Jump to content

Szary Człowiek

Użytkownik
 • Content Count

  103
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

30

About Szary Człowiek

 • Rank
  Zwykły

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Łódź

Recent Profile Visitors

579 profile views
 1. Zainteresowałeś mnie. Wymień kilka z tych marek, jeśli możesz.
 2. Możesz spróbować z wojskowymi z demobilu. Potrafią mieć fajny skład za względnie niewielkie pieniądze i są długie. Tylko do tego dość ciężkie i obszerne, jeśli jesteś z tych szczuplejszych, to mogą wymagać daleko idących poprawek w celu dopasowania do sylwetki.
 3. To nie powinno iść do casualu? W ogóle wyglądasz jakby cię wyciągnęli z lat 80. (to nie jest krytyka, ale stwierdzenie, może takie było zamierzenie).
 4. @Beny23 Dźwięk naprawdę jest wzięty z konwencji partyjnej (tak twierdzi wrzucający filmik)?
 5. To zdjęcie przypomina mi o studiach na polibudzie. Mieśmy wykładowcę, który zawsze miał na sobie; spodnie w kant, koszulę z krótkim rękawem (w kolorze seledynowym albo podobnym), krawat i właśnie Crocsy, więc takie stylizacje można pewnie spotkać pod każdą szerokością geograficzną.
 6. Przeszedłem się dzisiaj po ul. Legionów i nie byłem w stanie znaleźć zakładu P. Wodzisława. W okolicy wisiały dwa szyldy "naprawa butów", ale żadne drzwi nie były otwarte. Dość paskudna okolica swoją drogą.
 7. Google podrzuca adres Legionów 46. Jutro będę przejeżdżał niedaleko i mogę spróbować się zorientować czy zakład faktycznie tam funkcjonuje.
 8. Kolor na zdjęciach na stronie sklepu u ciebie i innych użytkowników forum może różnić się w zależności od ustawień monitora, więc nawet osobie, która widziała marynarkę na żywo może być ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na postawione pytanie.
 9. Efekt prezentuje się naprawdę dobrze. Muszę jednak zapytać, czy brak podszewki nie powoduje dyskomfortu przy noszeniu kapelusza?
 10. Jeśli masz gdzieś tę blaszkę, to powinna wystarczyć Kropelka albo podobny klej.
 11. Chyba pierwszy raz widzę Mateusza Morawieckiego w garniturze z szerszymi klapami. Ciekawe, swoją drogą, gdzie nasz premier się ubiera.
 12. Czuję się niejako wywołany do tablicy, z powodu dyskusji odnośnie Pana Lewandowskiego. Jakieś 2-3 lata temu zamawiałem u niego buty i jestem z nich całkiem zadowolony. Były to najzwyczajniejsze w świecie "plain derby" na grubej skórzanej podeszwie, a efekt końcowy, z braku lepszego porównania, przypominał estetyką prezentowane na forum kilka lat temu wyroby Pana Duranca (dość toporne, szerokie, nieszczególnie dynamiczne kopyto, a podeszwa potęguje jeszcze ten efekt). Za całość dałem (o ile dobrze pamiętam) 460 zł. Głównym zarzutem, jaki mogę mieć wobec szewca jest terminowość (a raczej jej brak) i trudny kontakt (godziny funkcjonowania pracowni w tamtym czasie nie miały odzwierciedlenia w rzeczywistości). Buty trzymają się po dziś dzień całkiem dobrze, ale intensywnie użytkowane nie były. Mam gdzieś na telefonie ich zdjęcie, więc postaram się je wrzucić, kiedy tylko je zgram na komputer. EDIT: Znalazłem. Musicie wybaczyć wyjęte sznurówki, jakość zdjęcia, oświetlenia i (chyba) nieoptymalny kąt.
 13. Wiskoza się nada? Jeśli tak, to możesz się przejść do sklepu koło "białego kościoła" (Przemienienia Pańskiego), powinni coś mieć.
 14. Po spojrzeniu na zawartość poliestru w marynarkach, to raczej bym się wiele po tych wyrobach nie spodziewał.
 15. Podłączę się do pytania. Da się znaleźć trencz nieco dłuższy od tych dostępnych na Zalando? Taki, żeby sięgał co najmniej do kolan. Ideałem oczywiście byłby płaszcz kończący się gdzieś w połowie łydki, ale na to nawet już nie liczę. Budżet to ok. 500 zł. Zostaje tylko polowanie na używane Burberry?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.