Jump to content

skatej

Użytkownik
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by skatej

 1. Jeżeli ktoś poszukuje Eterny to gorąco polecam Timeless w Gdyni: -50% na kilka fajnych modeli, w tym limitowaną Super Kontiki Black.
 2. 007, nato Bond, plaża, niestabilny politycznie kraj, przypadek? 😎🌴
 3. Czy możecie polecić gdzie w dobrej cenie i z pewnego źródła kupię Seiko SKX007 (wersję na gumie)?
 4. skatej

  TK Maxx

  Van Laack - potwierdzam. Sam mam już 3 (2 białe, jedna niebieska) i właśnie zakupiłem kolejną w TK w Gdyni - tym razem z grubszego oxfordu. Wszystkie po 150zł.
 5. Z tym kompletnym brakiem promocji tez bym nie przesadzał. Poniżej aktualna oferta promocyjna na zestaw black-tie:
 6. Zastanawiam się nad kupnem klasycznej Omegi - z lat 60. lub 70. Prawdopodobnie Seamaster. Budżet ok. 3.000zł. Mam zamiar go zakładać kilka razy w tygodniu. Czy mam szansę znależć coś solidnego i godnego uwagi w tej cenie?
 7. skatej

  TK Maxx

  Czy ktoś widział w którymś TK Maxxie taką toaletkę?
 8. garnitur: SuSu koszula: Van Laack krawat: Ascot poszetka: Warszawa buty: Ago e Spago
 9. Czy jest ktoś chętny na wspólny zakup z Herringshoes, tak żeby podzielić się kosztem przesyłki... Najlepiej Trójmiasto.
 10. 190cm, a rękawy w Havanach i Napoli w r. 98 idealne
 11. Również polecam Ago e Spago!
 12. @Szydlowsky zgłosiłeś się jako drugi, zamówienie już w realizacji
 13. Chce zamówić jeden pasek ze sklepu Milera, czy ktoś również potrzebuje tylko jednego, tak aby wspólnie skorzystać z promocji 2 za 199zl? Najlepiej osoby z Trójmiasta lub Warszawy, tak żeby uniknąć wysyłki. Link do oferty: https://shopmiler.com/pl/akcesoria/paski
 14. Cześć, kupiłem Etona na wyprzedaży i moją uwagę przykuła podwójna dziurka na guzik w mankiecie (pomiędzy wszytymi guzikami jest dziurka). Defekt czy jakieś ekstra rozwiązanie którego nie znam/nie rozumiem?
 15. SuSu, Lantier (Somelos), Poszetka, Gant
 16. Debiut SuSu x2, Lantier, Poszetka.com
 17. Renomat i skory anilinowe, jak to jest? Na stronie klasycznych butów odradzają tego połączenia. Czy ktoś z Was miał złe doświadczenia?
 18. Jak to jest w praktyce z takim rodzajem „podzelowania”? Na posadzkach mocno stuka i ślizga się?
 19. Odświeżam temat. Wybieram się do Mediolanu w maju. Czy ktoś w przeciągu ostatniego roku był i mógłby dodać jakieś warte odwiedzenia miejsce do listy?
 20. skatej

  Buty, trochę taniej

  W tej cenie bardzo często można spotkać Chukka od Ganta. Na Zalando (sprawdzajcie również Zalando Lounge) często są poniżej 300zł. W tej cenie to dobry wybór. Drożej, nie polecam. Owocnych łowów!
 21. skatej

  TK Maxx

  Van Laack, model Tivara 149zl widzialem 40, 41 i 44, Tailor fit TK Maxx Gdynia
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.