Jump to content

eduardo

Użytkownik
 • Content Count

  238
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13

About eduardo

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie jest kaszmir, tak naprawdę nie pamiętam co - za dużo lat minęło. Pytanie z którym walczę to czy warto kupować drugie czarne z kaszmirem?
 2. U mnie wygląd to tak. Wychodzi na to, że albo ocieplina za cienka albo ja za duży zmarźlak jestem.
 3. To inaczej - jak powinno wyglądać ocieplenie? Masz jakieś fotki? Zastanawiam się cały czas czy kupić w kalcie ocieplone czarne, ale nie chciałbym kupić drugich dokładnie takich jak mam. A nie mam jak pomacać.
 4. a jak wyglądają te bez ocieplenia? Mam rękawiczki, które mają dobre 8 lat (jak nie więcej). Przy temperaturze na minusie wypadają trochę słabo. Zastanawiam się czy ocieplenie nie jest za małe lub wręcz jest to tylko wyściółka a nie ocieplenie.
 5. eduardo

  Zapachy

  Fico do tego trochę przesłodzony.
 6. No i wspomniałeś o meritum - sklep ma klientów i będzie miał. Napisałem tylko, że BF z założenia powinien być dniem z którego nie robi sie eventu, który aktualnie widzimy.
 7. Sorki za lekki offtop - ale tu się rodzi pytanie czym z założenia miał być BF. Osobiście wolałbym podejście zza oceanu tzn. bardzo duże rabaty albo wogóle. Teraz to już nawet Black week leci, czekam na Black Month. I w temacie - opinie każdy może mieć swoją, ale na forum nie powinno się jej wyrażać w sposób wskazany wyżej.
 8. Zamówienie przyjęte w piątek przed 13, paczka w paczkomacie w sobotę o 11. Dziękuję za szybką realizację, a czapka i szalik w kolorze zielonym super!
 9. Próbował ktoś zamówić z mango coś z nowej kolekcji z kodem? Mi wyskakuje Znizka nie dotyczy zadnego z wybranych przez Ciebie produktów. Sprawdz warunki promocji. A z obsługi klienta dostałem dwie odpowiedzi jak z automatu - pomocni są jak cygan z akordeonem w tramwaju.
 10. Nie wiem czy ktoś podziela, ale ich wódka to jedna z gorszych jakie piłem. A ich whisky to pomyłka.
 11. eduardo

  Buty, trochę taniej

  tam wielkiego przedziału cenowego nie ma, ale mówię o tych skórzanych z serii Premium ~ 350 zł
 12. eduardo

  Buty, trochę taniej

  Zupełnie serio zapytam - a jak z jakością butów h&m serii Premium? Ubrania część z nas ma, ciekaw jestem jak buty, także botki.
 13. Ja też w zimie zawsze. Nie wyobrażam sobie prowadzić auta po nocy na mrozie bez rękawiczek.
 14. Łoś jednak w Kalcie niedostępny w chwili obecnej. https://kalta.pl/pl/p/Ekskluzywne%2C-cieple-i-oryginalne-rekawiczki-ze-skory-z-losia%2C-ocieplane-kaszmirem/250
 15. A jak myślisz czemu już badam temat NA BF mam kilka pozycji, żeby sprawdzić jak się ceny ukształtują. I tak jestem zdecydowany więc te 10 - 20 % będzie dobrym bonusem. Aczkolwiek Miler nie ma na stronie tych Twoich, kalta ma.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.