Jump to content

Aron

Użytkownik
 • Content Count

  2,237
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  35

Aron last won the day on July 6 2017

Aron had the most liked content!

Community Reputation

4,119

About Aron

 • Rank
  Aktywista
 • Birthday 07/18/1985

Profile Information

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

6,354 profile views
 1. Aron

  Alfred Sargent

  Ciekawe. Miało nie być cła od produktów wyprodukowanych w UK.
 2. Czy to jest takie MTO, że można sobie wymyślić swój model? Czy jest pula modeli do wyboru?
 3. Tak, ale @Zajac Poziomka napisał, że to przesyłka z patine.pl (nie ma tam takiego modelu), stąd myślałem, że TLB ma usługę MTO.
 4. @Beny23, to jest świeże zamówienie? MTO u Vass działa normalnie?
 5. Z mojego doświadczenia, tak.
 6. U mnie U jest w rozmiarze 41,5 (podobnie jak AS 109), a Yanko 915 w rozmiarze 7UK/41. Generalnie dla mnie kopyto U jest problematyczne, zbyt wąskie w palcach, natomiast F jest super wygodne i trzeba brać w swoim standardowym rozmiarze. Buty na U w 41,5 musiałem i tak rozbijać, a nie są zbyt wygodne. Trzeba mieć chyba trochę szczęścia, żeby trafić z dopasowaniem U do swojej stopy.
 7. Czyli MTM pewnie też nie działa.
 8. Jak u nich działa teraz MTO? Kiedyś mieli na stornie wszystko wymienione (kopyta, skóry, podeszwy, itp.), teraz tylko jakieś przykładowe buty.
 9. Jeszcze proponuję, żeby to organizator określał kwotę przelewu w PLN od poszczególnych zamawiających do osoby płacącej, a nie oni sami decydowali ile przelewają. Jeden z uczestników poprzedniego zamówienia nie uregulował należności, która wniknęła z przeliczenia PLN na EUR.
 10. Według mnie to jest ten model, dodatkowo z nakładanym noskiem. https://vass-shoes.com/en/node/71
 11. Gdzie, poza Suitsupply, polskimi popularnymi sklepami i poza szyciem na miarę kupujecie garnitury?
 12. @Bażant, nie ma szans. Przy poprzednich zamówieniach realizacja zajęła ok 8 tygodni.
 13. Jesteśmy w trakcie dogrywania zamówienia grupowego butów u Vassa. Istnieje możliwość dołączenia. Jeżeli ktoś jest chętny, to proszę o kontakt w wiadomości prywatnej. Konkretne specyfikacje butów zbieram do 20 listopada - szczegóły w wiadomościach prywatnych.
 14. Jesteśmy w trakcie dogrywania zamówienia grupowego butów u Vassa. Istnieje możliwość dołączenia. Jeżeli ktoś jest chętny, to proszę o kontakt w wiadomości prywatnej. Konkretne specyfikacje butów zbieram do 20 listopada - szczegóły w wiadomościach prywatnych.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.