Jump to content

Aron

Użytkownik
 • Content Count

  2,229
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  35

Aron last won the day on July 6 2017

Aron had the most liked content!

Community Reputation

4,117

About Aron

 • Rank
  Aktywista
 • Birthday 07/18/1985

Profile Information

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

6,038 profile views
 1. Jak u nich działa teraz MTO? Kiedyś mieli na stornie wszystko wymienione (kopyta, skóry, podeszwy, itp.), teraz tylko jakieś przykładowe buty.
 2. Jeszcze proponuję, żeby to organizator określał kwotę przelewu w PLN od poszczególnych zamawiających do osoby płacącej, a nie oni sami decydowali ile przelewają. Jeden z uczestników poprzedniego zamówienia nie uregulował należności, która wniknęła z przeliczenia PLN na EUR.
 3. Według mnie to jest ten model, dodatkowo z nakładanym noskiem. https://vass-shoes.com/en/node/71
 4. Gdzie, poza Suitsupply, polskimi popularnymi sklepami i poza szyciem na miarę kupujecie garnitury?
 5. @Bażant, nie ma szans. Przy poprzednich zamówieniach realizacja zajęła ok 8 tygodni.
 6. Jesteśmy w trakcie dogrywania zamówienia grupowego butów u Vassa. Istnieje możliwość dołączenia. Jeżeli ktoś jest chętny, to proszę o kontakt w wiadomości prywatnej. Konkretne specyfikacje butów zbieram do 20 listopada - szczegóły w wiadomościach prywatnych.
 7. Jesteśmy w trakcie dogrywania zamówienia grupowego butów u Vassa. Istnieje możliwość dołączenia. Jeżeli ktoś jest chętny, to proszę o kontakt w wiadomości prywatnej. Konkretne specyfikacje butów zbieram do 20 listopada - szczegóły w wiadomościach prywatnych.
 8. @wally, jak to lewa kieszeń jest fałszywa? Może dostałeś jakiś egzemplarz z błędem. Dopytywałeś o to? EDIT: Zamawiasz okrycia wierzchnie w tym samym rozmiarze co marynarki? Przy rozmiarze 48 w tej bosmance jest tylko 1 cm więcej w talii niż w marynarce.
 9. Zamówienie butów Vass - mamy 14 par. Przesłałem informację do Vassa. Gdy wszystko będzie wiadomo, będę dalej kontaktował się z uczestnikami w wiadomościach prywatnych. Dziękuję za zgłoszenia.
 10. Może ten: https://vistula.pl/plaszcz-new-seymour-lantier-2
 11. Nie mam pojęcia co to za skóra w górnej części cholewki. O specyfikacjach będziemy rozmawiać też później. Pytania szczegółowe można też zadawać tutaj: https://forum.butwbutonierce.pl/topic/3153-producenci-butów-vass/?tab=comments#comment-148099 Dobrą opcją jest też w pisanie w Google np. "vass boots" i przeglądać zdjęcia.
 12. Galway u Vassa nazywa się Valway :). W poprzednim zamówieniu była jedna taka para.
 13. To nie jest moje widzimisię, że nie publikuję cen. Vass o to prosił, żeby nagle przypadkowe osoby nie zaczęły żądać rabatów na 2 czy 3 pary. Jezeli komuś ostateczna cena nie bedzie pasować, to się wycofa. Nikt nikogo nie zmusi do zrobienia przelewu. Napisałem, że cen nie opublikuję, a nie że nie podam rzędu wielkości. Wystarczy napisać wiadomość prywatną.
 14. To jest deklaracja wstępna. Skoro Vass podaje ceny po podaniu liczby par, to są świadomi, że coś może się zmienić.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.