Jump to content

Xune

Użytkownik
 • Content Count

  567
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Xune last won the day on June 23 2018

Xune had the most liked content!

Community Reputation

693

1 Follower

About Xune

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Łódź

Recent Profile Visitors

1,501 profile views
 1. Xune

  Zapachy

  Również lubię, bardzo przyjemny zapach. Może nie trzyma tyle, ile La Yuqawam, ale na mnie trwałość jest nadal bardzo dobra.
 2. Spore przeceny w Luxire: https://luxire.com/collections/thanksgiving-2019-wool-1 Podejrzewam że wydłuży to dość znacznie wykonanie i dostawę, więc nie spodziewałbym się zimowych wełen dostać jeszcze na tą zimę. Dodatkowo chyba w czwartek ma być jakiś flash sale.
 3. @kormox Jeśli są wygodne, tj. nie masz obolałych nóg od ucisku na podbicie - to spoko.
 4. Skóra która Ci się podoba (mi się podoba jeleń) + kaszmir. Jeśli oczekujesz eleganckich rękawiczek. Jeśli masz problem z zimnymi dłońmi - mają jakieś modele opisane jako bardzo ciepłe albo super ciepłe i próbowałbym tych w pierwszej kolejności.
 5. Kalta.pl i rękawiczki firmy Kuc. Dawno nie sprawdzałem obecnej oferty, kupiłem parę lat temu (jeleń + kaszmir), są bardzo fajne. Porównania do haj endowych marek ze Styleforum brak.
 6. Sherrybomba Też całkiem fajna, chociaż piłem późniejszy batch - coś koło 60 chyba, co mniej więcej licowało z woltażem.
 7. Od pewnego czasu najbardziej pasuje mi Springbank 15 YO. Przystępna cena, pasują mi aromaty, z przytoczonych wymogów - spełnia chyba wszystkie warunki. Najbardziej lubię samą, w przeciwieństwie do chociażby podstawowego Laphroaiga 10 YO, który mi pasuje w whisky sour. Świetny był też dram Lg8 Elements of Islay (czyli Lagavulin 12 YO, 59,5%, nie wiem, nie wiem). Mocarz jeśli chodzi o woltaż, w nosie torf, dym, żywica, morze. Na języku słona i pikantna, trochę jakby popiół z ziemniaka z ogniska? I trochę owoców. Prawie 60% nie było czuć nic a nic, ale język zaprawił mi wcześniej Deanston 2006 (11 YO, 64,7%, nie wiem, nie wiem, bardzo dobry, w nosie toffi, czekolada, masło, coś kwaśnego, na języku czekolada i pikantność, po wodzie karmel.).
 8. VBC w marynarce od SuSu. Lekki hopsack, luźno tkany. Bałem się że będzie się zaciągał, nie robi tego.
 9. U mnie było nudziarstwo, dwurzędówka i krawat. Niestety z lekkiej, luźno tkanej wełny, toteż w połowie imprezy miałem już dziury na kolanach. A dopytuję bo mój świetny znajomy (prawie tak samo egzotycznie, bo z Lublina) zamierza robić wszystko latem na plaży i zastanawiam się czy koordynować kolor krawata pod piasek czy pod glony w wodzie Na plaży polskiej, więc pod dostatkiem będzie i piachu, i glonów, a może i sinic. Plemienia Ibo nie przewiduję, ale mogę się mylić.
 10. Stawiasz to tak kategorycznie dla absolutnie każdego otoczenia czy po prostu jako wesele definiujesz imprezę w pałacu, domu weselnym, od bidy restauracji?
 11. Mi podobnie jak post wyżej, ale bez ażurowania i z metalowymi oczkami. C&J chyba ma bardzo ładny model. A w drugiej kolejności double monki, cap toe, no broguing.
 12. Zdradzisz co to były za zachcianki? Świetne wyszły, podoba mi się rozmieszczenie klamerek!
 13. Xune

  Zapachy

  Prawda to, zapomniałem Z ciekawości, co wziąłeś?
 14. Xune

  Zapachy

  Z oficjalnej strony MFK można zamówić pakiet 6 próbek (4 + 2 "gratis") jakbyś chciał sprawdzić więcej zapachów albo różne stężenia. Wysyłka darmowa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.