Skocz do zawartości

Egonax

Użytkownik
 • Zawartość

  115
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Egonax w Rankingu w dniu 13 Sierpień 2016

Egonax posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

151

O Egonax

 • Tytuł
  Zwykły

Ostatnie wizyty

617 wyświetleń profilu
 1. Zdecydowanie pozycja pierwsza. Druga raczej do damskiej garderoby, spodni i koszuli porządnie tym nie wyprasujesz. Płyta w żelazku stacji ma niźszą temperaturę od klasycznego żelazka, nie ma ryzyka świecenia. Tu temperaturę zapewnia para. Co do deski, zadbaj aby była z siatką na płycie. Stacja generuje dużo pary, która skrapla się pod deską. Pełna płyta nie odprowadzi Ci wody i po krótkim czasie będziesz miał mokry pokrowiec. Zwróć uwagę na wydajność obu urządeń. Philips wytwarza 150 g pary na minutę, ten drugi nieco ponad 40. Przy tej cenie dołożyłbym i kupił PerfectCare Elite Plus. Poza mocniejszymi parametrami ma jeszczeautomatyczny czujnik podawania pary.
 2. Krawat - cena \ styl \ jakość

  Przesadzasz. Zwróć uwagę jak dobrze jest wykończony dół krawata. Linia zagięcia jest równoległa ze wzorami po obu stronach.
 3. Producenci, marki butów - Crockett & Jones

  Crockett&Jones rozpoczyna zimową wyprzedaź po świętach. https://www.crockettandjones.com/the-article/winter-sale-2017/ Jak to zwykle u nich bywa, trzeba pytać o konkrety w sklepach.
 4. @Manolete nie, nie mam 24 godzinowca i nie sądzę, abym miał w przyszłości. M.in. z powodów, które opisałem w poprzednim poście. Ponadto nie pracuję i nie przebywam w miejscach, w których trudno ocenić porę dnia. Ale dobrze kombinujesz 😀 z tym klasycznym mechanikiem. Mniej znaczy więcej. Zegarek z 24 godzinną tarczą nie jest bardziej skomplikowany od klasycznego zegarka. Być moźe trafiłeś już na forum o zegarkach: http://zegarkiclub.pl/forum/ Proponuję poczytać, dalej dopytywać, ale przy ostatecznym wyborze kierować się sercem z odrobiną rozsądku.
 5. Co mam dziś na sobie

  Ładny krawat. Gdzie go kupiłeś?
 6. W takim razie pozostaje mi życzyć szybkiego zakupu. Powodzenia 👍
 7. @Manolete masz już jakiś zegarek z tarczą 24 godzinną? W mojej ocenie to mało praktyczne rozwiązanie. Odczyt aktualnej godziny z klasycznego zegarka z tarczą 12-godzinną jest łatwy i szybki, nawet z tarczy bez indeksów. Wyobraź sobie 24-godzinowca bez indeksów 😜.
 8. Alfred Sargent

  Ze strony AS. Pierwsze to 109, drugie 724. Nie wiem czy E czy F
 9. Kołnierz doczepiany

 10. Mam możliwość odwiedzenia w tym tygodniu Northampton. Na stronie https://www.northamptonshoes.com/ zawarte są informacje o markach, sklepach, godzinach otwarcia. Na forum znalazłem trochę danych o „zagłębiu obuwniczym”. Czy Waszym zdaniem, warto zrobić wycieczkę z Londynu? Planuję odwiedzić C&J, AS, EG, JL, G&G i może muzeum. W jednym z postów, trafiłem na informację, ze sklep AS nie jest dostępny dla klienta „z ulicy” ;). Sklepy z ww markami mogę odwiedzić w Londynie. Stąd wszelkie porady będą mi bardzo pomocne.
 11. Nowe nabytki zegarkowe

  Żonie przejdzie, Tobie nie
 12. Nowe nabytki zegarkowe

  Kot nie podziela Twojego entuzjazmu. Z Panerai tylko Radiomir! Szkoda, że nie robią 42 z drutami. Świetny wybór.
 13. Royal Collection wprowadził do sprzedaźy produkty szwedzkiej marki Cavaliere. Miałem okazję przymierzyć kilka marynarek i garniturów. Rozmiarowo podobnie do Oscara Jacobsona. Materiały m.in. od Loro Piana i VBC. Tanio nie jest, ceny od 2 tys. zł za marynarkę. Ma/miał ktoś produkty tej marki? Chętnie poznam Waszą opinię. Strona firmowa jest dość uboga.
 14. Pierwsze lepsze buty - pytania

  @szewc24.pl jakie mankamenty masz na myśli?
×