Jump to content

Bacio

Użytkownik
 • Content Count

  455
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Bacio last won the day on July 12 2018

Bacio had the most liked content!

Community Reputation

719

About Bacio

 • Rank
  Aktywista
 • Birthday 01/04/1975

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

1,581 profile views
 1. Nie wiem czego oczekiwał @Tata2608, ale skoro jechał 300km na darmo to najrozsądniejsze byłoby: "Przepraszamy najmocniej. Mamy tygodniowe opóźnienie. Czy pasowałoby Panu aby nasz fachowiec przyjechał do Pana domu w przyszły czwartek o 16:30 celem dokonania tej przymiarki. Nie śmielibyśmy Pana drugi raz fatygować."
 2. Na pozycji drugiej kręci się tylko w jedną stronę (czyli zmiana daty). A powinna w obie strony (w drugą stronę - zmiana dnia tygodnia).
 3. Ponieważ #seikolepsze to dzisiaj Seiko. Model - żadna rewelacja. Ale - jedną z ciekawostek jest możliwość odkodowania numeru seryjnego i odczytanie w ten sposób roku i miesiąca produkcji. Dzięki temu można sobie stosunkowo tanim kosztem kupić zegarek z miesiąca swoich urodzin. Na zdjęciu - styczeń 1975. P.S. Niestety, wbrew opinii sprzedającego nie daje się ustawić nazwy dnia, więc dzisiaj japońska niedziela Ale serwis 46-latka to chyba oczywista sprawa.
 4. A może np. SRQ0029 - może nie będzie łatwo za 10k. Są też inne Prospeksy, ale w zakresie 15k.
 5. Jako fan produktów Milera (nb: bycie fanem nie przeszkadza mi narzekać na nich nawet publicznie) stwierdzam, że bardzo dobrze prowadzony i rozwijany dział ubrań został utopiony w alkoholu. Tomaszowi kiedyś tak się oczy świeciły, gdy mówił o brustaszy ciętej po łuku, jak teraz o mieszaniu whisky z colą i wydojonych ziemniakach pakowanych w butelki z dzikiem.
 6. Doskonała rzecz na prezent dla kogoś, kto "ma już wszystko".
 7. Kilka razy korzystałem z comgateway.com Nie było tanio, ale działało za każdym razem.
 8. Bacio

  Humor

  W pierwszej chwili chciałem wrzucić w "Źródła obuwniczej brzydoty", ale chyba jednak tu lepiej pasuje. [Źródło - dostałem z Internetu]
 9. Nie podoba mi się ta nowa akcja reklamowa. Jest dla mnie niesmaczna.
 10. Zawodowo zajmuję się handlem UK <-> PL, więc nieco jestem "w temacie". Należy mieć na uwadze, że dla sporej części mieszkańców Wielkiej Brytanii obecność w UE jest czymś oczywistym w zasadzie przez całe ich życie. (W rzeczywistości od 1973 roku, czyli niemal 50 lat). Wyjście z UE stawia przed nimi wyzwania typu dokumenty eksportowe, właściwe wystawianie faktur, itp. My, Polacy, dobrze pamiętamy jak to było przed wejściem i potrafimy się myślami cofnąć do zabiegów typu wystawianie SADów na granicy czy rewizja celna (mimo, że to już ponad 15 lat). Nasze władze od zawsze dobrze na
 11. https://psychologiawsprzedazy.com/2021/01/04/koronawirus-im-sprzyja-one-wygraly-maraton-o-rynek/?fbclid=IwAR1ocoozlZYT7uma2hmaNrzs-Vz9q-f3Qeddc3m1QQgug4hV2aCRRioIllM Jeszcze cztery dekady temu ktoś, kto nosił białe sportowe obuwie do garnituru, uchodził za ekstrawaganta – a wybaczano to tylko takim oryginałom, jak na przykład poeta i kompozytor Serge Gainsbourg, zaprzysięgły zwolennik tenisówek. Podobnie panie, które zakładały but na płaskiej, elastycznej podeszwie do wizytowego stroju, uważano za nieobeznane z zasadami elegancji. (...)
 12. Bacio

  Humor

  Znalezione gdzieś w Internecie. Z cyklu "Lepiej kup Yanko".
 13. Bacio

  Sprzęt audio

  Przy przeprowadzce do nowego domu odziedziczyłem po poprzednich właścicielach system kina domowego z amplitunerem. Jest to Onkyo TX-SR600E. Ponoć nie najgorszy sprzęt, ale brakuje mi podłączenia do WiFi, Airplay, HDMI... Chciałbym kupić coś co mi zastąpi ten model. Nie jestem żadnym audiofilem, ale chciałbym wykorzystać głośniki, które i tak są już zamocowane na ścianach. Obecny problem: - nie jestem w stanie zmusić wzmacniacza do działania z głośnikami tylnymi i środkowym przednim (albo jest uszkodzenie albo jestem zbyt słaby technicznie; głośniki są sprawne, bo gdy podłączam d
 14. W 2016 roku kupiłem kaszkiet Skye i po dziś dzień jestem bardzo z niego zadowolony. W 2020 pora na kolejny - zbliżony zakup (tylko w innym kolorze) i stąd mam dwie uwagi odnośnie kaszkietów dla klientów z 2020: 1. Skye z 2016 i Foula z 2020 są bardzo do siebie zbliżone, ale jednak inne. (W załączeniu zdjęcia porównawcze otrzymane od p. Aleksandry z info@; Skye to ten z niebieską nitką). 2. Foul (2020) i Vatersay (2020) mają inną rozmiarówkę niż kaszkiety sprzed kilku lat. W każdym razie: Skye rozmiar 58 jest ciut mniejszy niż Vatersay rozmiar 57 (ale porównywalne) Foul
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.