Jump to content

patton

Użytkownik
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12

About patton

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gdzie po zamknięciu MM Krawaty można skrócić krawat w Warszawie? Ktoś może polecić?
 2. W ofercie pojawił się nowy model garnituru z linii czerwonej: HARTFORD. Z opisu wynika, że jest on zbliżony do modelu LA SPALLA. Nie ma natomiast charakterystycznego wykończenia ramion oraz marynarka zapinana jest na 2 guziki,
 3. Nie odpisują na maile. A wczoraj się dowiedziałem, że p. Marcin już u nich nie pracuje, choć na www widnieje. Salon jest zamknięty ;/
 4. Czy ktoś wie co się dzieje z warszawskim salonem Da Vinci? Nie da się do nich dodzwonić.
 5. Pierwszy dzień dziś na nogach Yanko Style 558 Cordovan w słońcu i w cieniu:
 6. Ja już też odzyskałem pieniądze za zwrócone buty. Czas oczekiwania: miesiąc.
 7. No tak, ale przy zamówieniu sytuacja jest trochę inna niż przy zwrocie. Jeśli nie ma na stanie zamówionego przez Ciebie modelu w zamówionym rozmiarze, to Meermin produkuje wskazaną parę obuwia i dlatego tyle to trwa. Taką mają politykę "nie trzymania w magazynach całości oferty pokazanej na stronie www".
 8. Czy ktoś z Was zwracał buty do Meermina? Moja paczka dotarła do nich 4 lutego. Od tamtej pory ani nie przelali pieniędzy ani nie odpowiedzieli na maile. Ta opieszałość to u nich standard? Ile zazwyczaj czeka się na zwrot (bo jak widać deklaracja zamieszczona na ich stronie nie znajduje zastosowania w rzeczywistości)?
 9. Mam lnianą marynarkę w kolorze brudnej bieli (ecru, off-white, czy jak to tam zwał) i problemem jest dobranie do niej koszuli. O ile spodnie zstawiają się dobrze na zasadzie kontrstu (niebieskie, brązowe i odcienie), to właśnie z koszulą jest problem. Biała odpada, kremowej nie chcę (a i tak nie dopasuję jej odcienia do odcienia marynarki). Jako tako działają błękity - ale mam wrażenie, że są to kolory zbyt "czyste" do tego odcienia kremowej bieli jaką ma marynarka. Jaki kolor koszuli może tu jeszcze pasować poza błękitem?
 10. Zdjęcia z balu warszawskiej Adwokatury: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.653437644719204.1073741931.153651708031136&type=1 Różne wariacje na temat smokingu. Można znaleźć kilka wpadek, ale większość trzyma poziom.
 11. Zastanawiałem się nad trzewikami Meermina i na moje pytanie o dostępność rozmiarów "od ręki" spośród UK 8, 8 i pół, 9 dostałem następującą odpowiedź: "In this moment we have in stock the models: 101487 country size 8UK 101487 snuff size 9UK" Może się komuś przyda.
 12. Trzewiki Church's to dobra oferta - tylko nie ma ich w moim rozmiarze, no i odcień zamszu mniej porywający niż w Meerminach. Porównując kształt kopyt trzewików Meermin (Rui) i Yanko (960) mam wrażenie, że są zbliżone (np. kształt nosków, tęgość). Jednak na zdjęciach Meerminy wyglądają na smuklejsze. Czy ktoś ma bezpośrednie doświadczenie i może porównać te dwa kopyta?
 13. Zastanawiam się nad kupnem brązowych trzewików z gumową podeszwą. Po wstępnym rozpoznaniu waham się pomiędzy: http://www.meermin.es/ficha_articulo.php?id=4080 ew. http://www.meermin.es/ficha_articulo.php?id=4143 a http://patine.pl/yanko-style-653-trzewiki-bordowe.html Który z tych butów Waszym zdaniem oferuje zgrabniejsze (węższe) kopyto?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.