Jump to content

lolo

Użytkownik
 • Content Count

  302
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

lolo last won the day on March 31 2017

lolo had the most liked content!

Community Reputation

307

About lolo

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

893 profile views
 1. Zrób lustro i szrama zniknie.
 2. @arsen Andrzeju gratuluję pozyskania sponsorów, a sponsorom wyczucia. Brawo Panie i Panowie. Brak wsparcia ze strony zarządu BwB dla Twojej osoby pozostawię do oceny forumowiczom, bo komentować nie ma czego.
 3. @Pepo dziękuję za informację. Chcę wierzyć, że jest to wynik prężnego działania i wsparcia jakiego zarząd BwB udzielił Andrzejowi.
 4. @shapir.pl - W jakiejś części jestem w stanie zrozumieć Twój wywód na temat zarządu stowarzyszenia ale tylko w części i to niewielkiej. Jeśli chodzi o wspieranie Mistrza Andrzeja, to trudno wyobrazić sobie lepszą okazję (OK zwycięstwo w tym konkursie) aby zaistniał w mediach. To z pewnością była, czy też jeszcze jest szansa na pokazanie Andrzeja szerszej publiczności. Jego obecność tv czy prasie, w znaczący sposób zwiększyłaby szanse na pozyskanie kolejnych zleceń na "malowanki". Wsparcie pracy Andrzeja przez ludzi z forum jest bardzo ważne ale... z tego co wiem, to pozostawia bardzoooooo dużo do życzenia (mało zleceń). Z czego to wynika? Przyczyn może być wiele ale to nie jest wątek na snucie takich domysłów. Wracając do tematu - jeśli Andrzej posiada jakieś materiały (zdjęcia, filmy), które nadają się do wysyłki, to może warto spróbować zawalczyć i jako zarząd BwB wysłać taką informację do mediów? Następna taka okazja może pojawić się już za rok lub .... nigdy?
 5. @lubo69 w części się z Tobą zgodzę, oczywiście że większość z nas pracuje. Jednak jeśli stajesz na czele np. stowarzyszenia to już w samym założeniu (mogę się mylić) będziesz chciał, musiał poświęcać swój czas na realizację założeń tego stowarzyszenia. Przyznałbym całkowitą rację Twoim wywodom gdyby nie fakt, że o takiej imprezie było wiadomo z dość dużym (bardzo dużym?) wyprzedzeniem. Wyjazd jednej osoby można było zaplanować. Fundusze, w stowarzyszeniu być powinny, szczególnie jeśli przyjmiemy, że współpraca z firmami na forum nie jest darmowa. A nie jest. Pomijając już wszystkie problemy, które podniosłeś to zastanawiające, że tak oczekujemy rozwoju i sukcesów w branży, a kiedy trafia nam się taki samorodek (wybacz Mistrzu Andrzeju) to nie umiemy, nie chcemy przekuć tego w sukces. Szkoda, szkoda, szkoda...
 6. Pewnie masz w części rację patrząc na FB ale zadałem sobie trud i wszedłem na stronę i na starcie mamy takie deklaracje: "Wspieramy rzemieślników oraz sprzedawców towarów i usług, dla których jakość i zadowolenie klienta są priorytetem. Żyjąc w czasach masowej produkcji, staramy się odkrywać tych niewielu pozostałych, tajemniczych mistrzów interesujących nas profesji związanych z elegancją i stylem życia." Nie wiem co o tym myśleć? Pewnie się czepiam ale mam wrażenie, że ktoś się nie popisał. Oczywiście jest też taka możliwość, że ja się czepiam i to chyba jest najbliższe prawdzie. Serdecznie pozdrawiam miłościwie panujący nam zarząd stowarzyszenia.
 7. Mistrzu Andrzeju, wielkie gratulacje, bo to wielka sprawa być jednym z najlepszych na świecie! Przy okazji zastanawiam się, czy jacyś oficjalni przedstawiciele BwB byli na tej imprezie? Czy w eter pójdzie informacja o BwB, a głównie jakiego mamy majstra w naszym pięknym kraju? Pięknie byłoby zobaczyć Mistrza Andrzeja w mediach, poczytać wywiady ....
 8. Mistrzu Andrzeju, czekamy na wiadomość, jedną, jedyną słuszną wiadomość.
 9. lolo

  [WROCŁAW], Przewodnik Miejski

  Twins tutaj? Hmmm... świat się kończy?
 10. Od wielu lat używam antyperspirant w sztyfcie od Clinique, który jest bezzapachowy. Na moich koszulach nie pozostawia plam. Cena to około 100 PLN.
 11. lolo

  Pielęgnacja obuwia - zasady ogólne

  @xkoziol coś taki zdziwiony? Co Ty od wczoraj na forum? Dżizassssss.... jaki gość.
 12. Dużo zdrowia, wytrwałości, cierpliwości, wiary w siebie, wyrozumiałości i miłości dla Ciebie i Twojej rodziny. No i wracaj jak najszybciej, dość tego leżakowania
 13. lolo

  Humor

  @KRZYSIEK_W zniszczyłeś mnie. To straszna ale dzięki.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.