Jump to content

Egonax

Użytkownik
 • Content Count

  204
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Egonax last won the day on August 13 2016

Egonax had the most liked content!

Community Reputation

191

About Egonax

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

912 profile views
 1. Egonax

  Producenci butów: Berwick

  Nie powinno tak być, ale w Twoim przypadku nic raczej z tym nie zrobisz. Lewą stopę masz większą, przynajmniej w śródstopiu. Buty w okolicach palców i stępu są wysokie i po tym jak się łamią wnioskuje, że masz dużo wolnej przestrzeni w tym obszarze pomiędzy stopą a butem. Czy przy zakupie nie wybrałeś czasami butów o pół rozmiaru większych, bo w bardziej dopasowanych na długości było za ciasno w podbiciu? To nie jest but na Twoje stopy. A przynajmniej to kopyto. Następnym razem szukaj butów w większej tęgości. Popróbuj z derbami, one więcej wybaczają. Co mogę poradzić, mierzyć, mierzyć i jeszcze raz mierzyć. A te, nosić i nie brać w głowę. Jak kupisz następne, lepiej dopasowane, te wylądują w kartonie na dnie szafy.
 2. Egonax

  Garnitur i dodatki na ślub

  Kiedy i czy Waszym zdanie pan młody może na weselu zdjąć marynarkę i pozostać w kamizelce?
 3. https://multirenowacja.pl/angelus-sole-heel-polish-3oz-do-krawedzi-obcasow.html lub https://multirenowacja.pl/tarrago-heel-sole-restorer-35ml.html Mam ten drugi, uźyłem go na razie na jednej parze butów. Barwi dobrze, ma konsystencję wody, wiec warstwa nakładana nie jest gruba.
 4. @zimmermann bo to już nie jest dyskusja o jakimś Stefanie😜, a o racjonalności zakupu czegoś bardzo drogiego w kontekście dochodów kupującego. Kaźdy ma własne priorytety. Jego kasa, jego decyzja😁.
 5. Tak jak pisał @Zajac Poziomka z tym że ja akurat noszę M i w przypadku linii z „kolorowym konikiem” M są odrobinę krótsze i bardziej dopasowane, za to mają lepszy materiał. Bawełna jest „lejąca” i nosi się je wyjątkowo przyjemnie. Te z „konikiem w jednym kolorze” są trochę większe i dłuższe. Rękawki są rzeczywiście wąskie. Co do ceny, nie są tanie, ale cena jest adekwatna do jakości.
 6. Egonax

  Jakie buty mam dziś na sobie

  @Beny23 zdaje...fajne, rozwaliłes bank. Uprzedziłeś moje pytanie o dopasowanie. Swego czasu mierzyłem kilka par i były dość wąskie. O schodzeniu się obłożyny.mogłem zapomnieć. V była bardzo szeroka😀. Sprzedawca starał się jak mógł tłumacząc, że w Berlutim to standard i tak szeroko ma być 😁.
 7. Nie idź tą drogą 😉. To ma być Twój wybór i Twój zegarek.
 8. https://www.czaszegarkow.pl/hamilton-khaki-aviation-czarny-skora-o42-mm-p-29887.html?gclid=EAIaIQobChMI7IbnztPz4QIVmZSyCh3FrQQtEAkYDCABEgI5dvD_BwE
 9. Egonax

  Co mam dziś casualowego na sobie

  Zainspirowałeś mnie tą stylizacją 😀. Dzięki. Jakiś czas temu przymierzałem koszulę: i odpuściłem nie mając za bardzo pomysłu na nią. Materiał jest rewelacyjny, cena niestety mniej😌.
 10. Egonax

  Co mam dziś na sobie

  Może kilka informacji ze źródła https://www.cocacola.com.pl/historie/historia-coca-cola-w-polsce , co niczego nie przesądza.
 11. Egonax

  Producenci butów: Berwick

  @pharmacon teorii na temat pielęgnacji nowych butów przed pierwszym wyjściem jest kilka 😀(jedni zakładają i noszą, inni odżywiają, kremują i pastują). Polecam lekturę: http://pastadobutow.pl/05_jak-zadbac-o-nowa-pare-butow.html . Może artykuł będzie pomocny.
 12. Egonax

  Jakie buty mam dziś na sobie

  @Bruut fajne spodnie. Chyba masz wąską stopę i niskie podbicie (wnoszę ze zdjęcia), czego Ci zazdroszczę 😉. Przy kolejnych zakupach zwróć uwagę na węższe kopyta. W tych na zdjęciu widać nadmiar skory, a pod obłożyny pewnie wcisnąłbyś mały paluch.
 13. @Beny23 gratuluję, rewelacyjny zegarek. Możesz zrobić mu fotkę tarczy i wrzucić ją w wątku?
 14. Egonax

  Co mam dziś na sobie

  @Beny23 ta koszula jest w trzech kolorach, czy tak wyszło na zdjęciach?
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.