Jump to content

Aron

Użytkownik
 • Content Count

  2,228
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  35

Aron last won the day on July 6 2017

Aron had the most liked content!

Community Reputation

4,116

About Aron

 • Rank
  Aktywista
 • Birthday 07/18/1985

Profile Information

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

5,978 profile views
 1. Jeszcze proponuję, żeby to organizator określał kwotę przelewu w PLN od poszczególnych zamawiających do osoby płacącej, a nie oni sami decydowali ile przelewają. Jeden z uczestników poprzedniego zamówienia nie uregulował należności, która wniknęła z przeliczenia PLN na EUR.
 2. Według mnie to jest ten model, dodatkowo z nakładanym noskiem. https://vass-shoes.com/en/node/71
 3. Gdzie, poza Suitsupply, polskimi popularnymi sklepami i poza szyciem na miarę kupujecie garnitury?
 4. @Bażant, nie ma szans. Przy poprzednich zamówieniach realizacja zajęła ok 8 tygodni.
 5. Jesteśmy w trakcie dogrywania zamówienia grupowego butów u Vassa. Istnieje możliwość dołączenia. Jeżeli ktoś jest chętny, to proszę o kontakt w wiadomości prywatnej. Konkretne specyfikacje butów zbieram do 20 listopada - szczegóły w wiadomościach prywatnych.
 6. Jesteśmy w trakcie dogrywania zamówienia grupowego butów u Vassa. Istnieje możliwość dołączenia. Jeżeli ktoś jest chętny, to proszę o kontakt w wiadomości prywatnej. Konkretne specyfikacje butów zbieram do 20 listopada - szczegóły w wiadomościach prywatnych.
 7. Ja zawsze w komentarzu wpisuję swoje życzenia. Później dostaję maila z kwotą do dopłaty.
 8. @wally, jak to lewa kieszeń jest fałszywa? Może dostałeś jakiś egzemplarz z błędem. Dopytywałeś o to? EDIT: Zamawiasz okrycia wierzchnie w tym samym rozmiarze co marynarki? Przy rozmiarze 48 w tej bosmance jest tylko 1 cm więcej w talii niż w marynarce.
 9. Zamówienie butów Vass - mamy 14 par. Przesłałem informację do Vassa. Gdy wszystko będzie wiadomo, będę dalej kontaktował się z uczestnikami w wiadomościach prywatnych. Dziękuję za zgłoszenia.
 10. Może ten: https://vistula.pl/plaszcz-new-seymour-lantier-2
 11. Nie mam pojęcia co to za skóra w górnej części cholewki. O specyfikacjach będziemy rozmawiać też później. Pytania szczegółowe można też zadawać tutaj: https://forum.butwbutonierce.pl/topic/3153-producenci-butów-vass/?tab=comments#comment-148099 Dobrą opcją jest też w pisanie w Google np. "vass boots" i przeglądać zdjęcia.
 12. Galway u Vassa nazywa się Valway :). W poprzednim zamówieniu była jedna taka para.
 13. To nie jest moje widzimisię, że nie publikuję cen. Vass o to prosił, żeby nagle przypadkowe osoby nie zaczęły żądać rabatów na 2 czy 3 pary. Jezeli komuś ostateczna cena nie bedzie pasować, to się wycofa. Nikt nikogo nie zmusi do zrobienia przelewu. Napisałem, że cen nie opublikuję, a nie że nie podam rzędu wielkości. Wystarczy napisać wiadomość prywatną.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.