Jump to content

frik

Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

34

About frik

 • Rank
  Zwykły
 • Birthday 07/15/1987

Profile Information

 • Location
  EPBC/EPWA/EPMM
 1. To nie jest niezwykła marża w branży odzieżowej. Nie bez powodu przeceny potrafią być o kilkadziesiąt procent.
 2. To jest jeden z najwspanialszych eksponatów w tym muzeum!
 3. Czy jest szansa, by wyprzedane krawaty z nowej kolekcji pojawiły się ponownie w ofercie? Czy pozostaje szukać w sklepach stacjonarnych jak np. butik M.Ceran?
 4. Nowy nabytek na jesień.
 5. Yanko w kolorze Yes Cuero przy traktowaniu Renomatem i Dubbinem wyraźnie i nierównomiernie pociemniały - to normalne? Co się mogło stać? Teraz już nie zapomnę zasady by najpierw traktować preparatem niewidoczny kawałek skóry...
 6. Marynarka: Vistula Koszula: T.Miler Krawat: Republic of Ties Poszetka: Poszetka.com
 7. Rozumiem, że chodzi o względy esetyczne? W moim przypadku zaszewki już w koszulach były przed poprawkami. Taliowanie wygląda ok, koszule nie leżą już jak worki, rękawy skrócone, ale problemem, którego chyba nie przeskoczę kupując RTW, jest szerokość w ramionach i szerokość rękawa w pachach :/.
 8. Dlaczego taliowanie po szwach (bocznych?) jest lepsze od robienia zaszewek? Jutro odbieram koszule od krawca, który zasugerował by je wytaliować po zaszewkach właśnie, zamiast po bokach :).
 9. Trochę lnu korzystając z resztek lata: M.Ceran, T.Miler, Zack Roman, poza kadrem lniane Benevento.
 10. frik

  Camiceria Olga Milano

  Z tego co sam szukałem to MTM w Warszawie to koszt ok. 600zł, istotnie więcej niż 75€. Są miejsca w Warszawie, gdzie można zamówić koszulę MTM za ok. 400zł?
 11. frik

  Camiceria Olga Milano

  Gdzieś tkwi jakiś haczyk poza 25€ za dostawę nie-grupową? 55€ za koszulę MTM wydaje mi się rewelacyjnie dobrą ceną, do koszul RTW zawsze muszę dokładać paredziesiąt zł na krawca (wg producentów, przy mojej szyi powinienem mieć 15-20cm więcej w klatce...).
 12. Jakich środków (kolorów) używacie do brązowych butów, które mają ciemniejsze noski i pięty? Jak stosuję średni brąz, który odpowiada reszcie buta to rozjaśnia noski. Wystarczy w przyczernione miejsca nakładać krem i pastę w ciemniejszych odcieniach brązu?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.