Jump to content

me.spoke

Użytkownik
 • Content Count

  125
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

me.spoke last won the day on November 23 2019

me.spoke had the most liked content!

Community Reputation

309

About me.spoke

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. me.spoke

  co uszyć?

  Ja też bym chyba poszedł w garnitur POW albo fresco i starałabym się wybrać tkaninę, która pozwoli na jego rozkompletowanie. Na pewno w jednym i w drugim przypadku używanie marynarki osobno ułatwiłyby akcenty takie jak nakładane kieszenie czy pojedyncze rozcięcie. Ewentualnie zastanowiłbym się czy nie uszyć klasycznej jednorzędówki bez udziwnień i dodatkowo zamówić kamizelkę - zawsze można założyć takąż jeśli nie do garnituru to osobno (np. latem).
 2. Jak jest z wysyłką do PL? Niestety na liście nas nie ma, mimo że sklep gwarantuje darmową wysyłkę na terenie UE. Są Czechy, Słowacja, Litwa, Polski brak. Macie jakieś doświadczenia w tej kwestii?
 3. Kupiłem okazyjnie świetne trzewiki Grenson na Zalando i jedyne co mnie w nich razi to jasne łączenie cholewki z podeszwą. Stąd moje bardzo mądre pytanie: czy są jakieś lepsze/gorsze metody na wyeliminowanie tego kontrastu czy dać sobie spokój? Kilka warstw kremu da radę?
 4. me.spoke

  Buty, trochę taniej

  Gdyby ktoś był zainteresowany to przy obecnym dodatkowym rabacie na buty na zalando takie trzewiki Grenson Fred można dostać za nieco ponad 500 zł. Zostało jeszcze trochę rozmiarów.
 5. Z tygodnia. Spodnie, marynarka (średnio widoczna) i płaszcz od p. Stanisława Sekuły.
 6. Mam smoking jednorzędowy z rypsowymi, a nie satynowymi klapami i lampasem, a do tego dwa pytania 1. Czy noszenie go z satynowym pasem hiszpańskim i satynową muchą będzie źle wyglądało? (chodzi mi o zdrowy rozsądek, opinia purystów jest taka, że pas ma być z takim wykończeniem jakim są pokryte klapy). 2. Można w ogóle odpuścić pas hiszpański przy spodniach z wysokim stanem? Mam długie nogi i odnoszę wrażenie, że dołożenie pasa bardzo skraca optycznie mój tułów.
 7. ¡Qué vergüenza, un error de este tamaño! Debí haberlo notado antes, gracias por su ayuda
 8. Król Hiszpanii Karol VI Burbon i jego rodzina (na pierwszych trzech zdjęciach tylko małżonka), gdzieniegdzie spodnie przydługie, ale oprócz tego moim zdaniem świetnie się ubiera Edit: kolega @vyvern1 słusznie zauważył, że dyskusja toczy się o Królu Filipie VI, nie o Karolu
 9. Chyba dobrze, że zmieniliśmy optykę z rodzimej na zagraniczną A skoro już wrzucamy zdjęcia Daniela Craiga to ostatnio pokazał się z innym lubianym na Forum celebrytą w miłych dla oka okolicznościach motoryzacyjnych (choć niestety bez Lei Seydoux)
 10. Dzięki kadr wybierał fotograf, być może dlatego że akurat w przypadku portretów lepiej żeby w tle działo się mniej niż więcej
 11. Nie będę udawał, że to z dziś, ale ochłonąwszy ze ślubnych zawirowań pozdrawiam Forum z podróży poślubnej P.S. Żony na zdjęciu nie ma ze względu na mój egoizm, bo cóż, wyglądałbym przy niej biednie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.