Jump to content

pablocito

Użytkownik
 • Content Count

  981
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

pablocito last won the day on October 20

pablocito had the most liked content!

Community Reputation

1,200

About pablocito

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. pablocito

  Buty, trochę taniej

  [mention]papiez_ [/mention] to Ci nie pomogliśmy[emoji1787]. Ja mam normalnie 8,5 9 a w tych sneakersach mam 8 (podobnie w GP) i są idealne.
 2. pablocito

  Buty, trochę taniej

  Według mnie o numer mniejsze, niż normalny rozmiar, bo połówek nie ma.
 3. Świetny garnitur do wymienionych wyżej zastosowań. Podobny właśnie miałem na myśli w poprzednim poście. Z jednym wyjątkiem: nie bardzo nadaje się na...ślub. To znaczy nadaje się, ale to nie jest formalny wizytowy garnitur.
 4. Moim zdaniem są ok. Wydaje mi się, że to nie krok jest nisko tylko biodra obszerne i tak się to układa na zdjęciu. Ja bym nosił.
 5. Buty - wiadomo, ale całość - buty, skarpetki i spodnie: majstersztyk[emoji7]
 6. Do rozkompletowania bardziej nadaje się garnitur mniej formalny: flanelowy, tweedowy, w kratę, albo jakiś mikrowzór, albo o mniej formalnym kroju (nakładane kieszenie). Garnitur wizytowy, owszem nadaje się jak najbardziej na wszystkie wspomniane okazje, ale jako garnitur wizytowy. Rozkompletowany wyglada słabo.
 7. Tropikalny smoking jest w naszym klimacie rzadkością, ale jest to klasyka. Tylko NIGDY nie ma czarnych klap. Zawsze białe i w odróżnieniu od czarnego klapy nie są atłasowe. Na ślub latem w ogrodzie będzie super, ale to dalej strój wieczorowy, wiec zależy o której to będzie godzinie.
 8. Cześć. Ja mam radę, która na pozór wyda się złośliwa, ale taka nie jest. Masz 1,5 roku do ślubu, więc najbliższy miesiąc poświęć na dokładną lekturę forum, kilku blogów ( pierwszy z brzegu traktujący o podobnym zagadnieniu: https://janadamski.eu/2020/04/zasady-dreskodu-ruch-jednokierunkowy/). Będziesz miał wówczas jako taką wiedzę pozwalającą odróżnić garnitur od smokingu, smoking tropikalny, od normalnego, i ogólnie eleganckie ubranie od modowego chłamu. Będziesz wiedział o co pytać i czego na prawdę Ci potrzeba. Na prawdę oszczędzisz czas i pieniądze, unikniesz wielu błędów. Być może potrak
 9. Nic osobistego, ale moim zdaniem to zdjęcie wyjątkowo jaskrawo pokazuje różnicę jakości skóry między Yanko i C&J. Gęstość lica, gładkość, elastyczność skóry według mnie potwierdzają porównanie [mention]Whitesnake [/mention] . A fałdy? Na stopach już się prostują.
 10. [mention]Mamrot [/mention] czy one nie są czasem za obszerne, co by tłumaczyło takie pofałdowanie?
 11. Łomatko Co to za zwierz? Zamsz ze słonia? Hipopotama? Mam nadzieję, ze nie nosorożca
 12. No tak, racja, albo wypuścić koszulę ze spodni.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.