Jump to content

lolo

Użytkownik
 • Content Count

  307
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

lolo last won the day on March 31 2017

lolo had the most liked content!

Community Reputation

309

About lolo

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

1,089 profile views
 1. @Zajac Poziomka @Pendoro Panowie dziękuję za wasze podpowiedzi.
 2. Koleżanki i koledzy, poszukuję odpowiedzi w temacie opłacalności naprawy butów (marki Loake 1880). Naprawa to wymiana podeszew skórzanych na skórzane. Czy ktoś z Was zastanawiał się kiedyś, robił kalkulację pod kątem opłacalności naprawiana obuwia takie lub innego producenta (myślę o markach, która są na forum prezentowane)? Od którego momentu taka inwestycja jest bez sensu? Co o tym decyduje? Będę zobowiązany za Wasze przemyślenia i propozycje.
 3. lolo

  Szanowny Kolego, 

  trafił na Twój wpis na forum i informację o napisanej pracy doktorskiej (gratuluję). 

  Zaciekawił mnie temat Twojej pracy, czy jest możliwość zapoznania się z tym dziełem? Czy możesz mi 

  ją przesłać w pdf? 

   

  Serdecznie pozdrawiam i życzę dużo zdrowia. 

  lolo

  1. Bacio

   Bacio

   To nie był doktorat z tego, tylko jedna z prac "pośrednich". Pisałem ich kilka...

   Znalazłem o przywództwie w małej firmie, ale gdzieś powinienem mieć drugą o skalowaniu technik korporacyjnych na mikrofirmę.

    

   Co dla mnie było ciekawe - mój "kolega z ławki" (który był v-ce prezesem Banku PKO) w dyskusji opowiedział mi jak z drugiej strony duże korporacje próbują "grać" techniki z małych firm. I - według niego - np. system CRM ma za zadanie umożliwić pracownikowi dużej firmy podejście do klienta jak w małym sklepiku osiedlowym "Panie Rysiu, co tam dzisiaj u pana. Jak matura syna?".

   Andrzej

   bacinski_DBA_autoreferat.pdf bacinski_DBA_referat.pdf DBA_PRZYWODZTWO_konspekt_PDF.pdf

  2. lolo

   lolo

   Dziękuję za przesłane materiały. 

   Dużo zdrowia w czasach zarazy. 

   Pozdrawiam 

   Piotr. 

 4. @mayor drogi Kolego z przykrością stwierdzam, że Twój ostatni post (upolowane okazje) jest torturą, czystym, żywym sadyzmem. Sądzę, że Pierwsza Konwencja Genewska zabrania takich działań. Apelują do @moszeo usunięcie tego wpisu. 🙄
 5. Mam wrażenie i pewnie się mylę 😉 ale forum już dawno przestało służyć i być pomocne forumowiczom. Ma spełniać potrzeby i dbać o interesy wąskiej grupy .... dlatego też jest elastyczne jak żelbetowy kloc. Tyle w temacie.
 6. Jeśli buty są klejone, jak kolega deklaruje, to jaki sens jest umieszczanie "atrapy" szycia, a coś takiego widzę na zdjęciu. Chyba, że mam kłopoty ze wzrokiem.
 7. @arsen Andrzeju gratuluję pozyskania sponsorów, a sponsorom wyczucia. Brawo Panie i Panowie. Brak wsparcia ze strony zarządu BwB dla Twojej osoby pozostawię do oceny forumowiczom, bo komentować nie ma czego.
 8. @Pepo dziękuję za informację. Chcę wierzyć, że jest to wynik prężnego działania i wsparcia jakiego zarząd BwB udzielił Andrzejowi.
 9. @shapir.pl - W jakiejś części jestem w stanie zrozumieć Twój wywód na temat zarządu stowarzyszenia ale tylko w części i to niewielkiej. Jeśli chodzi o wspieranie Mistrza Andrzeja, to trudno wyobrazić sobie lepszą okazję (OK zwycięstwo w tym konkursie) aby zaistniał w mediach. To z pewnością była, czy też jeszcze jest szansa na pokazanie Andrzeja szerszej publiczności. Jego obecność tv czy prasie, w znaczący sposób zwiększyłaby szanse na pozyskanie kolejnych zleceń na "malowanki". Wsparcie pracy Andrzeja przez ludzi z forum jest bardzo ważne ale... z tego co wiem, to pozostawia bardzoooooo dużo do życzenia (mało zleceń). Z czego to wynika? Przyczyn może być wiele ale to nie jest wątek na snucie takich domysłów. Wracając do tematu - jeśli Andrzej posiada jakieś materiały (zdjęcia, filmy), które nadają się do wysyłki, to może warto spróbować zawalczyć i jako zarząd BwB wysłać taką informację do mediów? Następna taka okazja może pojawić się już za rok lub .... nigdy?
 10. @lubo69 w części się z Tobą zgodzę, oczywiście że większość z nas pracuje. Jednak jeśli stajesz na czele np. stowarzyszenia to już w samym założeniu (mogę się mylić) będziesz chciał, musiał poświęcać swój czas na realizację założeń tego stowarzyszenia. Przyznałbym całkowitą rację Twoim wywodom gdyby nie fakt, że o takiej imprezie było wiadomo z dość dużym (bardzo dużym?) wyprzedzeniem. Wyjazd jednej osoby można było zaplanować. Fundusze, w stowarzyszeniu być powinny, szczególnie jeśli przyjmiemy, że współpraca z firmami na forum nie jest darmowa. A nie jest. Pomijając już wszystkie problemy, które podniosłeś to zastanawiające, że tak oczekujemy rozwoju i sukcesów w branży, a kiedy trafia nam się taki samorodek (wybacz Mistrzu Andrzeju) to nie umiemy, nie chcemy przekuć tego w sukces. Szkoda, szkoda, szkoda...
 11. Pewnie masz w części rację patrząc na FB ale zadałem sobie trud i wszedłem na stronę i na starcie mamy takie deklaracje: "Wspieramy rzemieślników oraz sprzedawców towarów i usług, dla których jakość i zadowolenie klienta są priorytetem. Żyjąc w czasach masowej produkcji, staramy się odkrywać tych niewielu pozostałych, tajemniczych mistrzów interesujących nas profesji związanych z elegancją i stylem życia." Nie wiem co o tym myśleć? Pewnie się czepiam ale mam wrażenie, że ktoś się nie popisał. Oczywiście jest też taka możliwość, że ja się czepiam i to chyba jest najbliższe prawdzie. Serdecznie pozdrawiam miłościwie panujący nam zarząd stowarzyszenia.
 12. Mistrzu Andrzeju, wielkie gratulacje, bo to wielka sprawa być jednym z najlepszych na świecie! Przy okazji zastanawiam się, czy jacyś oficjalni przedstawiciele BwB byli na tej imprezie? Czy w eter pójdzie informacja o BwB, a głównie jakiego mamy majstra w naszym pięknym kraju? Pięknie byłoby zobaczyć Mistrza Andrzeja w mediach, poczytać wywiady ....
 13. Mistrzu Andrzeju, czekamy na wiadomość, jedną, jedyną słuszną wiadomość.
 14. Twins tutaj? Hmmm... świat się kończy?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.