Ernestson

Użytkownik
 • Zawartość

  2067
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  14

Ostatnia wygrana Ernestson w Rankingu w dniu 11 Marzec 2016

Ernestson posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

1184

O Ernestson

 • Tytuł
  Aktywista
 • Urodziny

Kontakt

 • Strona WWW
  https://www.instagram.com/dawidkuklinski/

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 1. Nie, klejonka nie ma tu nic do rzeczy. To spora klata kolegi @EmSon to robi. W większym rozmiarze może byłoby to mniej widoczne ale tak naprawdę sylwetka ze sporą klatką piersiową, a dokładniej wystającą mocno do przodu (wszyscy którzy pocili się na ławeczce będą wiedzieli o co chodzi) wymaga innego kroju.
 2. Dolph Lundgren
 3. Rano przed bieganiem zjedz coś niedużego z węglowodanów. Banan, albo coś. Nie obciąży Ci żołądka a da paliwo na bieg.
 4. Też nie lubię "odszycia" (mi kojarzy się z od......eniem czegoś ) bo jest pretensjonalne i używane przez ludzi, którzy chcą brzmieć profesjonalnie. Przeszycie to z kolei określenie występujące powszechnie w branży i oznacza właśnie wykonanie przez szwalnię jakiejś zleconej partii odzieży. Np. na olx jest masa ogłoszeń szwalni które przyjmą przeszycia.
 5. Słabo to widzę. Jest tak jak piszesz, żeby te plecy wyglądały tak jak lubimy, do zmiany jest praktycznie wszystko (rękawy, ramiona, plecy). Do zrobienia ale u dobrego krawca i nie będzie tanio.
 6. Ja sobie z tego doskonale zdaję sprawę. I nawet jak nie biegam to jakoś tam się ruszam więc mam i trochę mięśni i kondycji. Te 7kg wyraźnie przekłada się na obwody i zmianę wyglądu. Z kluskowatego robię się bardziej żylasty
 7. No, zrzucenie jest proste. Wystarcza, że zacznę biegać, odstawię colę i słodycze i zjeżdżam w parę tygodni z 87 do 80. Tylko potem przychodzi moment kiedy stwierdzam, że co to za życie bez coli i słodyczy no i może nie pójdę dziś biegać i szybciutko wracam do 87.
 8. Panie, to taka sama prehistoria jak forum bespoke.pl i grupa masters. Nikt już tego nie pamięta to chłopaki numerują od nowa
 9. A jaka (o ile jest) jest różnica w cenie?
 10. Ładnie wyszło. Gratulacje
 11. Napisz coś o tym płaszczu. Piękny jest.
 12. W jakiejś mierze na pewno, nawet gdyby Tomek nie chciał tego przyznać. To forum przyczyniło się do powstania marek takich jak (kolejność przypadkowa) Szarmant, Poszetka, Miler, Niestroj Leatherworks, The Shine i pewnie paru innych o których teraz zapomniałem. Oczywiście nie można wykluczyć że i bez forum by powstały, jednak jest też bardzo prawdopodobne, że gdyby nie forum bwb, założyciele tych marek dalej byliby bankowcami, tłumaczami czy pracownikami szpitala.
 13. A bieganie zmienia Twoją wagę jakoś znacząco? Pamiętam, że jakiś czas temu biegałeś. Wydawało się że regularnie.
 14. Wszycie con rollino to akurat nazjwyklejszy sposób wszycia rękawa tylko z włoską nazwą
 15. Jak już na pierwszej był i kołnierz i rękawy i nie trzeba było robić dużych zmian to da się. Szczególnie przy doświadczeniu panów z Gest Mody.