Jump to content

Piotr B

Użytkownik
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Piotr B last won the day on May 1 2020

Piotr B had the most liked content!

Community Reputation

476

About Piotr B

 • Rank
  Zwykły

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Gdańsk - Île-de-France

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W koszulach Eton warto uważać na te określane jako casual w nazwie lub opisie. Często nie różnią się na zdjęciach w sklepach, ale tkanina jest w chwycie i samym wyglądzie bardzo przeciętna, stębnowanie na mankietach i kołnierzyku nie tak ścisłe i bardziej luźne, guziki nie są mop. Cena nie jest niższa od tych najlepiej wykonanych. Jeśli ktoś jest zainteresowany koszulami wzorzystymi, to Eton i Stenströms są bardzo dobrą opcją. Nadruki mają zasadniczo wykonane z dużą starannością. Ostatni zakup na zdjęciu. Będzie trudny do skoordynowania. Jakość zadowalająca.
 2. Gdy zamawiałeś niestandardową szerokość, powyżej 8,5 cm to czas oczekiwania jest trochę dłuższy. Poza tym Włosi już teoretycznie we wrześniu w większości wracają z wyjazdów, ale w tym miesiącu nie działa wszystko jeszcze tak szybko. Mnie przy tym zamówieniu zdziwiła rozbieżność pomiędzy kolorem krawata prezentowanym na stronie a kolorem rzeczywistym. Porównywałem na 3 różnych ekranach. Jak oceniasz zgodność swojego koloru?
 3. Facconable więcej swoich produktów sprzedaje w luksusowych butikach we Francji niż poprzez swoją stronę. Wielu rzeczy w ogóle nie ma w ich sklepie internetowym. Mogę polecić przede wszystkich ich dzianinę, mają najwyższej jakości swetry z alpaki, kaszmiru, często z dodatkiem jedwabiu. Ceny jak najbardziej adekwatne do jakości.
 4. Panowie, ktoś może podzielić się opinią na temat jakości krawatów Missoni?
 5. @Beny23 szukam takich skarpet od dawna! To Pedemeia? Gdzie można je kupić?
 6. Jak każdego roku pracownia jest przez miesiąc nieczynna na przełomie lipca i sierpnia. Pan Tadeusz wraca z urlopu w trzecim tygodniu sierpnia.
 7. Zauważyłem, że polo o składzie 97% bawełny i 3% elastanu najmniej rozciągają się po praniu i ich faktura jest o wiele gładsza niż tych z samej bawełny. Mogę to odnieść do co najmniej 5 marek, więc kupując przez internet w tym przypadku skład mówi bardzo dużo. W sprawie polo Loro Piany pamiętam, że krój regular był szerszy w biodrach niż w klatce piersiowej. Dziwnie się układała. Połączono bawełnę z kaszmirem. O ile pamiętam kaszmiru było 5 lub 7%. Rozwiązanie sprawdza się dobrze w cieplejszych koszulach z długim rekawem, ale w polo było zbyt gorąco. Rozczarowałem się co do polo Loro Piany, pod
 8. W zeszłym roku przy okazji wypowiedziałem się na temat Małej Szwalni w tym temacie Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi w odpowiedzi na zapytanie o to miejsce. Parę dni temu dostałem od własciciela pw, w której próbował wpłynąć na mnie, żebym swoją opinię usunął. Moje pośrednie, ale w pełni sprawdzone doświadczenia z tym zakładem są jednoznacznie negatywne. Zresztą nie tylko moje, gdy się poczyta ten temat. Nie poruszałbym sprawy tego zakładu, gdyby nie wiadomość od właściciela pokazująca jego podejście.
 9. @mayor Uzupełnię jeszcze, że buty PS od pierwszego włożenia wyglądają bardzo słabo dla obserwatora z boku i takiego nieprzywiązującego wagi do butów i nieznającego się na nich. Dziś ku mojemu zdziwieniu zobaczyłem je w Vitkacu na poziomie -1. Na początku w ogóle nie myślałem, że to buty PS. Wziąłem je do ręki z powodu tego jak bardzo niekorzystnie wyglądały w otoczeniu wszystkich innych tam par, nawet w porównaniu do najtańszych i przecenionych Bally lub Armaniego. @De Lasalle Nie posługuje się polskim na co dzień. Korzystałem z rozumienia tego określenia w znaczeniu podobnym do s
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.