Jump to content

Bacio

Użytkownik
 • Content Count

  368
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Bacio last won the day on July 12 2018

Bacio had the most liked content!

Community Reputation

545

About Bacio

 • Rank
  Aktywista
 • Birthday 01/04/1975

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

986 profile views
 1. Lubię jak mi jest ciepło. Jakiś czas temu kupiłem sztyblety (ocieplane!) i są wystarczająco ciepłe na 98% sytuacji. (Do odśnieżania używam innych). Sztyblety z uwagi na gumkę będą luźniejsze, a to oznacza dodatkową/grubszą warstwę izolującego powietrza. Ale bez ocieplenia nie próbowałem.
 2. Jest akurat w tej chwili preorder na golfy u ZackRoman i ShopMiler. W obu miejscach po 299 zł. Ale jeżeli chodzi o ciepły golf to w zeszłym roku kupiłem: https://www.theirishstore.com/irish-aran-turtleneck-sweater Oczywiście to wariant dla osób, którym nie przeszkadza, że co druga napotkana osoba mówi "Wyglądasz jak rybak." (bo ja właśnie chciałem sweter jak rybak). Ja kupowałem z jakimś rabatem i wyszło mnie - z tego co pamiętam - około 70 EUR.
 3. Bacio

  Camiceria Olga Milano

  Przy pierwszym zakupie podałem obwód nadgarstka i było zbyt ciasno. Przy następnych zamówieniach musiałem znacznie poszerzyć.
 4. Bacio

  Camiceria Olga Milano

  Leonid Rogozow w 1961?
 5. Pisał kiedyś @Wuj, że (cytat niedokładny) często kupujemy kurtkę skórzaną aby wyglądać jak gwiazda rocka, a wyglądamy jak taksówkarz. Ja kupiłem sobie wymarzoną kurtkę Schotta i nawet schudłem 10 kg, aby się w nią zmieścić i przez rok założyłem tylko raz i to na siłę, bo nie mam gdzie w niej chodzić.
 6. Bo to właśnie o to chodzi - mieć dziurkę i z niej nie skorzystać, tj. nie zapiąć guzika
 7. Dziękuję za "Upadek Zbuntowanych Aniołów"! To jedna z poszetek, na które czekałem. Już zamówiona!
 8. Bacio

  Camiceria Olga Milano

  W Warszawie łatwiej dziś o dobrą koszulę niż dobrą sprzątaczkę.
 9. Dla porządku na forach internetowych z reguły stosuje się zasadę "jedna sprawa - jeden wątek". Na forum "But w Butonierce" jest zupełnie odwrotnie. Jest mało wątków, a niektóre przez to bardzo długie. Administracja tego forum pilnuje tego jakby widziała jakieś korzyści, których ja nie widzę. Ja uważam, że to jest błąd w założeniu prowadzenia forum, ale tak już tutaj jest i nie wygląda na to, aby komukolwiek to przeszkadzało, aby zainicjować zmiany. Tak tutaj jest i trzeba się z tym pogodzić.
 10. Ależ to jest "na czasie" już dobre jakieś 150 lat.
 11. Bacio

  Humor

  Może być, ale są wegetarianie, którzy nie jedzą mięsa z przyczyn etycznych (-> cierpienie zwierząt), ale lubią smak i starają się znaleźć podobne smaki bez zabijania. Z drugiej strony jarosze nie jedzą mięsa uznając je za niezdrowe, ale smak lubią. Kupując wegański a'la schabowy mają chociaż namiastkę w smaku tego, czego im jeść nie wolno. Jak nie mogę jechać na koncert Tiny Turner, to chociaż posłucham jej piosenek w wykonaniu lokalnej piosenkarki. Czy lokalna piosenkarka nie może być po prostu lokalną piosenkarką i musi śpiewać piosenki Tiny Turner?
 12. Bacio

  Humor

  Raczej fartuszek hotentocki.
 13. Bacio

  MALA CZARNA

  Ciekawa obserwacja i dosyć zbliżona do moich badań. Ja akurat mam kontakt z paniami sprzątającymi z Ukrainy, którym serwujemy kawę. Moje wnioski - do pewnego poziomu ludzie bez odpowiedniego treningu są w stanie określić kolejność gorsze/lepsze. Ale przy pewnym (wyższym) poziomie jakości każdy wyższy poziom jest odbierany jako zły. Po prostu chyba wszyscy dobrze poruszamy się tylko w zakresie swoich kompetencji i doświadczenia, a wyjście poza to - bardzo często nam nie odpowiada. P.S. Ale miałem też "eksperta", który zwykł pijać wyłącznie espresso prawidłowo robione i nie dopuszczał żadnych innych rozwiązań jak mokka, itp. Dostał "espresso" z rozpuszczalnej Jacobs Millicano i chwalił, że to jest prawdziwe, że czuć te 25 sekund parzenia...
 14. Bacio

  Humor

  A mi się przydają często w pracy... do wyznaczania kątów przenośników, ale już nie będę zanudzał Więc dla formalności dowcip i to nawet nie tak odległy od tematu przewodniego Forum: -------------------------------------------------------------------- Z okazji lata wyciągam z szafy moje ulubione letnie spodenki lniane i wciągam na siebie. No i okazało się, że spodenki letnie... ale tyłek jeszcze nadal zimowy! --------------------------------------------------------------------
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.