Jump to content

Egonax

Użytkownik
 • Content Count

  225
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Egonax last won the day on August 13 2016

Egonax had the most liked content!

Community Reputation

202

About Egonax

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

1,038 profile views
 1. @MH_fan na moje oko tez nie trafia, co prawda różnica jest mniejsza niż na poprzednich fotkach. Ustaw na godz. 12, wskazówka minutowa powinna być ustawiona idealnie na kresce nad trójkątem. Postaraj się zrobić to kręcąc koronką w jednym kierunku. Czekam na fotkę 😜
 2. W każdej z pozycji na zdjęciach wskazówka godzinowa jest cofnięta. Moim zdaniem przy montażu wskazówki nie zostały ustawione w jednej osi. Ustaw godz. 12 i sprawdź, czy mało i duża wskazówka leżą idealnie w osi. Jezeli nie, to trzeba to poprawić. Raczej u zegarmistrza.
 3. @Marcin89 nie ma takiej obawy, ja brałbym 44. Mam prawidła kupowane razem z butami (w rozmiarze i tęgości) i takie „no name”. Fabryczne świetnie wypełniają but i naprężają go. Z no name bywa różnie, czasem są za krótkie i wymagają wkładek na pięcie, zazwyczaj są węższe od buta. Mam też jedną pare na sprężynie, te są ok.
 4. @kazdej123 poczytaj w opisach https://multirenowacja.pl/product/search?query=Protector
 5. @Stormont Masz poradnik 😜 https://www.fieggen.com/shoelace/berluti-knot.htm https://www.fieggen.com/shoelace/index.htm
 6. @morfeusz https://multirenowacja.pl/news/show/id/8 - jak dbać o zamsz i nubuk.
 7. Egonax

  Humor

  Cokolwiek chciałeś przekazać wyszło żałośnie.
 8. @Krzysiek_W https://stenstroms.com/en/men/accessories/scarves
 9. Jeżeli miałbym wybierać, to coś pomiędzy brązem a burgundem Mój kolejny SG😀 EG Powyższe z poprzedniego sezonu. Poniżej koleje wcielenie:
 10. @De Lasalle Sznurówki oryginalne czy dobierałeś do spodni👌😉?
 11. @antonina http://pl.brand.maccioni.pl/z-jakich-elementow-sklada-sie-but/ http://4gentleman.pl/budowa-buta-wizytowego/ i o wiele wiele więcej w google. Miłej lektury.
 12. Buty fajne, ale czy nie są Ci za duże (luźne)? W obu po zewnętrznej stronie stopy można wsunąć palec. W podbiciu też chyba jest luz.
 13. https://www.georgecleverley.com/ready-to-wear/adrian-dark-brown-calf/
 14. Zgodnie z tabelą rozmiarów u EG: jezeli to oznaczenie w UK, to rozmiar w EU 47 jeżeli to oznacżenie w US, to rozmiar w EU 46,5 litera C to tęgośc - zarówno w UK jak i US są to dość wąskie buty
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.