Ernestson

Sympatycy
 • Zawartość

  2102
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  14

Ostatnia wygrana Ernestson w Rankingu w dniu 11 Marzec 2016

Ernestson posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

1257

O Ernestson

 • Tytuł
  Aktywista
 • Urodziny

Kontakt

 • Strona WWW
  https://www.facebook.com/kuklinski.krawiec/

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Zacząłbym od ustalenia o jaki dokładnie wymiar chodzi bo łatwo tu o nieporozumienie. Można mierzyć różnicę między całkowitą długością spodni a wewnętrzną długością nogawki, długość szwu od połączenia przedniej i tylnej części nogawki do końca rozporka albo samą długość rozporka.
 2. Witamy Ekscelencjo
 3. Takie są Twoje doświadczenia? Pytam bo wydawało mi się, że MTMy są bardzo różne, od szycia RTW z dopasowaną do klienta długością rękawów do takich gdzie uwzględniają garbienie się, brzuch, opadające czy asymatryczne ramiona itp. Ale to raczej intuicja, nie widziałem nigdy w jakim zakresie manipuluje się szablonami w MTM.
 4. Z boku marynarki masz dwie owalne dziury o określonych wymiarach. Jak chciałbyś je zmniejszyć żeby sięgały wyżej? Jedyny sposób to podniesienie całej marynarki czyli odprucie rękawów, wyprucie kołnierza, przeniesienie niżej szwu ramieniowego, wszycie (skróconego) kołnierza i wszycie rękawów (o odpowiednio przyciętej główce). Oczywiście marynarka zrobi się odpowiednio krótsza. Osiedlowa krawcowa nie da rady.
 5. Te już tak ładnie nie wyglądają Koniec lat 70 najładniejszy.
 6. Dobrze widzę (na zdjęciach z poprzedniej przymiarki), że marynarka jest bez podszewki?
 7. Jak ja się na czymś dobrze nie znam to jestem bardziej powściągliwy w publicznym recenzowaniu czyjejś pracy. Proste.
 8. Przejrzałem zdjęcia (sporo). Moim zdaniem typowe średniaki. Jeżeli cena jest niezła a nie oczekuje się produktu z najwyższej półki to można próbować. Oczywiście nie jest to poziom Zaremby, Turbasy, Kamińskiego czy Krupy i Rzeszutki i zastosowane są budżetowe techniki ale nie ma tragedii. IMO porównywalne do wspomnianego toruńskiego Derred (Karol Włodarski) czy (z 3miasta) Wiśniewskiego, Stenki czy Dziekońskiego. Interesujące, na żadnym ze zdjęć nie znalazłem ręcznie obszytych dziurek. Wszystkie, które widziałem były obszyte maszynowo. Perełka - tu ktoś nieźle przydandysił :
 9. Mnie się ta jasnobrązowa bardziej podoba jako marynarka każualowa. Ale to już tylko kwestia upodobań, w tej szarej, którą masz nie ma nic niepoprawnego.
 10. Kup nowy komputer
 11. Piękny! @poszetka.com poprawcie link bo przenosi do zdjęcia a nie produktu w sklepie.
 12. Beż czy jasny brąz w takiej fakturze wyglądałby nieźle, ten szary jednak trochę tapicersko.
 13. Do żadnego, niestety. Po prostu ich nie noś. Przykro mi
 14. Nie wiemy też na ile te zdjęcia są retuszowane (np. żeby było idealnie na ramionach).