Jump to content

Maciej83

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

About Maciej83

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie udało. Plamy są trochę mniejsze gdy piorę spodnie na prawej stronie. Ale ogólnie zrzuciłem to na karb jakości tkaniny.
 2. Plamy występują jeszcze przed prasowaniem, po praniu i suszeniu.
 3. Cześć, Od dłuższego czasu borykam się z problemem jak w temacie. Dotyczy to głównie jednej pary chinosów i jednych spodni dżinsowych. Poniżej są zdjęcia obrazujące problem. Pomimo różnych prób, nie udało się znaleźć rozwiązania. Rzeczy, które już przetestowałem, bez efektu: Pranie z użyciem jedynie płynu do ciemnych tkanin. Włączenie trybu dodatkowego płukania po praniu głównym. Wywrócenie spodni na lewą stronę do prania. Odkamienianie pralki specjalnymi płynami ze sklepu. Kilka własnych uwag/spostrzeżeń: Plamy pojawiają się głównie na prawej (wid
 4. To będzie to. Dziękuję ślicznie.
 5. Dzięki. Poszukam zatem w galeriach. Choć szczerze mówiąc te Vansy akurat najmniej mi się podobają, a pod hasłem trampki czy tenisówki znajduję głównie buty sznurowane. No nic, trzeba będzie się bardziej wysilić i przejść każde stoisko.
 6. Cześć, Poszukuję na polskim rynku dobrej jakości butów w typie jak na zdjęciach poniżej. Po angielsku zwą to slip-on sneaker. Może zna ktoś polski odpowiednik nazwy i sklepy gdzie znajdę dobry wybór?
 7. Tylko ulubiona miała wystarczające plamy żeby była warta próbowania, z racji bycia ulubioną właśnie. ^^ Update: udało mi się ją jednak naprawić, zamoczyłem tym razem całą w roztworze kwasku cytrynowego na 24 godz. i odbarwienia zniknęły. Odradzam stosowania miejscowego.
 8. Zrujnowałem ulubioną koszulę, dzięki za "radę".
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.