Jump to content

Jakub.B

Użytkownik
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3

About Jakub.B

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak wypada Camiceria Olga w stosunku do Luxire?
 2. Marynarka jest od garnituru i generalnie mam taki problem, że zwykle spodnie rozmiaru 50 są zbyt ciasne w pasie, więc wydaje mi się że zmuszony jestem brać rozmiar 52 i ewentualnie przerabiać. Przesyłam zdjęcia całej sylwetki, mam nadzieje że będzie na nich więcej widać.
 3. Co myślicie o dopasowaniu tej marynarki? Do wytaliowania i rękawy do skrócenia?
 4. Jestem z Krakowa i wstępnie pytałem się zarówno u Pana Andrzeja Kuci jak i w pracowni krawieckiej Robert Badury. W obydwu przypadkach budżet przekraczałby założony.
 5. W Krakowie jest ktoś kto uszyje do takiej kwoty razem z materiałem? Czy pytać się w innych działach?
 6. Ale takie zabawy to raczej w Warszawie? Polecałbyś jakieś miejsce?
 7. Gdzie kupić spodnie z nadające się do noszenia z szelkami (z wyższym stanem) w budżecie ~200-500zł. Czy dostępne są tylko Benevento, Poszetka i Zack Roman? Czy może lepiej zacząć myśleć o bespoke?
 8. Poszukuję codziennego garnituru w kolorze szarym lub granatowym ze spodniami z wyższym stanem (żeby można było je nosić z szelkami) w budżecie około 2000zł. Podobno garnitury z SuSu nie nadają się do szelek, jakie inne miejsca byście polecali?
 9. Myślicie że przeniesienie guzików w ulsterze od zack roman aby poluźnić płaszcz tak o około 1-2cm (lekko odznacza się na brzuchu) nie zmieniłoby jego fasonu na niekorzyść? W każdym innym miejscu leży dobrze.
 10. Czy Viccel ma zauważalnie lepszą jakość od Pedemei? Zastanawiam się czy brać Viccela czy może dopłacić do innej marki (jeżeli tak, to do jakiej i czy będzie zauważalna poprawa w jakości?)
 11. Można go kupić na "promocji" za coś około 500-600zł i po wymianie guzików jak za tę cenę sprawuje się całkiem całkiem, tylko ten kolor na żywo jest dość ciemny (niektórzy ludzie mylili go z czernią).
 12. Po czym poznać pleśń w butach? Ostatnio złapała mnie burza i po wyschnięciu yanków pojawnił się biały nalot zarówno na zewnątrz jak i w środku buta. Zastanawiam się czy jest to pleśń, bo nie czuję żadnego negatywnego zapachu, tylko zapach kremu i pasty do butów.
 13. Poszukuję zielonego (zieleń raczej dalsza od oliwkowej), wełnianego płaszcza na jesień/zimę. Natrafił ktoś jakiś ciekawy egzemplarz?
 14. Wie ktoś jak ma się rozmiarówka Falke do Pedemei?
 15. Z innej beczki, zacząłem się im przyglądać i zauważyłem pewien mankament. Po pierwsze, skóra na medalionie lewego i prawego buta wydaje się zachowywać trochę inaczej, a po drugie, przy przyszwie jest dość nieestetyczne zagniecenie. Buty były kupowane jako imperfect z klasycznebuty.pl, jednak martwię się czy krem starczy na pokrycie różnic i ewentualne odżywienie skóry.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.