Jump to content

pablocito

Użytkownik
 • Content Count

  607
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

pablocito last won the day on November 26 2019

pablocito had the most liked content!

Community Reputation

611

About pablocito

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To trzeba przenieść do wątku „buty trochę taniej” i zorganizować forumowy, grupowy wypad do Sopotu na testowe zamówienie:)
 2. Albo zszyć na trwałe z bokserkami/slipami.
 3. Ja z podobnym pytaniem: czy któryś z Kolegów próbował przemiany wody w wino? Zrobiłem dobrą sałatkę z awokado, ale skonstatowałem, że poszedł cały zapas butelek i nie chce mi się jechać do Lidla. Niby woda jest ok, ale lepsze wino.
 4. I bardzo dobrze, w sumie sam się zastanawiam czemu nie założyłem wczoraj flanelowej kamizelki w kratę. Wydawała mi się zbyt zimowa i takie klisze człowiek sobie wbija do głowy[emoji3].
 5. Właściwie miałem bardziej na myśli nie temperaturę, a ogólnie pojęty charakter otoczenia. Tak, jak pisałem zestaw wyglada super sam w sobie, tylko przez rodzaj materiałów i kolory bardziej kojarzy mi się z babim latem.
 6. Fajnie to wyglada, ale czy taki kapelusz nie gryzie się jednak trochę z porą roku?
 7. O, a tu jest przepis na to jak kogoś obrazić nie tylko w białych rękawiczkach, ale i w eskarpinach z wielką kokardą. Idę obczajać Beerwicki w zakupach grupowych, bo to dla mnie za wysokie progi.
 8. Albo śmiertelnie poważnie i teraz się nie odzywa, bo się obraził[emoji51]
 9. No i potrzeba też ze trzech poleń żeby zgromadzić na tyle dużą kolekcję eskarpinów żeby przed wyjściem na bal sylwestrowy mieć dylemat które założyć tak żeby były dostosowane do okazji:)
 10. Swoją drogą, to czy wypadku braku możliwości zawiązania krawata, czy czegokolwiek taki kołnierzyk należy w ogóle zapinać?
 11. Swoją drogą, to czy wypadku braku możliwości zawiązania krawata, czy czegokolwiek taki kołnierzyk należy w ogóle zapinać?
 12. Nie spotkałem się nigdy z hierarchią najbardziej formalnych butów zakładanych wyłącznie do najbardziej formalnego ubioru. Czy tworzenie takowej to już nie przesada? Owszem, są pewnie różne ich rodzaje, słyszałem nawet, że niekoniecznie muszą być z lakierowanej skóry, a mogą ze zwykłej licowej wypolerowanej na lustro.
 13. Pod łóżkiem miało być. Ech, trzeba się pilnować, nie ufać słownikom w telefonie.. Wstyd. Chyba mi tylko zbiór truskawek pozostał.
 14. Na wakacje to wybrałbym do takiej koszuli biały len, ale jeśli spodziewasz się wakacji na Białołęce to będzie jak znalazł. Trzymaj ją w tobołku pod łóżkiem, jak przyjdą o świcie. [emoji3] Przepraszam, ale tak mi się skojarzyło. Tak na serio, to moim zdaniem mało wakacyjnie to wygląda.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.