Jump to content

Egonax

Użytkownik
 • Content Count

  250
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Egonax last won the day on August 13 2016

Egonax had the most liked content!

Community Reputation

244

About Egonax

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

1,304 profile views
 1. @Signus moze tu coś znajdziesz https://www.bosswatches.co.uk/on/demandware.static/-/Sites-BossWatches-Library/default/dw0b753718/content-assets/BOSS_HUGO_Operating_Instructions_Compressed.pdf
 2. Egonax

  Marka Loake

  @Fermiol mam Trinity z linii EG i Buckinghamy 1880. Trinity mają lepszą (miękką) skórę, wyższe podbicie. Buckinghamy robią u mnie za „woły robocze” i dają radę. Trinity w rozmiarze 8,5 pasują idealnie. B mam 9, ale tylko dlatego, że prz 8,5 miałem Victorię na podbiciu. Gdybym dziś miał wybierać Loake, to tylko EG. Nie pomogę przy porównaniu do TLB. Nic od nich nie mam.
 3. Ładne, jaki to model? Ile czasu zajęło Ci „zmiękczanie” cholewki? Jak mierzyłem Northcote z C&J, miałem wrażnie pancernych opinaczy na nogach 😀. Trudno było zginać stopę (ostatecznie przegały z inną marką, ale to też piękne trzewiki). Napisz proszę, jakie jest pobicie. Ze zdjęcia wnioskuję, ze masz tam trochę luzu.
 4. Nie jest tak źle, w longu proporcje ma właściwe 😀.
 5. @tomasz1986 faktycznie ciężko się to czyta. Nie bierz tego do siebie, ale na forum o męskiej elegancji wypadałoby w kolejnych wpisać zadbać o poprawną pisownię. Teraz ad rem: garnitur z wełny, gładki (żadne paski, kraty, jodełk itp.), nakładane kieszenie, w kolorze granatowym, z widoczną z bliska strukturą materiału. Przykłady poniżej: Pierwszy to Oscar Jacobson, drugi Suitsupply.
 6. @naskret poczytaj tu: https://multirenowacja.pl/news/show/id/11 i tu: https://multirenowacja.pl/webpage/obuwie-odziez-i-galanteria.html Szarą nitką bym się nie przejmował i używał czarnych kremów i wosków. Alternatywnie produkty bezbarwne. Każde prawidła będą pasować (z drewna i z tworzyw sztucznych). Nosek nie ogranicza stosowania prawideł. Zalecam oczywiście drewniane.
 7. Szybkiego powrotu do zdrowia życzę dla Kamila. @Żorż Ponimirski wracaj.
 8. @Beny23 wypasione stanowisko👍. Pomyśl jeszcze o macie pod fotel. Szkoda tak ładnej podłogi.
 9. @MarianoItaliano ze zdjęć SS wyglada lepiej. Jest dłuższa i ładniej taliowana. Lepiej leży w ramionach. Wybierz tę, w której czujesz się swobodniej, naturalnie.
 10. Beny szalejesz 😀👍. Swoją drogą, mają bogatą ofertę skór egzotycznych.
 11. @Xelion szukałbym czegoś mniej wyrazistego. Trzeci z linku odpada. Drugi ma dobry odcień. Wszystkie niestety nadają się na mniej oficjalne wydarzenia. Poniżej zdjęcia z linków, odpowiednio 1 i 2 Poszukaj czego gładkiego, bez tak wyraźnego splotu. Np.:
 12. Edward Green Galway (Cognac cordovan + zamsz) Te są jeszcze lepsze od (Horween cordovan, które zamieściłem w wątku powyżej Źródło: edwardgreen.com
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.