Jump to content

Xune

Użytkownik
 • Content Count

  631
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Xune last won the day on March 30 2020

Xune had the most liked content!

Community Reputation

829

1 Follower

About Xune

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Łódź

Recent Profile Visitors

1,880 profile views
 1. Apposta ma 50% zniżki na koszule MTM, ważne chyba do dzisiaj. Kod zniżkowy trzeba było znaleźć, nie jest wrzucony publicznie, więc jak ktoś jest zainteresowany, niech pisze na priv. Nic jeszcze od nich nie mam, ale pewnie wypróbuję. Od razu zaznaczam że nie jest to wykorzystywanie błędów w systemie - pisali o limitowanej ofercie na FB, kod normalnie działa, nie trzeba nic kombinować.
 2. Ciesz się, że w ogóle dostałeś. Czytając ten wpis aż cofnąłem się w wątku, żeby zobaczyć kto miał kiedyś przeboje z wysyłką - i jedną z tych osób jesteś Ty. Winszuję anielskiej cierpliwości i wyrozumiałości.
 3. @metiusPamiętasz może jaki one mają skład - 100% bawełna, czy bawełna z elastanem?
 4. Xune

  Camiceria Olga Milano

  Również dziękuję za organizację i koordynację. Koszula na razie czeka na pierwsze pranie, ale postaram się jej strzelić jakieś foty.
 5. Xune

  Buty, trochę taniej

  Nadal jest, trzeba uruchomić, jest limit kwoty i wykorzystań w roku; do UK powinno starczyć bez problemu.
 6. Z innych niż podatkowe nowości: - Luxire twierdzi że wyrobią się w 3 dni z zamówieniami w przypadku tkaniny w magazynie: https://www.styleforum.net/threads/luxire-custom-clothing-official-affiliate-thread.304965/post-10402681 - Z uwagi na powyższe chcą wycofać oferty rabatowe - Wprowadzili buty do oferty, GYW, MTO: https://www.styleforum.net/threads/luxire-custom-clothing-official-affiliate-thread.304965/post-10396686
 7. Mówisz? Wskazał krytykowane zachowanie, wskazał przykład pożądanego zachowania, afery nie kręci - chciałbym żeby wszędzie tak wyglądała niekonstruktywna krytyka.
 8. Klikaj w gwiazdę obok nazwy tematu - przenosi do pierwszego nieprzeczytanego.
 9. Orientujesz się czy da się jakoś skontaktować z owym spodniarzem i złożyć zamówienie?
 10. U mnie na podziale kosztów na elementy był tylko VAT. Cło nie, opłata manipulacyjna nie.
 11. Xune

  Camiceria Olga Milano

  Przy białej koszuli to bez sensu - opcja jest po to, żebyś mógł zrobić maklerkę. Czyli koszula z kontrastowym kołnierzem i mankietami, np. niebieski prążek i białe mankiety i kołnierz.
 12. Na StyFo można znaleźć trochę opinii z przygód z u Cleverleyów. W skrócie jeśli nie ma się pięknej żony, wspaniałego życia i panów Stathama i któregoś tam za przyjaciół - może być nieciekawie przy czymkolwiek innym, niż wychwalaniu GC pod niebiosa. Jakość obsługi klienta nie rośnie wraz z ceną w tym przypadku.
 13. Na mój gust za dużo się w nich dzieje, ale ostatecznie Tobie mają się podobać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.