Jump to content

Egonax

Użytkownik
 • Content Count

  238
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Egonax last won the day on August 13 2016

Egonax had the most liked content!

Community Reputation

238

About Egonax

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

1,146 profile views
 1. @Xelion szukałbym czegoś mniej wyrazistego. Trzeci z linku odpada. Drugi ma dobry odcień. Wszystkie niestety nadają się na mniej oficjalne wydarzenia. Poniżej zdjęcia z linków, odpowiednio 1 i 2 Poszukaj czego gładkiego, bez tak wyraźnego splotu. Np.:
 2. Edward Green Galway (Cognac cordovan + zamsz) Te są jeszcze lepsze od (Horween cordovan, które zamieściłem w wątku powyżej Źródło: edwardgreen.com
 3. Na forum jest temat poświęcony marce Bytom, proponuję poczytać. Czy warto za taką kwotę kupić garnitur? Tak. Czy ten w kratkę? Jako jedyny, rzadko noszony - nie.
 4. @zixart może tu: https://www.massimodutti.com/pl/mężczyzna/kolekcja/akcesoria/paski-c891016.html
 5. @David Serum dobrze oceniasz, to podróba.
 6. @Krzysztof G Żelazko: https://www.philips.pl/c-m-ho/zelazka/zelazko-z-generatorem-pary/najnowszy#filters=SYSTEM_IRONS_SU%2CFK_340_500%2CFK_IRON_EXP%2CFK_PERFECT_ELITE_SILC Deska - z blatem z siatki.
 7. @Żorż Ponimirski świetne dopasowanie i ładne buty. Jakie masz podbicie i jak oceniasz wysokość podbicia w F&S w porównaniu do innych marek, które miałeś (masz)?
 8. @MH_fan na moje oko tez nie trafia, co prawda różnica jest mniejsza niż na poprzednich fotkach. Ustaw na godz. 12, wskazówka minutowa powinna być ustawiona idealnie na kresce nad trójkątem. Postaraj się zrobić to kręcąc koronką w jednym kierunku. Czekam na fotkę 😜
 9. W każdej z pozycji na zdjęciach wskazówka godzinowa jest cofnięta. Moim zdaniem przy montażu wskazówki nie zostały ustawione w jednej osi. Ustaw godz. 12 i sprawdź, czy mało i duża wskazówka leżą idealnie w osi. Jezeli nie, to trzeba to poprawić. Raczej u zegarmistrza.
 10. @Marcin89 nie ma takiej obawy, ja brałbym 44. Mam prawidła kupowane razem z butami (w rozmiarze i tęgości) i takie „no name”. Fabryczne świetnie wypełniają but i naprężają go. Z no name bywa różnie, czasem są za krótkie i wymagają wkładek na pięcie, zazwyczaj są węższe od buta. Mam też jedną pare na sprężynie, te są ok.
 11. @kazdej123 poczytaj w opisach https://multirenowacja.pl/product/search?query=Protector
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.