Jump to content

Szary Człowiek

Użytkownik
 • Content Count

  109
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

31

About Szary Człowiek

 • Rank
  Zwykły

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Łódź

Recent Profile Visitors

781 profile views
 1. Szukam "luźnych" chinosów. Większość rozmiarówki na naszym rynku na mnie nie pasuje (staję przed częstym problemem - albo za dużo w pasie, albo spodnie opięte na udach/łydkach), a ze względów finansowych nie bardzo mogę sobie pozwolić na wykonywane na wymiar. Któryś z polskich producentów ma może w ofercie spodnie ze względnie szerokimi, niezwężającymi się nogawkami (albo zwężającymi się nieznacznie)? Raczej nie chciałbym przekraczać 200 zł za parę, ale mogę się przemóc, jeśli faktycznie warto.
 2. @Stormont Dopóki nie zamkną kościołów, to kwestia (nie)obecności na niedzielnej mszy pozostanie w gestii ludzi. Każdy jakoś sobie to ryzyko zważy i zadecyduje. Argument "bo galerie" nie wydaje mi się znowu taki bezsensowny. Ciężko wyjaśnić człowiekowi dlaczego zamknięto mu kościół parafialny kiedy wciąż działają galerie, puby i dyskoteki (szczególnie te ostatnie, miałem nieprzyjemność wpadnięcia na nagranie ze studentami wesoło śpiewającymi na imprezie "Korona tu. Korona tam. Korona ***** zrobi nam!"). Sam na jakiś czas odpuszczę sobie obecność na mszy - istnieje szansa, że zaraziłem się na st
 3. Kolega ma szczęście. Ja chciałbym czasami dłużej pospać w niedzielę, ale zawsze koło siódmej do drzwi puka straż sąsiedzka, na której czele stoi ksiądz proboszcz z dubeltówką i trzeba się szykować do kościoła.
 4. Karoń przesadza i w wielu kwestiach ciężko się z nim zgodzić, ale finansjalizacja gospodarki jest faktycznie istniejącym problemem.
 5. Gdzie w ogóle leży granica między spekulantem i inwestorem? Mój wykładowca od rynków finansowych lubił opowiadać anegdoty o "spekulantach" i przestrzegać przed podejmowaniem zbyt dużego ryzyka. Muszę w ogóle przyznać, że studia pozbawiły mnie resztki ochoty do inwestowania i prowadzenia własnej działalności, ale to może kwestia mojego charakteru i skłonności do czarnowidztwa.
 6. Po krótkim riserczu stwierdzam, że płaszcz ma. Może za nim nie przepada albo było naprawdę zimno.
 7. Zainteresowałeś mnie. Wymień kilka z tych marek, jeśli możesz.
 8. Możesz spróbować z wojskowymi z demobilu. Potrafią mieć fajny skład za względnie niewielkie pieniądze i są długie. Tylko do tego dość ciężkie i obszerne, jeśli jesteś z tych szczuplejszych, to mogą wymagać daleko idących poprawek w celu dopasowania do sylwetki.
 9. To nie powinno iść do casualu? W ogóle wyglądasz jakby cię wyciągnęli z lat 80. (to nie jest krytyka, ale stwierdzenie, może takie było zamierzenie).
 10. @Beny23 Dźwięk naprawdę jest wzięty z konwencji partyjnej (tak twierdzi wrzucający filmik)?
 11. To zdjęcie przypomina mi o studiach na polibudzie. Mieśmy wykładowcę, który zawsze miał na sobie; spodnie w kant, koszulę z krótkim rękawem (w kolorze seledynowym albo podobnym), krawat i właśnie Crocsy, więc takie stylizacje można pewnie spotkać pod każdą szerokością geograficzną.
 12. Przeszedłem się dzisiaj po ul. Legionów i nie byłem w stanie znaleźć zakładu P. Wodzisława. W okolicy wisiały dwa szyldy "naprawa butów", ale żadne drzwi nie były otwarte. Dość paskudna okolica swoją drogą.
 13. Google podrzuca adres Legionów 46. Jutro będę przejeżdżał niedaleko i mogę spróbować się zorientować czy zakład faktycznie tam funkcjonuje.
 14. Kolor na zdjęciach na stronie sklepu u ciebie i innych użytkowników forum może różnić się w zależności od ustawień monitora, więc nawet osobie, która widziała marynarkę na żywo może być ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na postawione pytanie.
 15. Efekt prezentuje się naprawdę dobrze. Muszę jednak zapytać, czy brak podszewki nie powoduje dyskomfortu przy noszeniu kapelusza?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.