Jump to content

frik

Użytkownik
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

39

About frik

 • Rank
  Zwykły
 • Birthday 07/15/1987

Profile Information

 • Location
  EPBC/EPWA/EPMM

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja akurat chcę sobie sprawić rękawiczki "samochodowe" właśnie do samochodu :). Kierownicę w gracie mam z tworzywa, zimą bywa koszmarnie zimna, a latem potrafi parzyć. Oczywiście wyglądanie to będzie jakieś 50% funkcjonalności tych rękawiczek ;).
 2. Ile orientacyjnie kosztują rękawiczki u p. Jamrozińskiego?
 3. frik

  Humor

  Przy całej mojej niechęci do Trumpa to obiektywnie trudno inaczej interpretować tę wypowiedź: "The United States and Italy are bound together by a shared cultural and political heritage dating back thousands of years to ancient Rome."
 4. To nie jest niezwykła marża w branży odzieżowej. Nie bez powodu przeceny potrafią być o kilkadziesiąt procent.
 5. To jest jeden z najwspanialszych eksponatów w tym muzeum!
 6. Czy jest szansa, by wyprzedane krawaty z nowej kolekcji pojawiły się ponownie w ofercie? Czy pozostaje szukać w sklepach stacjonarnych jak np. butik M.Ceran?
 7. Nowy nabytek na jesień.
 8. Yanko w kolorze Yes Cuero przy traktowaniu Renomatem i Dubbinem wyraźnie i nierównomiernie pociemniały - to normalne? Co się mogło stać? Teraz już nie zapomnę zasady by najpierw traktować preparatem niewidoczny kawałek skóry...
 9. Marynarka: Vistula Koszula: T.Miler Krawat: Republic of Ties Poszetka: Poszetka.com
 10. Rozumiem, że chodzi o względy esetyczne? W moim przypadku zaszewki już w koszulach były przed poprawkami. Taliowanie wygląda ok, koszule nie leżą już jak worki, rękawy skrócone, ale problemem, którego chyba nie przeskoczę kupując RTW, jest szerokość w ramionach i szerokość rękawa w pachach :/.
 11. Dlaczego taliowanie po szwach (bocznych?) jest lepsze od robienia zaszewek? Jutro odbieram koszule od krawca, który zasugerował by je wytaliować po zaszewkach właśnie, zamiast po bokach :).
 12. Trochę lnu korzystając z resztek lata: M.Ceran, T.Miler, Zack Roman, poza kadrem lniane Benevento.
 13. frik

  Camiceria Olga Milano

  Z tego co sam szukałem to MTM w Warszawie to koszt ok. 600zł, istotnie więcej niż 75€. Są miejsca w Warszawie, gdzie można zamówić koszulę MTM za ok. 400zł?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.