Jump to content

eduardo

Użytkownik
 • Content Count

  365
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

27

About eduardo

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W poprzednim outlecie z tego roku sporo rzeczy dorzucili. Nie wiem tylko czy były to nowe czy szybkie zwroty. Tutaj przy dostawie określonej na tak duży okres czasu jakby mieli uzupełnić outlet to raczej o nowe pozycje.
 2. I po co ja tu zaglądam....2 tysiące zamrożone 😆 Wziąłem łącznie z 8 koszul/popoverów. W tym jorty. W końcu sprawdzę rozmiarówkę.
 3. Do użytkowników intimmissimi - jak wygląda realność ich rozmiarówki ze strony? Wychodzi mi XL, ale wolałbym mieć pewność. Nie podają też długości, a chciałbym podkoszulki, które nie będą "wyskakiwały" ze spodni.
 4. eduardo

  Buty, trochę taniej

  Teraz na pepper jest wątek o nich. Dużo skrajnych opinii - od ludzi paczka przyszła, odesłałem, zwrócili kasę do ludzi paczka nie przyszła a kasy nie zwrócili. U mnie przyszła bez problemu. Buty wrzuciłem na sprzedaż w odpowiedni wątek, czeka tylko na akcept moderacji.
 5. eduardo

  Buty, trochę taniej

  Spokojnie nie bazuję na opiniach. Próbowałem zdalnie (bo sklepy zamknięte) dopasować rozmiar i niestety przestrzeliłem. Tutaj za piętę spokojnie wchodzi mi palec, a że to trzewiki to tak naprawdę może i więcej, ale ciężko to sprawdzić. Realnie mówimy o różnicy ok 1 cm - czyli jeden rozmiar. Chciałbym wymienić na 0,5 rozmiaru mniejsze.
 6. eduardo

  Buty, trochę taniej

  Formularz zwrotu, dane z zamówienia i wysyłka na adres wskazany na stronie. Różne opinie są. Do zamówienia nie mogę się przyczepić, tracking był, buty nie wyglądają jakby były przymierzane. Szlag by to..... Niestety były by to pierwsze GYW wiec nie podam dla porównania innych producentów i kopyt. Stopę mam 28,5 cm.
 7. eduardo

  Buty, trochę taniej

  Dzisiaj odebrałem Berwicki 321 Country calf z promocji na wildberries z dwóch stron wstecz. Niestety rozmiar 9 UK za duży....😔 Pójdzie zwrot, chyba że ktoś chce zgarnąć.
 8. eduardo

  Buty, trochę taniej

  Dzięki. Nie czekając wziąłem trzewiki 9 UK. W tej cenie (468 zł) grzechem byłoby nie wziąć. A w razie czego zawsze mogę oddać.
 9. eduardo

  Buty, trochę taniej

  Na stopę 28,5 cm to będzie 9 czy 9,5? Jako ciekawostka odpowiedź od nich: Witajcie. Musisz zmierzyć długość stopy i według tabeli rozmiarów, aby dopasować buty
 10. Tutaj niestety istnieje ryzyko 50 % trafienia.
 11. Dla tych co już przetestowali - przy 28,5 cm stopie jaki rozmiar espadryli wziąć?
 12. No to trzeba się chyba kiedyś wybrać
 13. Gdańsk to chyba ubogi rejon, bo w TK nigdy BB nie spotkałem.
 14. Nie znam rozmiarówki BB, jak ją czytać w stosunku np. do SS? Który tutaj będzie odpowiednikiem dla 40 (M) SS?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.