Jump to content

Arnechos

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

34

About Arnechos

 • Rank
  Zwykły

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

538 profile views
 1. Olympia w pełnym słońcu
 2. The Lord of the Cordovan Znalazł się jednak jeden śmiałek - xkozioł Jednak, niespodziewanie spadł deszcz. Wichura, której nawet Jarosław Kret nie przewidział na antenie TVP1. Widok, który zobaczył xkozioł na zawsze zmienił obliczę tych butów. Jednak nie był sam. Wnet powstała Drużyna Cordovanu. Na nic zdały się ich wysiłki. Zostało tylko jedno rozwiązanie. The End
 3. Z czystym sumieniem polecam (ale nie wszystkie) oil-based. Wszystkie orthodox pomady wodne zasychają na włosach czego ja osobiście nie lubię. W przypadku oil-based nie ma tego problemu i w każdej chwili można po prostu przeczesać włosy układając je na nowo. Owszem, ciężej się je zmywa, ale nie ma potrzeby by kompletnie ich się pozbywać po jednym dniu. Mamy wtedy tzw. build-up i następnego dnia znacznie łatwiej już się je układa, przy mniejszej ilości samej pomady. Ale jeśli już musi być koniecznie wodna to polecam zainteresować się pomadami unorthodox, które nie zasychają.
 4. Debiut w temacie pt. "Wszyscy mają Yanko, mam i ja."
 5. O wiele częściej gładkiego, znaczą część koszul mam właśnie w kratę i prążek. Tak po tym pytaniu i namyślę, chyba bordowa fina jako pierwszy wybór powinna być lepsza, ten we wzorek zawsze mogę nabyć jako następny.
 6. Przymierzam się do zakupu pierwszego krawatu z grenadyny. Mam dylemat, mianowicie pomiędzy tymi dwoma: 1. http://www.poszetka.com/product-pol-2939-KRAWAT-z-grenadyny.html 2. http://www.poszetka.com/product-pol-1648-KRAWAT-z-grenadyny-garza-fina-.html I jeszcze, czy jest jakaś różnica jakościowa między Poszetką a EoE? Przekopałem temat i widziałem że podobno konstrukcyjnie EoE wypada ciut lepiej.
 7. Tak, drobna pomyłka z muszką . Co do rękawów to w każdym jaki sprawdzałem były za długie i nogawki od spodni więc od razu do poprawki będą szły. Drugi garnitur pasował. chyba słabo wyszło zdjęcie. I tak ten pierwszy to był Bytom *Tokyo - 2), ale 1200 zł za ten materiał to moim zdaniem pomyłka. Jeszcze dla porównania jak leży na mnie rozmiarówka z Vistuli 1. http://i.imgur.com/mhNV9fs.jpg 2. http://i.imgur.com/tW4tYdH.jpg W drugim tradycyjnie rękawy do skracania
 8. Dzięki wielkie za porady! Rozejrzałem się ostatnio trochę (ten z Vistuli odpadł), ale udało mi się znaleźć dwa w rozmiarze najbardziej zbliżonym do moich wymiarów. Nie do końca potrafię się zdecydować który wybrać, więc wrzucę zdjęcia. (Jakość taka sobie przez to sztuczne światło). Oba są dość ciemnym granatem, z czego jeden jest nieco jaśniejszy ale to nie ma problemu. 1. http://i.imgur.com/ZkpzW1n.jpg 1.1 http://i.imgur.com/omKzwzR.jpg(tak buty za duże i wiązana mucha, ale to chodziło o wstępny wygląd całości) 2 http://i.imgur.com/PaDCsKn.jpg 2.1 http://i.imgur.com/i82YCcH.jpg
 9. Odkopię temat by nie zaśmiecać kolejnym. Jest dopiero październik ale już rozglądam się za garniturem na studniówkę. Jestem zdecydowany na granatowy, a w zasadzie ciemny granat (czarny nie pasuje do mnie). Na razie jestem zainteresowany dwoma wariantami: 1. http://vistula.pl/garnitury/garnitur-3-cz-,id-71345, stylizacja dokładnie jak na stronie tylko z dodatkiem białej, lnianej poszetki. 2. http://www.bytom.com.pl/kolekcja-caloroczna,garnitur-florence-6-124-k-3459-17644-p, dokładnie takie same dodatki jak wyżej Największy dylemat dotyczy klap, zastanawiam się które bardziej by pasowały. Jestem dość szczupłej budowy stąd myślę że w pierwszej opcji klapy optycznie poszerzyłyby mnie, a dodatkowo dodały trochę formalności. Dlatego piszę tutaj. Co wybrać, co polecacie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.