Jump to content

Kewin

Użytkownik
 • Content Count

  303
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

152

About Kewin

 • Rank
  Aktywista

Kontakt

 • nazwisko
  Korpyta

Recent Profile Visitors

589 profile views
 1. Kewin

  Co mam dziś casualowego na sobie

  Poprawione! Gdy patrzę na nią z góry to wygląda to inaczej niż na zdjęciu
 2. Kewin

  Jakie buty mam dziś na sobie

  Jakaś włoszczyzna kupiona 2 lata temu w tk maxx z 2300 na 200 zł.
 3. Kewin

  Pościel i materace

  Temat odkopany to się wypowiem. Nie ma materacy, które będą wygodne dla wszystkich, choćby kosztował 30 tysięcy. Zwlaszcza, że nasze ciało się przyzwyczaja i nie jesteśmy w stanie sprawdzić dokładnie materaca przed kupnem (zazwyczaj potrzebujemy kilka/kilkanaście dni aby ocenić prawidłowo komfort materaca). Nikt Wam nie powie z pełnym przekonaniem, jaki materac będzie dla Was najlepszy (Ew. kłamie z przekonaniem). Ogólnie rzecz ujmując, dobre materace zaczynają się od 3/4 tysięcy złotych za materac o szerokości 160 cm. W przypadku materacy piankowych, chodzi o ich gęstość i sprężystość, o detale jak wzmocnienie krawędzi, ułatwiające np. łatwiejsze wstawanie, o miejsce produkcji (najwięcej dziwnych owadów, które jeszcze 20 lat temu u nas nie występowały, przypływają z materacami z Chin i innych zakątków świata), Temat jest złożony i ciężko wyjaśnić wiele rzeczy w jednym poście, zwłaszcza o tej godzinie, ale z najważniejszych: - jesli szukacie materaca piankowego, sprawdzajcie jego sprężystość, najlepiej spuszczając na niego jakiś przedmiot i sprawdzajàc na jaką wysokość się odbije. Tempur udowodnił wiele lat temu, że im sprężystość jest mniejsza, tym lepiej. - jeśli szukacie materacy i pościeli, zawierających głównie materiały naturalne, to zwróćcie uwagę na Hypnos (wykorzystują wełny, jedwabie, końskie włosie) - jeśli szukacie materaca poniżej 3 tysięcy złotych, to polecam firmę Janpol (produkują je w Polsce, mają dobrą opinię). - jeśli Tempur jest dla Was zbyt drogi, to zainteresujcie się firmą Sealy, która jest w posiadaniu Tempura. - moim zdaniem, najlepszymi materacami na rynku, są materace Hybrydowe.
 4. Kewin

  Buty, trochę taniej

  Rozglądałeś się w tk MAXX za prime shoes ? edycja: Na zalando lougne są Gordony od 220 zł.
 5. Kewin

  Kurtka przeciwdeszczowa

  Jeśli ma chronić przed deszczem, to może budrysówka lub trench ? Moja budrysówka od gloveralla nigdy mi nie przemokła. Wiem, że budżet ograniczony ale warto zaglądać do TK MAXX.
 6. Kewin

  Źródła obuwniczej brzydoty

  Ja jestem zbyt leniwy na takie buty
 7. Kewin

  TK Maxx

  Też widziałem jasny beż, ale nie nosiłem nigdy kaszkietu. Gdy będę w tk MAXX to zerknę na jego rozmiar
 8. Kewin

  TK Maxx

  Widziałem ten kaszkiet, świetny jest. Nie wiem tylko, czy jestem na tyle silny by go udźwignąć
 9. W TK MAXX łatwo znaleźć polo za 200 zł, w tej cenie warto.
 10. Kewin

  Buty, trochę taniej

  Już chciałem odpisać, że nie ma żadnej wstawki, ale rzeczywiście jest. Z ciemno brązowej skóry. Nie wiem dlaczego nie zwróciłem na to wczesniej uwagi w takim razie je zwracam. Dziękuję za rady.
 11. Kewin

  Co mam dziś na sobie

  Historia ciekawa, ale jak mogła zaskoczyć Cię znajomość kilku zwrotów po polsku? Ojciec Polak, 4 lata mieszkania w Warszawie. Mnie by zaskoczyło, że nie zna dobrze języka polskiego.
 12. Kewin

  Buty, trochę taniej

  Cześć, czy mieliście kiedyś styczność z butami Digel ? Znalazlem właśnie za 200 zł takie buty, goodyear welted i zastanawiam się, czy zostawić. Jak wizualnie je oceniacie? Nosek nie jest zbyt wydłużony ?
 13. Kewin

  Spotkania BwB w Szczecinie

  Drodzy koledzy, kiedy się widzimy?
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.