Jump to content

Xune

Użytkownik
 • Content Count

  595
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Xune last won the day on March 30

Xune had the most liked content!

Community Reputation

762

1 Follower

About Xune

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Łódź

Recent Profile Visitors

1,708 profile views
 1. Niestety QC bywa zawodne w przypadku, przynajmniej niektórych, producentów z Hiszpanii. Jeśli płaciłeś PayPalem, sprawdź czy nie mają nadal aktywnej oferty na oddanie kosztu odesłania produktu. Miałem kiedyś secondsy Meermina z EBay i były staranniej zrobione, niż na fotach wyżej. Sidenote - mając ok. 400 EUR na buty, nie kupiłbym Carminy mając TLB Artista jako alternatywę, przy założeniu że wzornictwo się podoba i kopyto pasuje.
 2. Porównania nie mam, na Styfo Jesper pisał że różnica jest w kształcie noska, natomiast dopasowanie powinno być takie samo.
 3. Xune

  Buty, trochę taniej

  Nie mam żadnych problemów z używaniem skórzanej podeszwy na deszczu. Oczywiście bez zelówki.
 4. Nie ma czego się bać, dotychczasowe doświadczenie mówi, że szybko dostaniesz zwrot. 24 kwietnia odsyłałem produkt outletowy, 1 maja dotarło do nich, 8 albo 9 maja kasa była z powrotem u mnie. Weź pod uwagę wszystkie opóźnienia koronawirusowe - moje wcześniejsze zamówienia i zwroty szły jeszcze szybciej. SuSu nie jest odpowiedzią na każdy problem, ale moim zdaniem warto spróbować. Nie mrozisz kasy na długo, nie tracisz na przewalutowaniu, nie płacisz dodatkowo za dostawę/zwrot. Ad. Moim zdaniem nie kombinuj z kratami. Gładka wełna - bez bardzo wyraźnej struktury materiału, bez wzoru, bez dodatków lnu czy jedwabiu.
 5. Oddałem do opisanego wyżej Atelier koszulę na naprawę. Rozszedł się szew przy kołnierzu, jako że miejsce dość eksponowane oddałem do - oby - fachowca. 15 PLN, czekam na odbiór i dam znać jak zrobione. @HushMniej wymagające rzeczy - szewc na Zielonej, w Google bodajze coś z traperem w nazwie. Zelówki i fleki zrobili ok, nienajtaniej, ale estetycznie i trzymają się.
 6. Mam podobne zdanie jak Ty, tylko o Nightwishu - liczę po cichu że mode też go wytną.
 7. Adamley robi, z tego co pamiętam, na jedwabiu, wełnie, jedwab/wełna albo bawełna/modal/kaszmir.
 8. Moim zdaniem są strasznie nieproporcjonalne na tych zdjęciach - produktowych i na żywo.
 9. Ostatnio na Styleforum w wątku o butach Vass padło parę słów nt. jakości obsługi w Ascot i narzutu pośrednika. Nie pierwszy raz zresztą spotykałem się z takimi opiniami - spoiler, mało pochlebnymi.
 10. Warto dodać: - Brak zwrotów - Wysyłka z USA - Część grade 2 (drobne wizualne wady) bądź grade 3 (spore wizualne wady, ale nie konstrukcyjne)
 11. Też bym zapiął, gdybym się dopinał Te monki ma górnym pasku mają trzy dziurki i najdalsza jest ok, poza tym pasek jest na elastycznej gumce. Dolne paski mają tylko po jednej - muszę dorobić więcej chyba - i są na skórze.
 12. Rozchadzam na spacerze z psem. Patine, malowanie by TheShine. Pierwsze zdjęcie zwykłe, drugie podkręcone filtrem HDR w apce, żeby było Instalajfstajlowo.
 13. Kupować nie wolno czekać. Każdy zadowolony 😀
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.