Xune

Użytkownik
 • Zawartość

  92
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

113

O Xune

 • Tytuł
  Zwykły
 • Urodziny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Łódź

Ostatnie wizyty

387 wyświetleń profilu
 1. Dzięki wielkie! Teraz mam co pokazać krawcowi
 2. Czy jesteś w stanie, a jeśli tak to chciałoby Ci się zrobić zdjęcie jak wygląda klamerka i pasek które faktycznie mogą działać? Zakładam że takie masz Chciałbym krawcowi pokazać dobre ujęcie na którym porządnie to widać.
 3. Czy boczne regulatory (link ze strony Luxire) pozwolą nosić bawełniane spodnie bez szelek i nie poprawiać ich co chwila? Czy też powinienem się przygotować że będą mi spadały i albo szelki, albo zrezygnować z nich i wybrać pasek? Załóżmy że w pasie będą dobrze dopasowane - szyte na miarę u krawca.
 4. Czy któryś ze sklepów z tkaninami w Łodzi ma może wybór w miarę niezłego (średni/ciężki) denimu? Dziś udało mi się tylko zajrzeć do tego przy Jaracza/Piotrkowskiej, ale denimu nie mieli wcale - "bo teraz dżinsy można kupić wszędzie", a może komuś zdarzyło się kupić. Ew. - sprawdzony sklep internetowy?
 5. Niby tak, ale: To że sportowcy używają poliestru nie znaczy że ten poliester w garniturach to jest dokładnie to samo.
 6. Jeśli dobrze pamiętam w Madisonie podszewka rękawów to miks wiskozy i poliestru z drobną przewagą tej pierwszej - może u Ciebie w Havanie jest tak samo? Jeśli odczuwasz to negatywnie - wymienić pewnie się da, wiskozę kupić można bez problemu, cupro gdzieś w Internecie też widziałem. Cupro natomiast to materiał celulozowy (jak wiskoza) - pozyskiwana z lintersu bawełnianego jeśli mnie pamięć nie zawodzi. Moje odczucie jest takie że dobrze przewiewna i w dotyku "chłodna".
 7. Tutaj pisali że ostatnio MTO idzie szybko. Zapytać na pewno warto, może będą w stanie podać dokładniejszy, krótszy termin. Jak nie - stracisz góra kilka minut na kontakt
 8. https://tmdb.eu/trademark/011364882/eu/pl/f-d-forward http://www.zenobicollection.it/contacts.html To chyba oni, biorąc pod uwagę że zgadza się adres ze strony 1 z adresem ze strony 2.
 9. Rękojmia. Jeśli towar ma wadę fizyczną (nie ma właściwości które produkt danego rodzaju powinien mieć i kilka innych przypadków) lub prawną (np. pochodzi z kradzieży - i kilka innych przypadków) konsument może z tego tytułu reklamować towar. Dwa lata od momentu wydania rzeczy, przy czym przez pierwszy rok domniemywa się że stwierdzona wada albo jej przyczyna istniała już w momencie sprzedaży - i wtedy na przedsiębiorcy ciąży udowodnienie że wada powstała z winy klienta. Oczywiście sprawa jest bardziej zawiła, rozbudowana, ale tak ogółem z pamięci pisząc. Jeśli dobrze rozumiem - a prawnikiem nie jestem - przy powyższej sytuacji i zgłoszeniu roszczenia z tytułu rękojmi to na sklepie leży udowodnienie że klient język urwał. Chyba się zgodzimy że but w stylu który co do zasady język ma powinien go mieć.
 10. Ja się zakochałem dla odmiany w Moore. W ogóle adelaide to dla mnie najładniejsze wydanie oxfordów, a w produkcji ASa jest naprawdę świetne. Swoją drogą w moich Ramsey'ach wady na żywo są jakoś tak mniej widoczne niż na zdjęciu - to chyba to wyostrzanie niedoskonałości w zdjęciach makro.
 11. W tej wyższej linii. Ponoć. Lordy to niższa linia i sztyblety wyżej to właśnie Lordy.
 12. Ja to zrozumiałem tak że unika tego dużego zagęszczenia jakie jest przy wyjściu z koncertu/kina, czeka i wychodzi na końcu, jak jest już luźniej, zamiast pchać się z innymi jak tylko zapalą światła w kinie.
 13. Pierwsze Sargenty. Model Ramsey, secondsy z A Fine Pair of Shoes. Według sklepowego opisu - wady to zmarszczona skóra na piętach. Oprócz tego znalazłem kilka mikrorys które znikną po pierwszym przejechaniu kremem więc się nie ma czym przejmować. Znów udało mi się trafić z kopytem - dostępny był tylko rozmiar o pół większy niż Yanko na 915 i okazał się bardzo dobrze pasujący Biorąc pod uwagę cenę secondsów - pozostaje mi tylko polecić śledzenie okazji na AFPoS, bo kurde, warto było. Pogoda za oknem chyba jeszcze przez jakiś czas nie pozwoli ich pokazać, stąd małe zdjęcie zrobione telefonem. No i w końcu zobaczyłem jak wyglądają "otworzone" monki
 14. Niby jest jakieś przy kartach kredytowych Banku Handlowego, ale na jakich dokładnie zasadach to działa i czy internetowo też - nie wiem.
 15. Jakie ocieplenia są dostępne? Wkłady wełniane, kaszmirowe, mieszanki?