Jump to content

DeanM

Użytkownik
 • Content Count

  224
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

156

About DeanM

 • Rank
  Aktywista
 • Birthday 05/30/1997

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,122 profile views
 1. @blekit świetna realizacja, daj proszę znać jak po czasie w kontekście wygody sprawuje się podwójna podeszwa.
 2. Jednak jest chyba problem z konstrukcją oczek. Woskowane z ccc wytrzymały dłużej ale też się zerwały. Ktoś ma pomysł czy można jakoś ten problem rozwiązać? Od wewnętrznej strony buta nie wyczuwam ostrych krawędzi.
 3. Dodatkowo Amerykańskie Eagle, w pl jest na nie wysokie premium, ale możliwe że w innych lokalizacjach jest inaczej. Coraz większą popularność zyskuje też Britannia, posiada dodatkowe zabezpieczenia podobnie jak maple leaf a często sprzedawana jest z niższym premium (jeżeli ktoś mieszka w uk chyba można kupowac bezpośrednio z mennicy w dobrej cenie, ale nie jestem tego w 100% pewny).
 4. Warto się też zastanowić nad formą inwestycji. Sztabki, w szczególności o większej gramaturze odkupi od Ciebie tylko dealer - ciężko samemu zweryfikować oryginalność sztabek. W przypadku monet bulionowych z kanonu płacimy lekko większą marżę (która zwykle jest też uwzględniana przy odsprzedaży), a są one łatwo rozpoznawane na całym świecie oraz w dosyć łatwy sposób można sprawdzić ich oryginalność, korzystając z aplikacji analizujących dźwięk monety. Monety bulionowe można łatwiej sprzedać p2p uzyskując lepszą cenę korzystając np. z https://www.independentmetals.pl/oferty-sprzedazy. Pods
 5. Trzeba robić research przed zakupem, ceny jak i dostępność zmieniają się dynamicznie. Ja korzystałem z https://79element.pl/ i https://www.metalelokacyjne.pl/.
 6. https://ch24.pl/basel-2014-longines-conquest-heritage-1954-2014/ Była też wersja w stali. Conquest Heritage jest świetny. Ja na pewno kiedyś kupię wersję z jasną tarczą (z datą lub bez). Dla mnie idealną wersją byłaby - jasna tarcza, koperta stal, brak daty, manual (dzięki czemu pewnie byłoby kilka mm mniej grubości). Może Longines zrobi kiedyś taką wersję.
 7. @eye_lip była kilka lat temu wersja z jasną tarczą bez daty, nie wiesz czy można ją jeszcze gdzieś dostać?
 8. Potwierdzam, dla mnie już teraz jest akceptowalnie. Jeżeli nie przeszkadza Ci lekka przerwa ja bym zostawił.
 9. Hamilton to manual. Jeżeli grubość Ci nie przeszkadza, dla mnie faworyt z zaproponowanych.
 10. Hamilton mnie też bardzo się podobał, ale nie wiem czy widziałeś jakieś zdjęcia/nagrania z boku koperty. On ma ponad 14mm wysokości.
 11. Potwierdzam, Yanko nawet w odpowiednim rozmiarze są dosyć długie.
 12. @FermiolUniqlo z lambs wool (merino jest cienkie).
 13. DeanM

  Klasyczne sneakersy

  @nqtvvv ja aktualnie rozważam https://www.skolyx.se/en/sneakers/1100-72349-premium-sneaker-in-white-leather.html oraz pokazane w innym wątku: https://www.skoaktiebolaget.com/collections/sneakers/products/lof-tung-sportif?omnisendAttributionID=email_campaign_60126bedc5e84a68b3be3b61&omnisendContactID=5f7a2fd4ab6171081019ea1f&utm_campaign=campaign%3A+January+GMTO+reminder+(60126bedc5e84a68b3be3b61)&utm_medium=email&utm_source=omnisend oraz prawdopodobnie poczekam na sneakersy od @saphir.pl
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.