Jump to content

Jakub.B

Użytkownik
 • Content Count

  120
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

31

About Jakub.B

 • Rank
  Zwykły

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A w ogóle to jaki jest problem z łączeniem takiej takiej marynarki z innymi spodniami? Widziałem to u p. Jana Adamskiego i nie miałem wrażenia że burzy to proporcje.
 2. Nigdy nie trzymam rąk w kieszeni, można jakąś piersiówkę trzymać? 😉
 3. Są jakieś walory praktyczne nakładanych kieszeni? Ja używam tylko wewnętrznych kieszeni. Zastanawiam się właśnie nad tym garniturem, bo z jednej strony nakładane kieszenie, a z drugiej nie potrzebuje klasycznego power suit, więc może coś bardziej casualowego byłoby lepsze?
 4. Czy garnitur w paski nie będzie wyglądał dziwnie z marynarką z nakładanymi kieszeniami? Czy to ma po prostu w zamyśle ułatwić noszenie garnituru oddzielnie? Mowa o takim jak na zdjęciu.
 5. W zwykłej rozmiarówce muszę skracać rękaw o 0,5-1cm. Nie ma sensu bawić się w longi?
 6. Jak to w końcu jest z longami w SuSu? Dla osoby mającej 183cm polecacie longi, czy raczej lepiej trzymać się standardowej rozmiarówki?
 7. Nie wiem czy to dobry temat na takie pytania. Zauważyłem, że w moich koszulach najczęściej oznaki zużycia wykazują kołnierz i/lub mankiety. Jako że ostatnio polubiłem się z maklerkami zastanawiam się, czy byłaby możliwość wymiany w koszuli tych części na białe i zrobienia w ten sposób maklerki? Można by było w ten sposób dać takiej koszuli drugie życie, a przy okazji mieć maklerkę bez uciekania się do zamówień. Jeżeli tak, to jak myślicie, gdzie dałoby się to zrobić i jaka byłaby cena?
 8. Znalazłem jeszcze jeden błąd/problem. Można wziąć 3 garnitury na miarę w karcie podarunkowej i trzeci nalicza się gratis. No chyba że to nie jest błąd.
 9. Jakbyś ocenił jakość krawata z tiestore? Dobrze się wiąże?
 10. Nie powinniście mieć przypadkiem takiego modelu, że przy zamawianiu 6 rzeczy gratis są 3 i 6 najtańsza? Jakbym chciał zamówić 3 pary spodni i 3 koszule, to niestety musiałbym robić 2 zamówienia narażając siebie na koszty wysyłki i sklep na stracony czas. Z innej beczki, ktoś jest może chętny na "grupowe" zamówienie na płaszcze w Krakowie? 😁
 11. Promocja nie działa w przypadku wrzucenia 4 lub więcej produktów (przy 6 również nie nalicza 2 przedmiotów)
 12. Sklep przyznaje 50% opłat celnych do wydania na koncie.
 13. 182-183cm, standardowo mam marynarki 50 (SuSu, Poszetka). Mam jedną 52 od ZR ale była mocno przerabiana.
 14. https://suitsupply.com/pl-pl/men/coats/plaszcz-polo--granatowy/J796.html Wziąłem rozmiar 50. Niestety nie ma już 52, żeby sobie porównać. Zastanawiam się, czy płaszcz i tak nie będzie zbyt ciasny, żeby zapewnić komfort termiczny.
 15. Czy warto próbować bawić się w przerabianie (poszerzanie) tego płaszcza? Pod płaszczem jest założona marynarka, bez wygląda dużo lepiej. Czy raczej nie ma na to szans?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.