Jump to content

Jan

Sympatycy
 • Content Count

  2,273
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

86

About Jan

 • Rank
  Stowarzyszenie

Profile Information

 • Gender
  Kobieta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Upraszczając, w dobrych jakościowo krawatach (lub jak kto woli najlepszych markach) jest dużo łatwiej zrobić idealny węzeł. Oczywiście wszystko zależy od szerokości krawata, materiału z którego jest zrobiony oraz ilości oraz jakości jego wypełnienia.Jeśli jest za wąski lub za szeroki, jeśli jest z poliestru lub grubej wełny/tweedu, albo jest wypchany grubym nadzieniem, to ciężko o idealny węzeł pokazywany na męskich blogach.
 2. Zmiany, zmiany, zmiany i to niestety na gorsze - w każdym razie zamawiałem 2 pary, więc dodatkowe dopłaty trącą złodziejstwem Co do radzenia się, jaką długość stopy ma kolega z forum, to z własnego doświadczenia - też o to pytałem - mogę stwierdzić, że słabo to działa. Lepiej zamówić jedną parę i najwyżej zwrócić, albo włożyć dodatkową wkładkę i nosić, bo kogo nie zapytacie, to powie że przy takiej samej długości stopy wybiera inny rozmiar.
 3. Panowie, czy Meermin zawsze naliczał 5% prowzji od transakcji, gdy płaci się paypal'em, czy to jakaś nowa polityka firmy?!
 4. Z ciekawostek, to sklep BB jest już w Białymstoku i z moich informacji te same osoby otwierają go teraz w Warszawie
 5. http://meccariello-calzoleria.tumblr.com/post/100103937930/aurum-model-cataline-a-wholecut-seamless
 6. Trochę przekroczony budżet, ale mam teczkę od Henry'ego i sobie ją chwalę (The Essential). http://www.htleather.co.uk/category/briefcases
 7. Jeśli pozyskał z ich strony, to warto tam poszukać info, czyje ubrania są użyte do sesji lub spróbować po prostu do nich napisać. Duże i profesjonalne firmy mają bardzo często bardzo przyjazny customer service, więc ja bym spróbował, gdyby mnie to ciekawiło.
 8. Brałbym Suit Supply bez dwóch zdań.
 9. Gdyby były złote, to jeszcze rozumiem, bo srebro mi jakoś nie leży
 10. Moim zdaniem wszystko zależy od faktury, grubości i koloru tkanin, a tego z treści posta nie wywnioskujemy, nawet jeśli spróbujesz to opisać.
 11. suitsupply.com + ew. przeróbki Jeśli nie będziesz myślał o tym tydzień, tylko jutro zrobisz zamówienie to spokojnie się wyrobisz i z zapasem zmieścisz się w budżecie.
 12. Z moich osobistych doświadczeń wynika, że non-iron, non-iron nierówne - w niektórych pocę się jak pies i czuję swędzenie, w innych nic mi nie dolega. Generalnie staram się unikać. Wydaje mi się, że była już o tym dyskusja na forum i niektórzy twierdzą, że za wszystko jest odpowiedzialny amoniak, ale mogę się mylić
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.