Jump to content

eduardo

Użytkownik
 • Content Count

  346
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

27

About eduardo

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pewnie aliexpress, zamknięte grupy.
 2. Biorąc pod uwagę krój slim fit od SuSu - jaki krój będzie odpowiedniejszy przy E. Berg? Slim czy modern?
 3. Koszula to len od Osovskiego, marynarka SuSu
 4. U mnie też trochę to trwało. Nie 3 tygodnie, ale swój czas maksymalnie wykorzystali.
 5. jakieś propozycje w kwestii koszulek/polo, które przypasują do SS Havana C847M ? Dostałem wczoraj wymianę rozmiaru (zgodnie z tym co pisałem w wątku SS) i zostaje
 6. Powiem szczerze, że nawet nie zauważyłem tego M. Sprawa wynikła w momencie podjęcia rozmowy z nimi przez whatsup. Niestety nie byłem w stanie wyciągnąć informacji czym się różni jeden model od drugiego - "yes they are both Havanas however we do carry multiple styles in them. I undstand how this may be confusing". I w takim tonie cała rozmowa.
 7. Dziwna sprawa - zamówiłem Havanę C847, w 2 rozmiarach. Przyszła C847M. Przy zapytaniu na whatsup o wymianę dostałem odpowiedź, że nie ma rozmiaru. Jak im pokazałem na stronie, że jest to dostałem odpowiedź, że te havany co mam to inny "model". Jak dopytałem o co chodzi i jaka jest różnica to się zgubiła w zeznaniach osoba, z którą rozmawiałem. Trochę ma na to wpływ kwestia języka angielskiego, bo pisała trochę nieskładnie. Ale ogólnie dziwna sprawa. Spotkał się ktoś z czymś takim? Bo wygląda na to, że zamawiasz model C847, a możesz zostać C847M. Jakaby nie była między nimi różnica.
 8. eduardo

  Zapachy

  Niestety działa to także na minus. Jak polega pisze - wyprał i dalej czuje. Trwałość 8 godzinna to już rewelacja. A tutaj chcąc w upalną pogodę użyć coś lekkiego i tak skończysz z chatką, która wyjdzie z koszuli.
 9. eduardo

  Zapachy

  Nic nowego nie mówisz Mam z perfuforum odlewkę 10 ml i skończyć jej nie mogę. Po 2 psiknięciach nie idzie się go pozbyć. Czapki zimowe jeszcze mi pachą, a mamy czerwiec. Zastanawiam się ile lat zajęłoby opróżnienie pełnej 100 ml flaszki.
 10. Dokładnie 😁 Wygląda jakbyś tam spluwe na pasku miał.
 11. Wygląda jakbyś Beryla na lewym ramieniu nosił. Dorabiasz w ochronie?
 12. Jeżeli mają podobną rozmiarówkę to jak najbardziej. W 44 miałem za luźno. A trzeba wziąć pod uwagę, że espadryle się trochę rozciągną. Jak już teraz będzie miał luz to nie dobrze.
 13. I właśnie dzięki takim radom kupowałem 3 razy Mowa o Espadrij l´originale. Wpierw kupiłem 46, bo przecież większe muszą być. Jak przyszły i zobaczyłem tą płetwę to prewencyjnie kupiłem 44 i 45. Finalnie noszę 43. Stopa 28,5 cm.
 14. Pomroczność jasna. Zwalam na temperaturę. Ale idzie burza więc będzie lepiej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.