przeintelektualizowani
 6. W całości podzielam entuzjazm. O wiele lepsze golfy od konkurencji z Berg&Berg która robi bufiaste swetry z przykrótkimi rękawami. Nieodpowiednia szerokość w barkach ma na to duży wpływ. U Poszetki OK.
 7. Miałem jedną flanelę od MrV i przetarła się od zapierania. Tak, zapierania. Nie wiedziałem nawet, że tak się da, żeby plama zeszła wraz z tkaniną. Jajca.
 8. Kolegi. Nie kwestionując tego, że cały świat nosi skarpety, to moda na kolorowe skarpety zaczęła się kilka lat temu. Kolega ją propagował na swym blogu, więc o co pretensje, że sobie tu lekko dworujemy z nieudolnych naśladowców?
 9. Nie ma się z czego śmiać, Jaki jest kolejną ofiarą blogerów modowych, co jasno pokazuje dandyzm skarpetkowy. Widząc kierunek rozwoju gustu Jakiego, można się spodziewać, że na święta kupi sobie do tej ładnej marynarki dwie pary spodni - czerwone i turkusowe.
 10. De Lasalle

  Buty, trochę taniej

  Wytłoczyli na podeszwie hasełko o szyciu GYW ^^
 11. De Lasalle

  Löf & Tung

  Mam jedynie dwie pary loafersów, obie pokazane w tym wątku. Pierwsze z nich to najwygodniejsze but GYW jakie mam, a chodzę dużo. Ładnie się starzeją, wnętrze się nie zdziera, choć są domyślnymi butami do założenia nawet do sklepu. Drugie maja pierwsze wyjście dopiero przed sobą, ale wyglądają pięknie. Wykonanie jest bez zastrzeżeń, a sama konstrukcja buta, jak sprawdziłem, bardzo miękka (mam w zwyczaju przed pierwszym wyjściem w każdej nowej parze ugniatać sztywną kulę pięty, żeby ją zmiękczyć, nie lubię się męczyć). Muszę powiedzieć, że nieoczekiwanie i wbrew sobie kupiłem wyścigówki w s
 12. Z cyklu jak powinny starzeć się buty. C&J Grasmere (C&J>Meermin)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.