Jump to content

Bacio

Użytkownik
 • Content Count

  452
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Bacio last won the day on July 12 2018

Bacio had the most liked content!

Community Reputation

706

About Bacio

 • Rank
  Aktywista
 • Birthday 01/04/1975

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

1,465 profile views
 1. A może np. SRQ0029 - może nie będzie łatwo za 10k. Są też inne Prospeksy, ale w zakresie 15k.
 2. Jako fan produktów Milera (nb: bycie fanem nie przeszkadza mi narzekać na nich nawet publicznie) stwierdzam, że bardzo dobrze prowadzony i rozwijany dział ubrań został utopiony w alkoholu. Tomaszowi kiedyś tak się oczy świeciły, gdy mówił o brustaszy ciętej po łuku, jak teraz o mieszaniu whisky z colą i wydojonych ziemniakach pakowanych w butelki z dzikiem.
 3. Doskonała rzecz na prezent dla kogoś, kto "ma już wszystko".
 4. Kilka razy korzystałem z comgateway.com Nie było tanio, ale działało za każdym razem.
 5. Bacio

  Humor

  W pierwszej chwili chciałem wrzucić w "Źródła obuwniczej brzydoty", ale chyba jednak tu lepiej pasuje. [Źródło - dostałem z Internetu]
 6. Nie podoba mi się ta nowa akcja reklamowa. Jest dla mnie niesmaczna.
 7. Zawodowo zajmuję się handlem UK <-> PL, więc nieco jestem "w temacie". Należy mieć na uwadze, że dla sporej części mieszkańców Wielkiej Brytanii obecność w UE jest czymś oczywistym w zasadzie przez całe ich życie. (W rzeczywistości od 1973 roku, czyli niemal 50 lat). Wyjście z UE stawia przed nimi wyzwania typu dokumenty eksportowe, właściwe wystawianie faktur, itp. My, Polacy, dobrze pamiętamy jak to było przed wejściem i potrafimy się myślami cofnąć do zabiegów typu wystawianie SADów na granicy czy rewizja celna (mimo, że to już ponad 15 lat). Nasze władze od zawsze dobrze na
 8. https://psychologiawsprzedazy.com/2021/01/04/koronawirus-im-sprzyja-one-wygraly-maraton-o-rynek/?fbclid=IwAR1ocoozlZYT7uma2hmaNrzs-Vz9q-f3Qeddc3m1QQgug4hV2aCRRioIllM Jeszcze cztery dekady temu ktoś, kto nosił białe sportowe obuwie do garnituru, uchodził za ekstrawaganta – a wybaczano to tylko takim oryginałom, jak na przykład poeta i kompozytor Serge Gainsbourg, zaprzysięgły zwolennik tenisówek. Podobnie panie, które zakładały but na płaskiej, elastycznej podeszwie do wizytowego stroju, uważano za nieobeznane z zasadami elegancji. (...)
 9. Bacio

  Humor

  Znalezione gdzieś w Internecie. Z cyklu "Lepiej kup Yanko".
 10. Bacio

  Sprzęt audio

  Przy przeprowadzce do nowego domu odziedziczyłem po poprzednich właścicielach system kina domowego z amplitunerem. Jest to Onkyo TX-SR600E. Ponoć nie najgorszy sprzęt, ale brakuje mi podłączenia do WiFi, Airplay, HDMI... Chciałbym kupić coś co mi zastąpi ten model. Nie jestem żadnym audiofilem, ale chciałbym wykorzystać głośniki, które i tak są już zamocowane na ścianach. Obecny problem: - nie jestem w stanie zmusić wzmacniacza do działania z głośnikami tylnymi i środkowym przednim (albo jest uszkodzenie albo jestem zbyt słaby technicznie; głośniki są sprawne, bo gdy podłączam d
 11. W 2016 roku kupiłem kaszkiet Skye i po dziś dzień jestem bardzo z niego zadowolony. W 2020 pora na kolejny - zbliżony zakup (tylko w innym kolorze) i stąd mam dwie uwagi odnośnie kaszkietów dla klientów z 2020: 1. Skye z 2016 i Foula z 2020 są bardzo do siebie zbliżone, ale jednak inne. (W załączeniu zdjęcia porównawcze otrzymane od p. Aleksandry z info@; Skye to ten z niebieską nitką). 2. Foul (2020) i Vatersay (2020) mają inną rozmiarówkę niż kaszkiety sprzed kilku lat. W każdym razie: Skye rozmiar 58 jest ciut mniejszy niż Vatersay rozmiar 57 (ale porównywalne) Foul
 12. Bacio

  Buty, trochę taniej

  Jedyna uwaga do Herringshoes to kwestia ewentualnego zwrotu butów - z Polski to był koszt Pocztą Polską rzędu 60 zł. Darmowy zwrot jest chyba tylko z UK. Factory Seconds są - moim zdaniem - jak najbardziej OK. Przynajmniej w moim przypadku, gdzie po pierwszym wyjściu w dowolnych butach już są w gorszym stanie niż jakiekolwiek "seconds".
 13. Nie ma co się bronić. Wg. mnie to dosyć klasyczny wygląd wykładowcy uniwersytetu. Stopień wyżej byłaby marynarka tweedowa, ale nie jest, bo to nie Stanford czy Harvard.
 14. Bacio

  Humor

  To mi przypomniało historię sprzed wielu lat, gdy w liceum jeden z kolegów (który z żadnym obcym językiem nie miał nigdy nic wspólnego) pokazał nam wizytówkę: "Imię Nazwisko", a pod tym "Tłumacz". Zaskoczeni pytaliśmy kolegę: "Chłopie, a co ty tłumaczysz?". Na co ów kolega odpowiedział: "Tłumaczę ludziom, aby w terminie oddawali pożyczone pieniądze."
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.