Jump to content

eduardo

Użytkownik
 • Content Count

  216
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13

About eduardo

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. eduardo

  Camiceria Olga Milano

  Szkoda. Liczyłem, że w CO wiedzą co robią. Ze względu na posturę klasycznego trójkąta mam zawsze problem z koszulami. Jest gdzieś w okolicy Trójmiasta MTM, który by podołał?
 2. eduardo

  Camiceria Olga Milano

  Stawiam pierwsze kroki. Więc ciężko mi powiedzieć czy CO oferuje większy zakres i czy np. Luxire będzie lepszym rozwiązaniem. W chwili obecnej bazuję na tym co proponują mi na podstawie zdjęć. Na pewno moje niedoświadczenie (nazwijmy to tak) ma na to wpływ, oraz przełożenie tego (potencjalnych uwag) na angielski krawiecki (bo np. jeżeli napiszę karczek do CO rodzi się pytanie czy domyślą się o o co chodzi). Jeżeli ma ktoś propozycje o co pytać CO i co proponować to jestem otwarty. Na jeszcze jedną próbę jestem skłonny.
 3. eduardo

  Camiceria Olga Milano

  nie pocieszasz bespoke to już trochę za wysoka cena
 4. eduardo

  Camiceria Olga Milano

  Koszula była już na plecach więc mogę kilka zdań napisać. Zamówienie realizowane na podstawie wymiarów jednej z koszul MTM, które mam + przesłałem wymiary, które były zdjęte w przypadku właśnie tej koszuli. Nie piszę o szczegółach, bo nie ma to znaczenia tak naprawdę w tej chwili. W kilku mailach wymienionych z CO ustaliłem szczegóły zmian. W załączeniu zdjęcia. Ze względu na budowę ciała chciałem koszulę slim. Przy wyprostowanej posturze leży naprawdę dobrze. Przy lekkim pochyleniu rąk do przodu koszula napina się na plecach. Ponad to przyda się więcej miejsca w rękawie pod pachą. Po przesłaniu zdjęć do CO propozycje są takie: - powiększyć otwór pachy - przesunąć ostatni guzik 2 cm wyżej, i równomiernie wszystkie - bo bez krawata koszula źle się układa przy odpiętym guziku - klatki piersiowej nie chcą poszerzać. Co myślicie?
 5. Ode mnie także podziękowania za organizację. Następna akcja będzie okazją do dopracowania wymiarów. W moim przypadku parę uwag mam, ale i tak wyszło nieźle.
 6. budżetowo https://www.mangooutlet.com/pl/mezczyzna/buty-buty/skorzane-sznurowane-połbuty_33085749.html?c=99&n=1&s=accesorios_he.accesorio;140 swojego czasu mieli też podobne do tych z pierwszego posta
 7. Tylko dokładnie sprawdźcie rozmiar. Nie wiem jak diegos, ale espadrij l'originale ujednolicało rozmiarówkę. Spowodowało to, że po opiniach w komentarzach, żeby wziąć rozmiar większe niż się normalnie ma - wziąłem 46. Po przymiarce, nauczony doświadczeniem, zamówiłem 45 i 44. A finalnie chodzę w 43 Dobrze, że zalando ma darmowe przesyłki.....
 8. no i fajnie z doświadczeni, które już masz - ile będzie paczka szła?
 9. Pytanie czy mniejsze obłożenie, czy może zamówiły głownie osoby, których wymiary już maja
 10. Fajnie, że dobry kontakt jest. Dzisiaj już z 3 maile z Sarą wymieniłem.
 11. eduardo

  Camiceria Olga Milano

  Tak trochę z innej beczki - co lepsze Gdański Henderson czy CO?
 12. eduardo

  Camiceria Olga Milano

  Czy dobrym pomysłem będzie zmierzenie koszuli mtm (którą mam) i podanie tych wymiarów ? Chciałbym na próbę zamówić 1 koszulę.
 13. pasek-net https://allegro.pl/oferta/meski-pasek-skorzany-klasyczny-3cm-koniakowy-7364197169?fromVariant=7363894525
 14. eduardo

  Zapachy

  Nishane ogólnie ma zapachy trwałe i projektujące. Osobiście poluję na Boszporusz. Ale chwilowo 514 PLN za 50 ml to dla mnie za dużo. Można było to złapać kiedyś za 350 PLN, ale przespałem.
 15. Fajnie, bo tym razem spodnie przykrywają kostki 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.