Jump to content

Xune

Użytkownik
 • Content Count

  601
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Everything posted by Xune

 1. Mają z czego schodzić przy takich narzutach, a widziałem już kilka informacji, że oferują serwis do bramy - a potem się nie znamy. Nie wiem czy warto. W tej chwili masz wyprzedaż na stronie Vassa, obniżki gdzieś tak od 10 do 50%, oczywiście te ostatnie na nieliczne modele.
 2. Póki co tylko na spacerach z psem. TLB, regularna linia, ale zamsze są już jako reverse calf od Zonty albo F. Stead.
 3. Kiedyś gdzieś czytałem, chyba na Styleforum, że celastik. Nie był to oficjalny komunikat prasowy, ale tego materiału bym się spodziewał. Napisz do nich - może odpowiedzą.
 4. Bardzo wygodne, nawet w takie upały jak dziś.
 5. Wybebeszenie Vassów i przeróbka podeszwy, w ramach ciekawostki.
 6. Moim zdaniem Yanko będą odpowiedniejsze. Adelaide oxford mniej mi się widzi z denimem czy casualem, niż standardowy oxford w wydaniu full brogue.
 7. Niestety QC bywa zawodne w przypadku, przynajmniej niektórych, producentów z Hiszpanii. Jeśli płaciłeś PayPalem, sprawdź czy nie mają nadal aktywnej oferty na oddanie kosztu odesłania produktu. Miałem kiedyś secondsy Meermina z EBay i były staranniej zrobione, niż na fotach wyżej. Sidenote - mając ok. 400 EUR na buty, nie kupiłbym Carminy mając TLB Artista jako alternatywę, przy założeniu że wzornictwo się podoba i kopyto pasuje.
 8. Porównania nie mam, na Styfo Jesper pisał że różnica jest w kształcie noska, natomiast dopasowanie powinno być takie samo.
 9. Xune

  Buty, trochę taniej

  Nie mam żadnych problemów z używaniem skórzanej podeszwy na deszczu. Oczywiście bez zelówki.
 10. Nie ma czego się bać, dotychczasowe doświadczenie mówi, że szybko dostaniesz zwrot. 24 kwietnia odsyłałem produkt outletowy, 1 maja dotarło do nich, 8 albo 9 maja kasa była z powrotem u mnie. Weź pod uwagę wszystkie opóźnienia koronawirusowe - moje wcześniejsze zamówienia i zwroty szły jeszcze szybciej. SuSu nie jest odpowiedzią na każdy problem, ale moim zdaniem warto spróbować. Nie mrozisz kasy na długo, nie tracisz na przewalutowaniu, nie płacisz dodatkowo za dostawę/zwrot. Ad. Moim zdaniem nie kombinuj z kratami. Gładka wełna - bez bardzo wyraźnej struktury materiału, bez wzoru, bez dodatków lnu czy jedwabiu.
 11. Oddałem do opisanego wyżej Atelier koszulę na naprawę. Rozszedł się szew przy kołnierzu, jako że miejsce dość eksponowane oddałem do - oby - fachowca. 15 PLN, czekam na odbiór i dam znać jak zrobione. @HushMniej wymagające rzeczy - szewc na Zielonej, w Google bodajze coś z traperem w nazwie. Zelówki i fleki zrobili ok, nienajtaniej, ale estetycznie i trzymają się.
 12. Mam podobne zdanie jak Ty, tylko o Nightwishu - liczę po cichu że mode też go wytną.
 13. Adamley robi, z tego co pamiętam, na jedwabiu, wełnie, jedwab/wełna albo bawełna/modal/kaszmir.
 14. Moim zdaniem są strasznie nieproporcjonalne na tych zdjęciach - produktowych i na żywo.
 15. Ostatnio na Styleforum w wątku o butach Vass padło parę słów nt. jakości obsługi w Ascot i narzutu pośrednika. Nie pierwszy raz zresztą spotykałem się z takimi opiniami - spoiler, mało pochlebnymi.
 16. Warto dodać: - Brak zwrotów - Wysyłka z USA - Część grade 2 (drobne wizualne wady) bądź grade 3 (spore wizualne wady, ale nie konstrukcyjne)
 17. Też bym zapiął, gdybym się dopinał Te monki ma górnym pasku mają trzy dziurki i najdalsza jest ok, poza tym pasek jest na elastycznej gumce. Dolne paski mają tylko po jednej - muszę dorobić więcej chyba - i są na skórze.
 18. Rozchadzam na spacerze z psem. Patine, malowanie by TheShine. Pierwsze zdjęcie zwykłe, drugie podkręcone filtrem HDR w apce, żeby było Instalajfstajlowo.
 19. Kupować nie wolno czekać. Każdy zadowolony 😀
 20. Bardzo lubię rozwiązanie w Vassach, tj. sunken rubber toe. W moich lotnikach sprawdza się dobrze - jest wytrzymałe, estetyczne i ciche. Źródło: Shoegazing
 21. Xune

  Klasyczne sneakersy

  Ten biały na gumie wygląda fuj. Mnie ciekawi biały kangur na białej podeszwie i czarna licówka na czarnej. Chyba wszystkie casualowe kombinacje pasowałyby do takiej pary par.
 22. Nie wiem. Podejrzewam że szpilki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.