Jump to content

Jakub.B

Użytkownik
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2

About Jakub.B

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wie ktoś jak ma się rozmiarówka Falke do Pedemei?
 2. Z innej beczki, zacząłem się im przyglądać i zauważyłem pewien mankament. Po pierwsze, skóra na medalionie lewego i prawego buta wydaje się zachowywać trochę inaczej, a po drugie, przy przyszwie jest dość nieestetyczne zagniecenie. Buty były kupowane jako imperfect z klasycznebuty.pl, jednak martwię się czy krem starczy na pokrycie różnic i ewentualne odżywienie skóry.
 3. Czy przyszwa w tak rozchodzących się początkowo Barkerach ma szansę na zejście się, czy lepiej nie ryzykować i zwrócić?
 4. Jakub.B

  Sprzęt audio

  Na myśli mam czytelność i neutralność plus brak negatywnego wpływu na wyłapywanie detali. Na odsłuch przed zakupem oczywiście się zdecyduję.
 5. Jakub.B

  Sprzęt audio

  Nie zależy mi kompletnie na otoczce audiofilskiej, tylko właśnie na jakości dźwięku i ewentualnych opcjach rozbudowy w przyszłości (dokupienia innych słuchawek - chociaż z drugiej strony, jak coś jest do wszystkiego, to jest też do niczego). Dlatego też ciągle nie jestem pewny tych Audeze, chociaż z drugiej strony czytałem, że są one bardzo dokładnymi słuchawkami, a na tym mi najbardziej zależy. Jeżeli chodzi o system, to po prostu będę chyba musiał pójść i odsłuchać, bo informacji jest bardzo dużo i ciężko wyciągnąć jakieś sensowne wnioski. Jeżeli chodzi o system, to pod uwagę biorę również używki, a skoro mogą dobrze grać nawet z laptopa, to równie dobrze mogę najpierw kupić słuchawki, a później rozglądać się za jakąś ciekawą ofertą. Póki co mam w domu TEAC HA-P90SD, więc bez problemu powinno starczyć na chwilę obecną.
 6. Jakub.B

  Sprzęt audio

  Zastanawiałem się ostatnio nad zakupem Audeze LCD-XC. Polecilibyście jakiś DAC/wzmacniacz do nich do podpięcia do komputera? Chciałbym się zamknąć w budżecie 10000-15000zł. Czytając różne fora bardziej specjalistyczne niestety nie udało mi się dojść do konkretniejszego wniosku, ciągle jestem na etapie zbierania informacji.
 7. Smród "nie wiadomo jakich detergentów" dławiący dwóch pracowników otwierających paczkę ze zwrotem. 😀 Odniosłem wrażenie, że Pani na początku brzmiała jakby powtarzała wyuczoną formułkę (inne metki), natomiast później przy "dyskusji" postanowiła oprzeć się na linii nieudowadnialnej - bo jak można udowodnić zapach? Czekam na pisemną odmowę zwrotu, sprawy oczywiście nie zamierzam tak zostawić, mimo że to będzie szarpanie się o kilkanaście złotych. Szkoda, bo koszule w cenie promocyjnej mają naprawdę fajny stosunek ceny do jakości. Edit 11.02: Dzisiaj otrzymałem zwrot pieniędzy, nikt się ze mną nie kontaktował nawet w tej sprawie. Najwidoczniej stanowczość przynosi skutki w kontaktach z tą firmą. Ogólnie i tak odradzam, szkoda życia na dyskusję z nieuprzejmą obsługą.
 8. Mam dokładnie ten sam problem co Marcin_. Dostałem dzisiaj telefon jakoby koszula była prana i po otworzeniu przesyłki pracowników uderzył "smród". Do tego na początku rozmowy Pani twierdziła, że metki nie były od nich, natomiast później usłyszałem, że nic takiego nie mówiła. Dodatkowo bardzo lubi używać słowa "imputuje". W żadnym sklepie jeszcze nie miałem tak negatywnych doświadczeń z obsługą klienta. Śladów użytkowania sklep w żaden sposób nie jest w stanie udowodnić. Sprawy oczywiście nie zamierzam tak zostawić, wie ktoś jak w tym wypadku wygląda procedura prawna? Najpierw przedsądowe wezwanie do zapłaty, a później pozew, czy może udać się od UOKiK?
 9. Poszukuję aktówki w budżecie 1000-1500zł w stylu: https://www.htleather.co.uk/briefcases/the-essential-briefcase lub https://www.htleather.co.uk/briefcases/the-briefcase-lite Wolałbym uniknąć firmy baron oraz czegokolwiek z logiem/napisami. Zakładając, że interesuje mnie produkt na długie lata, warto brać coś w tej cenie, czy lepiej dołożyć do bespoke?
 10. Jakub.B

  Vistula

  Zdecydowanie wyższa jakość swetrów niż w Massimo Dutti. Natomiast odradzam swetry Lamberta - strasznie się szmacą. W podobnej cenie można jeszcze szukać swetrów w Anglii/Irlandii, zwykle są wyższe jakościowo.
 11. Ja rok temu chodziłem od gdzieś od początku stycznia w niepodzelowanych półbutach, 3-4x w tygodniu po 6km robiłem w Krakowie. W tym roku również zacząłem je katować, chociaż na krótsze dystanse i do tej pory nie zauważyłem rozwarstwień. Podeszwę zabezpieczam olejem od zawsze, a ostatnio zacząłem pastować boki. Trzewiki leżą w szafie od roku i się kurzą.
 12. Zmieniając temat, jeżeli wełniane podkolanówki Pedemei opadają, to zastanowić się nad podwiązkami, czy zmianą rozmiaru bądź producenta skarpetek?
 13. Dokładnie to co napisał kolega wyżej, połasiłem się na włoską wełnę z kaszmirem w składzie, niestety patrząc z perspektywy czasu wygląd pozostawiał wiele do życzenia.
 14. Po przemyśleniu marynarki zostały zwrócone - za dużo mankamentów i wizja potencjalnego chodzenia za przerabianiem odstraszyły mnie od nich.
 15. Podsyłam te zdjęcia. Najpierw jest krótsza, później dłuższa. Czy można w marynarce skrócić jeden rękaw bardziej niż drugi? Czy lepiej się nie bawić w tego typu przeróbki?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.