Jump to content

Egonax

Użytkownik
 • Content Count

  209
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Egonax last won the day on August 13 2016

Egonax had the most liked content!

Community Reputation

196

About Egonax

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

960 profile views
 1. @PatLove brązowe moim zdaniem będą bardziej uniwersalne. Koniakowe są ładne, ale nie zawsze pasują do stylizacji, do okoliczności, do pogody.
 2. Egonax

  Jak się to nazywa ?

  @Maskotka Może tak: http://dlaszewca.pl/koncowka-do-paska-40mm-nikiel-p-6819.html
 3. Złóż reklamację w sklepie. I to jak najszybciej. Masz jeszcze na nie gwarancje.
 4. Egonax

  Humor

  Zgodnie z zasadą: nieważne jakie, ważne żeby były czyste 😝.
 5. Zdecydowanie 48. Nogawki do skrócenia. Po skróceniu ocenisz jak spodnie układają się od pasa do kolan. Obecnie jest tam trochę za dużo materiału, ale po skróceniu ten efekt może zniknie.
 6. Nie powinno tak być, ale w Twoim przypadku nic raczej z tym nie zrobisz. Lewą stopę masz większą, przynajmniej w śródstopiu. Buty w okolicach palców i stępu są wysokie i po tym jak się łamią wnioskuje, że masz dużo wolnej przestrzeni w tym obszarze pomiędzy stopą a butem. Czy przy zakupie nie wybrałeś czasami butów o pół rozmiaru większych, bo w bardziej dopasowanych na długości było za ciasno w podbiciu? To nie jest but na Twoje stopy. A przynajmniej to kopyto. Następnym razem szukaj butów w większej tęgości. Popróbuj z derbami, one więcej wybaczają. Co mogę poradzić, mierzyć, mierzyć i jeszcze raz mierzyć. A te, nosić i nie brać w głowę. Jak kupisz następne, lepiej dopasowane, te wylądują w kartonie na dnie szafy.
 7. Kiedy i czy Waszym zdanie pan młody może na weselu zdjąć marynarkę i pozostać w kamizelce?
 8. https://multirenowacja.pl/angelus-sole-heel-polish-3oz-do-krawedzi-obcasow.html lub https://multirenowacja.pl/tarrago-heel-sole-restorer-35ml.html Mam ten drugi, uźyłem go na razie na jednej parze butów. Barwi dobrze, ma konsystencję wody, wiec warstwa nakładana nie jest gruba.
 9. @zimmermann bo to już nie jest dyskusja o jakimś Stefanie😜, a o racjonalności zakupu czegoś bardzo drogiego w kontekście dochodów kupującego. Kaźdy ma własne priorytety. Jego kasa, jego decyzja😁.
 10. Tak jak pisał @Zajac Poziomka z tym że ja akurat noszę M i w przypadku linii z „kolorowym konikiem” M są odrobinę krótsze i bardziej dopasowane, za to mają lepszy materiał. Bawełna jest „lejąca” i nosi się je wyjątkowo przyjemnie. Te z „konikiem w jednym kolorze” są trochę większe i dłuższe. Rękawki są rzeczywiście wąskie. Co do ceny, nie są tanie, ale cena jest adekwatna do jakości.
 11. @Beny23 zdaje...fajne, rozwaliłes bank. Uprzedziłeś moje pytanie o dopasowanie. Swego czasu mierzyłem kilka par i były dość wąskie. O schodzeniu się obłożyny.mogłem zapomnieć. V była bardzo szeroka😀. Sprzedawca starał się jak mógł tłumacząc, że w Berlutim to standard i tak szeroko ma być 😁.
 12. Nie idź tą drogą 😉. To ma być Twój wybór i Twój zegarek.
 13. https://www.czaszegarkow.pl/hamilton-khaki-aviation-czarny-skora-o42-mm-p-29887.html?gclid=EAIaIQobChMI7IbnztPz4QIVmZSyCh3FrQQtEAkYDCABEgI5dvD_BwE
 14. Zainspirowałeś mnie tą stylizacją 😀. Dzięki. Jakiś czas temu przymierzałem koszulę: i odpuściłem nie mając za bardzo pomysłu na nią. Materiał jest rewelacyjny, cena niestety mniej😌.
 15. Może kilka informacji ze źródła https://www.cocacola.com.pl/historie/historia-coca-cola-w-polsce , co niczego nie przesądza.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.