Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Zajac Poziomka napisał:

Ja tam bym się czuł naprawdę głupio wykorzystując oczywisty błąd w systemie i mam nadzieję że anulowania zamówień nie będzie bo po prostu nikt nie będzie tego błędu próbował wykorzystać. To (przynajmniej z nazwy) forum o klasycznej elegancji, a wykorzystywanie czyjejś pomyłki dla osiągnięcia korzyści majątkowych byłoby wyjątkowo nieeleganckie.

Patrząc na wątek na SF to tam jednak nie było oporów do korzystania na tej pomyłce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, michasacuer napisał:

To nie może być błąd. Dlaczego niektóre tkaniny mają niższą cenę a niektóre nie? Te z "błędem" nie mają prawie żadnych opcji (krój, guziki) a te w full price mają wszystkie opcje do wyboru. Pewnie chcą wyczyścić magazyny. Bawełny w większości mają ten "błąd"

Raczej wątpię, ale kto wie. Część cen zdaje się juź wróciła do poprzednich wartości. U mnie wszystkie chyba mają opcje... Czy to pomyłka czy nie, to możemy się tylko dowiedzieć z jakiegoś oficjalnego komunikatu, albo jak ktoś zapyta na prvie 😁 Ewentualnie jak anulują zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, michasacuer napisał:

To nie może być błąd. Dlaczego niektóre tkaniny mają niższą cenę a niektóre nie? Te z "błędem" nie mają prawie żadnych opcji (krój, guziki) a te w full price mają wszystkie opcje do wyboru. Pewnie chcą wyczyścić magazyny. Bawełny w większości mają ten "błąd"

Wyjściowa cena spodni Custom made to 600zł. Cena 30zł to oczywista pomyłka- jak można myśleć inaczej? Za 30zł to w Lidlu nawet spodni nie kupisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eduardo napisał:

Chyba raczej 300?

Wybrałem pierwszą z brzegu bawełnę i było 30zł. Ale faktycznie nie było żadnych dodatkowych opcji typu fit, rozmiar, itd. Nie dało się ich dodać do koszyka. Nie wiem- może wczoraj wszystko hulało i można było takie spodnie kupić za 30zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, adamW napisał:

Wyjściowa cena spodni Custom made to 600zł. Cena 30zł to oczywista pomyłka- jak można myśleć inaczej? Za 30zł to w Lidlu nawet spodni nie kupisz.

Pewnie promocja z okazji BLM, dają się dobrowolnie obrabować przez internet, ach ten nowoczesny marketing 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, adamW napisał:

Wyjściowa cena spodni Custom made to 600zł. Cena 30zł to oczywista pomyłka- jak można myśleć inaczej? Za 30zł to w Lidlu nawet spodni nie kupisz.

Mimo wszystko podejrzana sprawa. Dlaczego niektóre materiały a nie wszystkie? Na jakąś szarą wełnę też było -950zł i ta sama historia, zero kustomizacji. 

No cóż, dowiemy się wkrótce. Dwie marynarki z bawełny zamówione. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W strefie euro mają ciągle aktywną promocję: garnitur custom-made z wybranych tkanin za 299 euro. Przez chwilę była ona aktywna poza strefą euro (widzieliśmy ją też w Polsce), po czym ją wyłączyli tłumacząc się błędem (wiem, bo pytałem ich CS, czemu jednego dnia ten sam garnitur kosztował 1400 zł a drugiego już ponad 2300 zł... a w Niemczech jest ciągle za 299 euro).

Wygląda na to, że znów coś namieszali poza strefą euro...

 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że w w strefie euro (a przynajmniej w krajach, które sprawdzałem) mają już zupełnie inny konfigurator custom-made.
Wreszcie można "wyklikać" takie opcje jak typ podszewki (pełna, półpodszewka czy brak), rodzaj klap i ich szerokość, itd. Wygląda to o wiele lepiej niż u nas.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Aras napisał:

Dodam, że w w strefie euro (a przynajmniej w krajach, które sprawdzałem) mają już zupełnie inny konfigurator custom-made.
Wreszcie można "wyklikać" takie opcje jak typ podszewki (pełna, półpodszewka czy brak), rodzaj klap i ich szerokość, itd. Wygląda to o wiele lepiej niż u nas.
 

Można umówić się ze sprzedawcą na wspólną sesję i bez problemu zrobić zakupy w tym custom made, również z Polski. Za konstrukcję full canvas dopłaca się ~400zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Aras napisał:

Możesz rozwinąć temat? 

Jakiś czas temu z okazji koronawirusa SuSu proponowało zamiast zakupów stacjonarnych wspólne "zakupy" z doradcą klienta przez internet. W ramach tych zakupów doradca przeprowadzał przez proces stworzenia rzeczy custom made przez prywatny link który przypominał to co teraz jest na anglojęzycznym SuSu. Tylko widzę, że teraz nie można zmieniać detali typu wysokość stanu spodni, przeróbki krawieckie itp. A szkoda.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, chylonczyk napisał:

To raczej oczywisty błąd, jeśli dobrze spojrzałem. Niektóre tkaniny miały cenę na plusie, a te 'trefne' na minusie, ktora to redukowała finalna wartość do śmiesznie niskich kwot.

Co mnie zastanawia, to to, że niektóre marynarki już wróciły do zwykły h cen, a niektóre nadal są tanie. Skoro zauważyli błąd, to czemu nie naprawili go dla wszystkich produktów tylko części?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minutes ago, kubaba5 said:

Co mnie zastanawia, to to, że niektóre marynarki już wróciły do zwykły h cen, a niektóre nadal są tanie. Skoro zauważyli błąd, to czemu nie naprawili go dla wszystkich produktów tylko części?

Może błąd nie jest taki oczywisty? Choć wtedy mogli by wyłączyć opcję custom, lub 'tanie' tkaniny do czasu znalenienia błędu. Może robią outsourcing IT do Indii i stąd takie kwiatki? :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lubo69 napisał:

COMING OUT

Kilka lat temu wyświetliła mi się reklama kontekstowa przedświątecznej wyprzedaży online koszul Eton. Nie miałem wówczas koszul tego producenta. Zalogowałem się kilkanaście minut przed startem wyprzedaży - oferta już była dostępna. Ustawiłem sortowanie od najtańszych. Najtańsza była jedna koszula w jednym rozmiarze, w cenie 0,00 euro, dostawa 0,00 euro.

Zmagania ciemnej i jasnej strony mocy w moim umyśle były straszliwe i trwały prawie pół minuty. Wygrał ten pan:

unnamed.jpg.f9f7db4f380081fbb3a33504da9c2c7f.jpg

Po złożeniu zamówienia, przyparło mnie jeszcze aby napisać do sklepu: "Drodzy Szwedzi! Nie idźcie tą drogą! Macie błąd w systemie, a ja go bezwzględnie wykorzystałem! Wiem, to nieklasycznie niemęsko nieeleganckie z mojej strony! Niechybnie zbankrutujecie przez to, a ja będę skazany na Wólczankę z miasta Łodzi, niewielkiej miejscowości w środkowych Chinach!".

Nie napisałem. Koszula przyszła. Trochę za duża. Pan Baś ją poprawił. Mam ją do dziś. Później kupiłem jeszcze 8 koszul Eton. Obecnie jest to mój ulubiony producent koszul.

No. Tak że ten.

no cóż, u nas to januszowanie, za granicą "insane discount" ;) Polecam styleforum, co tam sie teraz dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.