Skocz do zawartości

De Lasalle

Użytkownik
 • Zawartość

  143
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

52

O De Lasalle

 • Tytuł
  Zwykły
 1. Bernheim MTM

  Zadośćuczynienia w przypadku odpowiedzialności kontraktowej nie dostaniesz, jedynie odszkodowanie. Najpierw to trzeba się zorientować, czy ci panowie w ogóle są wypłacalni.
 2. Gdzie można kupić - szukam, poszukuję

  Koledzy, czy jest możliwym kupienie w Warszawie porządnych sznurówek do brązowych oksfordów?
 3. Jaka książka leży na waszej szafce nocnej?

  Cień Wiatru to najbardziej pretensjonalna książka, jaką miałem w ręku.
 4. Suitsupply chwali się guzikami z bawolego rogu jedynie w droższych liniach.Napoli to najtańsza linia ze wszystkich.
 5. Alfred Sargent

  Tak, rozmiar 9.
 6. Alfred Sargent

  Jest sporo smuklejsze, ale mi oba te kopyta pasują.
 7. Rzucisz odnośnik? Bardzo ładna rzecz.
 8. Buty, trochę taniej

  Odradzam Meermin, jeżeli to Twoja pierwsza para goodyerowskich butów. Prawdopodobnie będziesz dobierał rozmiar nieco na oślep, możesz nie trafić, a odsyłanie do Hiszpanii lepiej sobie darować. W ogóle kontakt z nimi jest niełatwy.
 9. Jest tak, jak pisze przedmówca. Mi równie nigdy się nie śpieszy, zawsze buty otrzymuje z powrotem, są jak nowe. A że taki urok, że trzeba poczekać, cóż... PS: niedługo się upomnę o moje brązowe oksfordy
 10. Suit Supply

  Outlet jest czynny, ale nie dla nas.
 11. [POLSKA], Lancerto, RTW

  Nadmierne podkreślanie wyrzeźbionej na siłowni sylwetki - jakże często wyraźnie zaznaczane w postach na forum - najczęściej powoduje podkreślenie bioder i w konsekwencji, przeciwstawny efekt. Na marginesie dodam, że też kiedyś chodziłem na siłownię a obecnie chodzę w marynarkach.
 12. Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi

  O to samo, co w przypadku niedomykania monków, noszenia oksfordów bez skarpetek oraz wkładania między poły marynarki dwurzędowej krawata - o naśladownictwo, opatrznie rozumiane jako nonszalancja w ubiorze.
 13. @Caporegime Ooo, rozwikłałeś zagadkę sprzed 10/15 lat - ten facet obok mnie na przystanku przy Waszyngtona jednak miał pomalowane paznokcie u stóp i damskie sandałki.
 14. Suit Supply

  Na ekstremalne upały sprawdzi się jedynie grubo tkana koszula z luźnym splotem. Ja się boję kupować je w Ss, ich koszule są zazwyczaj z cienkich i niezbyt chłonnych tkanin.
 15. Nie ma co się specjalnie zastanawiać. Kontynuując mowę prawniczą, zawarłem swego czasu dwie umowy z tą firmą, oba produkty zostały wysłane długo po terminie, nie obyło się bez upominania sprzedawcy. Więcej kłopotòw z nią nie miałem, bo więcej już nie skorzystałem z jej usług.
×