Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

Prawda, przelicznik jest średnio korzystny, ale tak samo przecież było już wcześniej. Za to doszło teraz mnóstwo opcji konfiguracyjnych np. wreszcie można zamówić dwurzędową, casualową marynarkę z nakładanymi kieszeniami. Za niewielką dopłatą jest nawet opcja full canvas (przy tej opcji i tańszej tkaninie cenowo wychodzi na poziomie dawnej purple line). Są też nowe opcje rozmiarów dla short i long. Szczerze, to nie kojarzę obecnie na rynku bardziej atrakcyjnej oferty MTO, nawet biorąc pod uwagę przelicznik EUR/PLN. 

Co do czasowo obniżonych cen na niektóre tkaniny, to oficjalna wersja marki (a kilka osób pisało z tym do supportu) nie mówi nic o żadnym błędzie. Stwierdzili, że w tamtym momencie, te opcje tyle kosztowały i nie zamierzają nic anulować.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Machiavelli Też mam wrażenie, że takie było założenie od początku. Zamówiłem z SUSU już dziesiątki rzeczy, zdarzały się przypadki gdy coś bardzo marginalnego było nie tak i w żadnym wypadku SuSu nie poszło mi na rękę, a tutaj gdy ludzie masowo robią zamówienia za grosze to nie robią z tego problemu. Nie kalkuluje mi się to kompletnie. 

I w wielu przypadkach te tkaniny były takie sobie, część z nich widziałem w outlecie i równie słabo się sprzedawały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W strefie euro była (być może nadal jest) promocja na wybrane tkaniny. Stąd niektóre materiały są tańsze.
Nie ma to nic wspólnego z przelicznikiem.

U nas ta promocja też też była przez chwilę widoczna, po czym "naprawili" pomyłkę. Pisałem o tym. Kontaktowałem się w tej sprawie z ich CS i tak mi opisali (oferując zresztą w ramach przeprosin możliwość skorzystania z tej promocji).

A co do ostatniej "mega-promocji"... to co maja mówić. Jeśli zdecydowali się na nieanulowanie, to trzymają się wersji "promocyjnej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie kwoty na minusie?
Kwoty dopłat ktoś pomyłkowo wprowadził jako kwoty końcowe - stąd spodnie za dopłatą 30 zł kosztowały 30 zł, a garnitury za dopłatą 650 zł 650 zł. Tak samo było w innych krajach poza strefą euro/ze starym konfiguratorem (o czym pisano na SF).

Amerykanie to akurat z pocałowaniem ręki wzięliby nasze ceny. Dolicz jeszcze podatek stanowy do tego co pokazuje strona amerykańska a zobaczysz kto ma "jeden z wyższych narzutów".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była np. ta tkanina dostępna w cenie za garnitur 320 zł:
https://suitsupply.com/pl-pl/men/suits/garnitur-havana%2C-granatowy%2C-w-pepitke/P6021.html

Do tego w tej najniższej cenie kilka materiałów bawełnianych - do garnituru jak kto lubi, ale na spodnie (30 złotych) całkiem całkiem. W tych bawełnach było również solaro, więc szansa spotkania człowieka w tym charakterystycznym materiale mocno wzrośnie ;)
Wełny były droższe, cen nawet nie kojarzę 😀 Ja akurat chciałem/szukałem letniego granatowego garnituru i zamówiłem ten z materiału z linka. Do tego zielone bawełniane spodnie i tyle. Liczyłem, że będzie to zamrożenie pieniędzy na kilka dni, okazało się, że mam czekać na paczkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Nawrot napisał:

Była np. ta tkanina dostępna w cenie za garnitur 320 zł:
https://suitsupply.com/pl-pl/men/suits/garnitur-havana%2C-granatowy%2C-w-pepitke/P6021.html

Do tego w tej najniższej cenie kilka materiałów bawełnianych - do garnituru jak kto lubi, ale na spodnie (30 złotych) całkiem całkiem. W tych bawełnach było również solaro, więc szansa spotkania człowieka w tym charakterystycznym materiale mocno wzrośnie ;)
Wełny były droższe, cen nawet nie kojarzę 😀 Ja akurat chciałem/szukałem letniego granatowego garnituru i zamówiłem ten z materiału z linka. Do tego zielone bawełniane spodnie i tyle. Liczyłem, że będzie to zamrożenie pieniędzy na kilka dni, okazało się, że mam czekać na paczkę ;)

Próbowałem sprawdzić czy w Danii występowała rzeczona 'promocja'. Wyglądało na to, że nie. Garnitury wychodziły po normalnych cenach.

