Jump to content

slamacek

Użytkownik
 • Content Count

  146
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6

About slamacek

 • Rank
  Zwykły
 • Birthday 05/08/1965

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.warsaw360.com

Profile Information

 • Location
  Warszawa
 • Interests
  za dużo zdecydowanie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dopisuję się do listy z filmem z pracowni mistrza Januszkiewicza
 2. Krakus – pamiętaj proszę o tym, że żabka powoduje mikrowstrząsy, które prxzenoszą się na kręgosłup i nie jest polecana do przybijania na obcasie. Flek gumowy jest na obcasie najlepszym zdrowotnie rozwiązaniem. geronicus – poproś szewca o wstawienie fleka z twardej gumy po prostu.
 3. wypisz, wymaluj mój przyjaciel. tylko w miejsce „pana” wstaw żonę, a przed oficer dorzuć emerytowany przegenialny facet, z którym zawsze czujemy się bezpieczni
 4. constatntin – przepiękne, nawet nie pomyślałem, że u Zaremby można takie kupić mnie dzisiaj wejście do tekamakasa zaowocowało takim zamszem z Włoch na koniec lata:
 5. czasem w butonierce noszę stare, jeszcze tęczowe logo Apple – idealnie prezentuje się w ciemnych marynarkach ale najczęściej po drodze mi z goździkami, na zdjęciu poniżej – jeden z ładniejszych goździków, jaki miałem w dwurzędówce:
 6. U Gecyngiera można też serwisować obiektywy – to tak tytulem uzupełnienia
 7. tak jak wyżej napisał R0bert: idź do Gecyngiera – serwisuję sprzęt foto u niego od zawsze
 8. arsen – doskonały wybór, aparat nie do zajechania, sprawował się doskonale w przedziale temperatur -27 do +45, od razu polecam dokupić do niego drugą dupkę, a jak masz więcej kasy – to i trzecią. Zawsze pozwoli to Tobie użyć w jednej sesji kilku filmów, a co 36 klatek, to nie 12 jeżeli będziesz używał go do portretu, to zdecydowanie polecam MacroPlanara 120 mm, 150 dawała już – jak dla mnie oczywiście – zbyt wąski kadr.
 9. dokładnie wersja 515/16 a jeśli chodzi o miejsce zakupu filmów średnioformatowych – swoje z lodówki wyciągam, bo mam jeszcze zapas Velvii 50, ale pamiętam z dawnych czasów, że na giełdzie w warszawskiej Stodole była ekipa z Łodzi sprzedająca filmy w różnych formatach – sam swego czasu brałem od nich różne wersje Velvii
 10. od dawna w moich rękach, od niedawna znów zacząłem go wszędzie zabierać bo wielką radość daje kwadrat 6x6:
 11. to moje woły robocze z pracowni Jan Kielman, opisane już na forum jak zauważyli koledzy
 12. mam do nich nowe spodnie, to się pochwalę, a co
 13. Filipie – ale gdzie nogi zgubiłeś
 14. Panowie, iguana to legwan. Po polsku. rzeczywiście piękna skóra, ale wolałbym ją w naturalnym kolorze – jest nie do pobicia
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.