Jump to content

me.spoke

Użytkownik
 • Content Count

  192
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

me.spoke last won the day on August 15

me.spoke had the most liked content!

Community Reputation

535

About me.spoke

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć, Czy znacie godne polecenia miejsce w Warszawie gdzie można z powierzonego materiału uszyć spodnie do circa 500 zł za igłę? Może być MTM lub bespoke po taniości - niestety p. Stanisław Sekuła, który uszył dla mnie kilka rzeczy zakończył działalność.
 2. Konferencja w dobie COVIDu. Zdjecie ilustracyjne przedstawiające początki dandysiej cyklofrenii, 15 minut wcześniej outfit rekreacyjny (dresik). Mam nadzieję, że u Was stabilniej.
 3. Ogromne wyrazy współczucia. Niech Kamil spoczywa w pokoju
 4. Okropna wiadomość. Wszyscy trzymamy kciuki za Kamila, Panią i całą rodzinę
 5. To może i ja coś wrzucę dla rozruszania wątku Mam zasadniczo trzy rodzaje rzeczy: RTW z różnej półki cenowej, garnitur MTM i marynarkę od p. Stanisława Sekuły (bespoke po taniości) Garnitury: 1. Dwurzędowy granatowy garnitur Zack Roman MTM Mój garnitur ślubny, który traktuję jako obowiązkowy ubiór na wszystkie bardziej formalne okazje. Tkanina to wełna 130s od Fordam (spółka, której właścicielem jest ponoć Loro Piana). Mimo że jest na ćwierćpodszewce to dobrze nosi się również zimą, a sama tkanina jest dość odporna na zagniecenia. Poziom odszycia bardzo dobry. Jedyny mankame
 6. Ja wstępnie chętnie podłączę się z dwiema koszulami
 7. Na Spier & Mackay 20% dodatkowej zniżki na przedmioty z wyprzedaży. Dużo ciekawych ofert, mi udało mi się wyrwać blezer z granatowego hopsacku od Angelico za 650 zł z przesyłką. Teraz tylko ciekawe czy będzie naliczone cło
 8. U mnie łezka wychodzi jako tako, ale węzeł rzeczywiście mikry. Krawat mimo szerokości 8,5 cm zwęża się dość drastycznie w okolicy wiązania węzła.
 9. Ja z kolei muszę powiedzieć, że głównie dla wyrobienia sobie punktu odniesienia do innych krawatów postanowiłem ostatnio kupić 7-fold od Kitona. Oczywiście jakość jest fenomenalna, ale wątpię czy w najbliższej przyszłości dam za krawat takie pieniądze. Uważam, że nasze EoE (mam od nich tylko 3-foldy) było znakomite i żadnych krawatów nie noszę z taką przyjemnością - wielka szkoda, że zakończyli działalność.
 10. Dziękuję za pomoc a jaka jest różnica w gniotliwości i chwycie/wykończeniu oxfordu za 55 i 75 euro? Ten tańszy jest dość matowy, sztywny i ma wyraźną fakturę, czy z droższym jest podobnie?
 11. Czy macie do polecenia jakieś niegniotliwe materiały z Olgi za 55-75 euro? Z dopasowania i wykonania jestem bardzo zadowolony, ale mimo 3 prań oksford za 55 euro dalej koszmarnie się gniecie i ciężko prasuje. Chcę zamówić: 1. Białą formalną koszulę (twill/popelina) 2. Koszulę z denimu. 3. Koszulę w prążek (granatowy/błękitny, preferuję oxford, ale nie jest to warunek bezwzględny)
 12. https://www.facebook.com/PlantacjaLawendy
 13. Prawda, te pola robią wrażenie. A co najlepsze to nie Prowansja, a nasza rodzima Lubelszczyzna
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.