Jump to content

Xune

Użytkownik
 • Content Count

  627
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Xune last won the day on March 30

Xune had the most liked content!

Community Reputation

828

1 Follower

About Xune

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Łódź

Recent Profile Visitors

1,816 profile views
 1. Xune

  Camiceria Olga Milano

  Również dziękuję za organizację i koordynację. Koszula na razie czeka na pierwsze pranie, ale postaram się jej strzelić jakieś foty.
 2. Xune

  Buty, trochę taniej

  Nadal jest, trzeba uruchomić, jest limit kwoty i wykorzystań w roku; do UK powinno starczyć bez problemu.
 3. Z innych niż podatkowe nowości: - Luxire twierdzi że wyrobią się w 3 dni z zamówieniami w przypadku tkaniny w magazynie: https://www.styleforum.net/threads/luxire-custom-clothing-official-affiliate-thread.304965/post-10402681 - Z uwagi na powyższe chcą wycofać oferty rabatowe - Wprowadzili buty do oferty, GYW, MTO: https://www.styleforum.net/threads/luxire-custom-clothing-official-affiliate-thread.304965/post-10396686
 4. Mówisz? Wskazał krytykowane zachowanie, wskazał przykład pożądanego zachowania, afery nie kręci - chciałbym żeby wszędzie tak wyglądała niekonstruktywna krytyka.
 5. Klikaj w gwiazdę obok nazwy tematu - przenosi do pierwszego nieprzeczytanego.
 6. Orientujesz się czy da się jakoś skontaktować z owym spodniarzem i złożyć zamówienie?
 7. U mnie na podziale kosztów na elementy był tylko VAT. Cło nie, opłata manipulacyjna nie.
 8. Xune

  Camiceria Olga Milano

  Przy białej koszuli to bez sensu - opcja jest po to, żebyś mógł zrobić maklerkę. Czyli koszula z kontrastowym kołnierzem i mankietami, np. niebieski prążek i białe mankiety i kołnierz.
 9. Na StyFo można znaleźć trochę opinii z przygód z u Cleverleyów. W skrócie jeśli nie ma się pięknej żony, wspaniałego życia i panów Stathama i któregoś tam za przyjaciół - może być nieciekawie przy czymkolwiek innym, niż wychwalaniu GC pod niebiosa. Jakość obsługi klienta nie rośnie wraz z ceną w tym przypadku.
 10. Na mój gust za dużo się w nich dzieje, ale ostatecznie Tobie mają się podobać.
 11. Przed chwilą 8 dyszek VATu poszło do DHLu. Zamówiona jedna para spodni.
 12. Jak na swoją cenę - bardzo dobry. Ale ogółem wolę dziesiątkę albo dołożyć stówkę do Lagi 16. Jako ciekawostka - fajny był.
 13. @KlasyczneSkarpety.pl Planujecie może mieć w ofercie żebrowane Di Carlo bawełna-kaszmir-poliamid-elastan? Długość do pół łydki, nieco grubsze.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.