Jump to content

Nawrot

Użytkownik
 • Content Count

  70
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

29

About Nawrot

 • Rank
  Zwykły
 • Birthday 05/29/1988

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Gdynia

Recent Profile Visitors

248 profile views
 1. Ja stopki, które są niewidoczne w 100% w loafersach wyłapuję w TK'ejach. Ostatnio ogrom jest stópek od Green Socks (brązowe), które są w zasadzie identyczne jak te od Falke, jeśli chodzi o krój. Zakres rozmiaru dość szeroki - 37-42 dal jednej pory to dość sporo. Noszę 8UK i są naprawdę już na styk. No i są tańsze - 20 albo 30 złotych za dwie pary. Składu nie pamiętam niestety. Jedną parę już raz prałem, stan bez zmian. Jeśli chodzi o logo - naprawdę ono przeszkadza w niewidocznych skarpetkach?
 2. Nie wiem jak w Krakowie, ale w Gdańsku jest szeroka rozmiarówka tych sneakersów, z licówką i zamszem. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 3. W TK’Maxxach zą takie z Garment Project, cenowo coś koło 250-300 złotych. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 4. Nawrot

  Suit Supply

  Na Twoim miejscu zamówiłbym obydwa rozmiary i zostawił ten, który leży lepiej. Jeśli jednak masz środki na zamówienie tylko jednego rozmiaru - brałbym 98. Marynarka ma w klatce 110 cm, co powinno wystarczyć na Twój obwód. Sam noszę rozmiar 50 przy podobnym obwodzie w klatce i jest ok. 52 są zdecydowanie za szerokie.
 5. Nawrot

  Producenci, marki butów: Carlos Santos

  Pozwolę sobie odpowiedzieć sam na powyższe pytanie. Kopyto użyte w loafersach okazało się lepiej dopasowane i wygodniejsze od tego w monkach. Prawą stopę mam trochę szerszą i tam czuje lekki ucisk na szerokość, na długość jest idealnie. Co też warte zauważenia, w loafersach o wiele lepiej trzymana jest pięta (jest wężej). W cenie 950 złotych był to dla mnie bardzo dobry zakup. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 6. Nawrot

  Producenci, marki butów: Carlos Santos

  Ma ktoś może porównanie kopyt od CS'a w ich monkach i loafersach, oferowanych przez Klasyczne Buty? Monki mam w rozmiarze 8 i trochę się nacierpiałem, ale po czasie nie zamieniłbym nawet na pół rozmiaru większe. Nie wiem czy w loafersach, na innym kopycie (?) iść w górę?
 7. 130 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 8. Nawrot

  TK Maxx

  Na Matarni w Gdańsku są identyczne, ale z groszkowanej licówki. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 9. Nawrot

  TK Maxx

  W Gdańsku na Matarni były (a jeszcze może są) ostatnio koszule od Hacketta z tkanin od Albini i T. Mason (lny, niektóre dość fajne) w cenie 170 zł. Jest też stos koszul od Faconnable, ale raz, że jak nie wzory dość wymyślne (kolorowe kraty) to i fason 'Classic' - normalnie noszę 39 w krojach slim fit i pasowały na mnie S-ki.
 10. Rękaw może być wszyty pod złym kątem.
 11. Nawrot

  Producenci, marki butów: Meermin

  Dzięki za te zdjęcie w wysokich monkach, już wiem jakie buty kupię jako kolejne Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 12. Nawrot

  Suit Supply

  "Blue" to ich oznaczenie linii produktów (pewien nie jestem, ale są linie Blue, Purple, Jort). Blue jest najniższą (i zarazem najtańszą) z tych linii.
 13. aboutyou.pl? Nie wiem jednak jak wypadać będzie cenowo przy zalando.
 14. Rozmawiamy o SuSu, gdzie te guziki są funkcyjne. I dalej podtrzymuję, że łatwiej znaleźć krawca, który wydłuży nam rękaw o 1cm, niż dobrze skróci go górą. Ceny tych dwóch przeróbek raczej też są na innym poziomie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.