Jump to content

Egonax

Użytkownik
 • Content Count

  195
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Egonax last won the day on August 13 2016

Egonax had the most liked content!

Community Reputation

187

About Egonax

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

875 profile views
 1. Egonax

  Co mam dziś na sobie

  Może kilka informacji ze źródła https://www.cocacola.com.pl/historie/historia-coca-cola-w-polsce , co niczego nie przesądza.
 2. Egonax

  Producenci butów: Berwick

  @pharmacon teorii na temat pielęgnacji nowych butów przed pierwszym wyjściem jest kilka 😀(jedni zakładają i noszą, inni odżywiają, kremują i pastują). Polecam lekturę: http://pastadobutow.pl/05_jak-zadbac-o-nowa-pare-butow.html . Może artykuł będzie pomocny.
 3. Egonax

  Jakie buty mam dziś na sobie

  @Bruut fajne spodnie. Chyba masz wąską stopę i niskie podbicie (wnoszę ze zdjęcia), czego Ci zazdroszczę 😉. Przy kolejnych zakupach zwróć uwagę na węższe kopyta. W tych na zdjęciu widać nadmiar skory, a pod obłożyny pewnie wcisnąłbyś mały paluch.
 4. @Beny23 gratuluję, rewelacyjny zegarek. Możesz zrobić mu fotkę tarczy i wrzucić ją w wątku?
 5. Egonax

  Co mam dziś na sobie

  @Beny23 ta koszula jest w trzech kolorach, czy tak wyszło na zdjęciach?
 6. Egonax

  Pielęgnacja obuwia - zasady ogólne

  Czy ktoś może podzielić się opinią na temat preparatu do krawędzi i obcasów? https://multirenowacja.pl/tarrago-heel-sole-restorer-35ml.html Zazwyczaj stosuję krem i wosk. Efekt jest niezły, ale nietrwały.
 7. Do sejfu lepiej taki: Źródło: swisskubik.com
 8. Egonax

  Pokrycie pastą zamszowych butów

  @Thathco wybacz, ale nie wyglądają cudnie, nie są to porządne buty i trudno będzie znaleźć zamsz gorszej jakości. Moim zdaniem, zniszczyłeś je. Jak widać, nie szukałeś wystarczająco dobrze, skoro nie zapytałeś na forum.
 9. Egonax

  TK Maxx

  CH M1 Czeladź Tricker’s Rozmiar chyba 9,5
 10. Egonax

  Jak Elegancko

  Fajnie, w klimacie lat 70 😀
 11. Egonax

  Jakie buty mam dziś na sobie

  Nawet te z zamszem na cholewce? Co do C&J, to przymierzałem Northcote. Sprawiały wraźenie „pancernych”. Trudno było w nich chodzić po sklepie.
 12. Egonax

  Shoeporn - po prostu zdjęcia ładnych butów

  Edward Green Galway (Horween cordovan + zamsz) Zdjęcia: edwardgreen.com
 13. Egonax

  Czy tak powinna wyglądać skóra bydlęca po roku?

  W tej „reanimacji” nie było nic z naunki 😀. Była to próba, szczególnie zrobienia lustra. Butów juź nie mam, więc nie mogę ich zaprezentować, a jak pamiętam, nie posłuźyły mi za długo i wylądowały w koszu. Co do łamani butów, każde się łamią i tylko w zależności od jakości skóry, marszeczenie skory moźe być mniej lub bardziej widoczne. Słusznie prawisz, że na pewne załamania raczej nic nie pomoże.
 14. Egonax

  Czy tak powinna wyglądać skóra bydlęca po roku?

  Moźe pomoże, moźe nie 😜. Swego czasu reanimowałem buty z Vistuli (ponoć szyte przez Gino Rossi) kosmetykami z Multirenowacji. Przed: Po: Stosowane przez @emjotbe kosmetyki przyczyniły się do ich obecnego stanu. Też kiedyś do czarnych butów stosowałem kremy w tubach. Była to szybka i łatwa „pielęgnacja”. Buty wytrzymałym chyba dwa sezony. Jeżeli na skórze nie ma pęknięć, warto spróbować. I wymień prawidła.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.