No cóż, nie spodziewałem się, że będą wysyłać te garnitury. Co prawda zamawianie garnituru w w takich okolicznościach, to moralnie trochę dyskusyjna kwestia, jednak biorąc pod uwagę, ile zostawiłem kasy w SuSu to chyba zbytnio bym nie narzekał 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy garnitury z tropikalnej wełny nadają się na co dzień? Nie wycierają jakoś szczególnie? Na ile rzeczywiście w nich jest chłodniej?

lazio-szary.thumb.jpg.1dc4b7346f2c4e07b7ef89f10a5c6e91.jpg

Mają taki fajny szary Lazio. Drugie spodnie można dokupić. Chętnie bym przygarnął.

42 minutes ago, Karol Mateusz said:

Dlaczego ja zawsze muszę się spóźnić na taki numer :)

Nawet widziałem ten błąd/promocję i machnąłem ręką. Fortune favours the bold.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Karol Mateusz napisał:

Dlaczego ja zawsze muszę się spóźnić na taki numer :)

Spokojnie, nie masz czego żałować, przynajmniej nie dolaczyles do towarzystwa cebulakow. Jestem zażenowany jak nasi rodacy postanowili wykorzystać oczywisty błąd ULUBIONEJ marki. Czy tak samo traktujecie panią Halinkę z ulubionego warzywniaka gdy przez pomyłkę wyda wam 50 zł za dużo? Nie dziwię się, że SuSu nadal nie otworzyło u nas swojego sklepu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, Pani Halinka z warzywniaka prowadzi sklep online z warzywami, oraz ostatnio otworzyła sieć sklepów stacjonarnych na całym świecie z owocami. 

Nie, nie skorzystałem z tej cebuli, ale nie wiem czym ludzi tak to stresuje, susu zarabia olbrzymia kasę na sprzedaży swoich produktów, tu straci trochę na jakimś błędzie.

W polskim prawie, zgodnie z art. 543 KC, wystawienie rzeczy w miejscu sprzedaży na widok publiczny z oznaczeniem ceny uważa się za ofertę sprzedaży.

Czyli to co na metce musi być skasowane. Kiedyś kupiłem książkę w empiku za 0.01zl bo taka była cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, Pani Halinka z warzywniaka prowadzi sklep online z warzywami, oraz ostatnio otworzyła sieć sklepów stacjonarnych na całym świecie z owocami. 
Nie, nie skorzystałem z tej cebuli, ale nie wiem czym ludzi tak to stresuje, susu zarabia olbrzymia kasę na sprzedaży swoich produktów, tu straci trochę na jakimś błędzie.
W polskim prawie, zgodnie z art. 543 KC, wystawienie rzeczy w miejscu sprzedaży na widok publiczny z oznaczeniem ceny uważa się za ofertę sprzedaży.
Czyli to co na metce musi być skasowane. Kiedyś kupiłem książkę w empiku za 0.01zl bo taka była cena.

To wszystko prawda. I SuSu nie miało wyjścia, jak zrobić dobrą minę do złej gry z wielu powodów, ale jestem prawie pewien, że koszty, przynajmniej w części tej „wspaniałej promocji” poniosą osoby odpowiedzialne za ten błąd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pablocito napisał:


To wszystko prawda. I SuSu nie miało wyjścia, jak zrobić dobrą minę do złej gry z wielu powodów, ale jestem prawie pewien, że koszty, przynajmniej w części tej „wspaniałej promocji” poniosą osoby odpowiedzialne za ten błąd.

Nie wiem jak jest w tamtym kraju, ale są duzo tonz nich nie ściągną, w Polsce jest max trzykrotność (art. 114-127), więc tam pewnie podobnie. Czyli powiedzmy z 10k€...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Havaną akurat wszystkie rodzaje spodni są możliwe. Ja mając 65 w udzie i 40 w łydce wchodzę bez problemu w 52 - zwężać muszę jedynie pas. Normalnie brałbym 50, ale wolę zwęzić pas niż liczyć na łaskę SuSu jeśli chodzi o zapas na poszerzenie nogawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.