Jump to content

Egonax

Użytkownik
 • Content Count

  218
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Egonax last won the day on August 13 2016

Egonax had the most liked content!

Community Reputation

199

About Egonax

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

999 profile views
 1. @Krzysiek_W https://stenstroms.com/en/men/accessories/scarves
 2. Jeżeli miałbym wybierać, to coś pomiędzy brązem a burgundem Mój kolejny SG😀 EG Powyższe z poprzedniego sezonu. Poniżej koleje wcielenie:
 3. @De Lasalle Sznurówki oryginalne czy dobierałeś do spodni👌😉?
 4. @antonina http://pl.brand.maccioni.pl/z-jakich-elementow-sklada-sie-but/ http://4gentleman.pl/budowa-buta-wizytowego/ i o wiele wiele więcej w google. Miłej lektury.
 5. Buty fajne, ale czy nie są Ci za duże (luźne)? W obu po zewnętrznej stronie stopy można wsunąć palec. W podbiciu też chyba jest luz.
 6. https://www.georgecleverley.com/ready-to-wear/adrian-dark-brown-calf/
 7. Zgodnie z tabelą rozmiarów u EG: jezeli to oznaczenie w UK, to rozmiar w EU 47 jeżeli to oznacżenie w US, to rozmiar w EU 46,5 litera C to tęgośc - zarówno w UK jak i US są to dość wąskie buty
 8. https://patine.pl/yanko-666-cuero.html
 9. @PatLove brązowe moim zdaniem będą bardziej uniwersalne. Koniakowe są ładne, ale nie zawsze pasują do stylizacji, do okoliczności, do pogody.
 10. Egonax

  Jak się to nazywa ?

  @Maskotka Może tak: http://dlaszewca.pl/koncowka-do-paska-40mm-nikiel-p-6819.html
 11. Złóż reklamację w sklepie. I to jak najszybciej. Masz jeszcze na nie gwarancje.
 12. Egonax

  Humor

  Zgodnie z zasadą: nieważne jakie, ważne żeby były czyste 😝.
 13. Zdecydowanie 48. Nogawki do skrócenia. Po skróceniu ocenisz jak spodnie układają się od pasa do kolan. Obecnie jest tam trochę za dużo materiału, ale po skróceniu ten efekt może zniknie.
 14. Nie powinno tak być, ale w Twoim przypadku nic raczej z tym nie zrobisz. Lewą stopę masz większą, przynajmniej w śródstopiu. Buty w okolicach palców i stępu są wysokie i po tym jak się łamią wnioskuje, że masz dużo wolnej przestrzeni w tym obszarze pomiędzy stopą a butem. Czy przy zakupie nie wybrałeś czasami butów o pół rozmiaru większych, bo w bardziej dopasowanych na długości było za ciasno w podbiciu? To nie jest but na Twoje stopy. A przynajmniej to kopyto. Następnym razem szukaj butów w większej tęgości. Popróbuj z derbami, one więcej wybaczają. Co mogę poradzić, mierzyć, mierzyć i jeszcze raz mierzyć. A te, nosić i nie brać w głowę. Jak kupisz następne, lepiej dopasowane, te wylądują w kartonie na dnie szafy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.