Jump to content

me.spoke

Użytkownik
 • Content Count

  289
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

me.spoke last won the day on September 24

me.spoke had the most liked content!

Community Reputation

1,017

About me.spoke

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @poszetka.com to jeszcze pytanie ode mnie - czy szykujecie w kolekcji AW jakieś naprawdę ciepłe ulstery?
 2. Czas wyciągnąć z szafy kocyk
 3. Dwa lata temu był to koszt ok. 200-250 zł w zależności od wybranego materiału.
 4. Ja też polecam TieStore, 2 lata temu zamawiałem tam cztery krawaty bespoke (dwa na zdjęciu dla siebie, dwa grenadynowe na prezent) i ogrom materiałów, z których można wybierać jest imponujący. Pan Aleksander ma bardzo duże doświadczenie w szyciu krawatów, obsługa jest nienaganna. Dodatkowo przerabiałem tam krawat EoE (skrócenie) i byłem bardzo zadowolony z efektu. Myślę, że lepszą opcją jest jednak zamowienie indywidualne, bo większość krawatów RTW ma szerokość 8 cm i taki wykrój że w moim odczuciu niekorzystnie się wiążą (węzeł wychodzi bardzo mały).
 5. To jest taki mid grey. Ja pewnie szukałbym ciemniejszego odcienia szarego/granatu na półmetek, ale moim zdaniem nie jest w żadnym razie faux pas wybrać się na imprezę w garniturze takiego koloru.
 6. @poszetka.com czy to Wasz szary garnitur Portofino z wełny typu fresco?
 7. @kormoxnajładniejsze i słusznie wyeksponowane bardzo za nie dziękuję
 8. @Beny23 pozamiatał na długie miesiące, ale korzystając z przedjesiennego przeglądu szafy ośmielę się wrzucić moją skromną kolekcję Wiem że zawsze się tak wydaje, ale w najbliższym czasie chyba nie mam zamiaru kupować nic nowego. No, może jeszcze brakuje mi NST na gumowej podeszwie Jak znajdę trochę czasu to opiszę każdą parę z osobna. Marki butów to przekrój różnych półek cenowych (C&J, RMW, Yanko, Patine, Meermin, Berwick, G&B).
 9. Dzięki wszystkim za pomoc może spróbuję rzeczywiście z gumowymi wstawkami
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.