nynu

Użytkownik
 • Zawartość

  122
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

33

O nynu

 • Tytuł
  Zwykły
 • Urodziny
 1. W sytuacjach krytycznych stosuję następującą procedurę: vanish oxi action (ten w proszku) zalewam niemalże wrzątkiem, powstałą pianę nakladam na plamy, trzymam około pół godziny i piorę w pralce. W ten sposób uswam 99% plam, ryzyko zniszcenie tkaniny szacuję na mniej niż 1%. Dodam, że te Twoje plamy wyglądają bardzo podejrzanie.
 2. Mam marynarkę w takim kolorze i mam taki sam pogląd co mosze w jej sprawie. Zawsze wygląda jak sierota pogarniturowa.
 3. Jak była użytkowana w normalny sposób, tj. nie czołgałeś się w niej po asfalcie to wg. mnie do reklamacji. Jest jeszcze opcja, że stało się to w trakcie prania w pralce; i podobnie jak wyżej, jak nie było instrukcji nakazującej prania ręcznego to do reklamacji.
 4. Panowie, Jak oceniacie połączenie żółtej kamizelki, takiej w stylu buff morning suit vest z granatowym garniturem? Pretensjonalne?
 5. Oczywiście wiem o takiej możliwości, i zapewne z niej skorzystam, jak tylko sobię wymyślę coś niestandardowego. Na chwilę obecną i na za niedługo potrzebuję prostego czarnego paska. Wpadł Wam w oczy jakiś internetowy sklep z paskami 21 mm?
 6. Panowie, Gdzie kupię pasek do orienta bambino? Problem stanowi rozstaw uszu - 21 mm. Z góry dziękuję.
 7. Zegarek już kupiony! Jak zobaczyłem na żywo wątpliwości się rozwiały. Nawet te nieszczęsne wskazówki wyglądają mniej blaszkowo. Teraz jeszcze jakiś lepszy pasek (ten oryginalny na żywo też kiepski) i nośić. Dzięki za odpowiedzi.
 8. Z tymi wskazówkami to całkowita racja. Też mi w nich coś nie pasowało teraz wiem jak to nazwać.
 9. Panowie, Wiem, że temat orienta bambino był już mocno wałkowany, ale napiszcie co sądzicie o tej wersji? Czy zaopatrując się w dodatkowe paski (nato, koniakowy) uzyskam uniwersalny zegarek zarówno do zestawów koordynowanych jak i koszuli ocbd z podwiniętymi rękawami?
 10. Co to za buty i jak producent określa ich kolor? Od dłuższego czasu szukam zamszaków w takim własnie brązie. Z góry dziękuję za odpowiedź.
 11. Z tego co widziałem to u Kielmana na Chmielnej (tak, tego od butów) jest trochę kurtek Barbour.
 12. Potwierdzam, obszerne w ramionach.
 13. Mam jedną koszulę od nich. Wg mnie jej jakość odpowiada tym od Charles Tyrwhitt czy TM Lewin. Lamberta i Profuomo nie posiadam.
 14. Wizyta u szewca i odnowienie warstwy wosku na krawędziach podeszwy i obcasów. Cały zabieg trwa kilka minut a efekt jak po wyjęciu z pudełka.
 15. Przy takim skurczeniu to raczej nic nie da się zrobić. W sytuacji gdy sweter zmniejszył się o jeden rozmiar odżywka do włosów jest w stanie pomóc.