Jump to content

frik

Użytkownik
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

40

About frik

 • Rank
  Zwykły
 • Birthday 07/15/1987

Profile Information

 • Location
  EPBC/EPWA/EPMM

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Flanelowy krawat można przechowywać na wieszaku, czy powinno się trzymać zwinięty jak knity?
 2. Moim wymarzonym zegarkiem z kategorii "nigdy nie kupię" jest Omega księżycowa, tyle że na pasku zamiast bransolety. Niekoniecznie od razu velcro, ale bransolet nie lubię.
 3. Zgadzam się z @Cineos jeśli chodzi o patos i momentami swobodne traktowanie faktów pod fabułę w "Ford v Ferrari". Co nie zmienia faktu, że jest to świetny film absolutnie wart zobaczenia. Do tego w tle przewija się mnóstwo wspaniałych samochodów (nie tylko GT40 i nie tylko wyścigowe).
 4. Ja akurat chcę sobie sprawić rękawiczki "samochodowe" właśnie do samochodu :). Kierownicę w gracie mam z tworzywa, zimą bywa koszmarnie zimna, a latem potrafi parzyć. Oczywiście wyglądanie to będzie jakieś 50% funkcjonalności tych rękawiczek ;).
 5. Ile orientacyjnie kosztują rękawiczki u p. Jamrozińskiego?
 6. frik

  Humor

  Przy całej mojej niechęci do Trumpa to obiektywnie trudno inaczej interpretować tę wypowiedź: "The United States and Italy are bound together by a shared cultural and political heritage dating back thousands of years to ancient Rome."
 7. To nie jest niezwykła marża w branży odzieżowej. Nie bez powodu przeceny potrafią być o kilkadziesiąt procent.
 8. To jest jeden z najwspanialszych eksponatów w tym muzeum!
 9. Czy jest szansa, by wyprzedane krawaty z nowej kolekcji pojawiły się ponownie w ofercie? Czy pozostaje szukać w sklepach stacjonarnych jak np. butik M.Ceran?
 10. Nowy nabytek na jesień.
 11. Yanko w kolorze Yes Cuero przy traktowaniu Renomatem i Dubbinem wyraźnie i nierównomiernie pociemniały - to normalne? Co się mogło stać? Teraz już nie zapomnę zasady by najpierw traktować preparatem niewidoczny kawałek skóry...
 12. Marynarka: Vistula Koszula: T.Miler Krawat: Republic of Ties Poszetka: Poszetka.com
 13. Rozumiem, że chodzi o względy esetyczne? W moim przypadku zaszewki już w koszulach były przed poprawkami. Taliowanie wygląda ok, koszule nie leżą już jak worki, rękawy skrócone, ale problemem, którego chyba nie przeskoczę kupując RTW, jest szerokość w ramionach i szerokość rękawa w pachach :/.
 14. Dlaczego taliowanie po szwach (bocznych?) jest lepsze od robienia zaszewek? Jutro odbieram koszule od krawca, który zasugerował by je wytaliować po zaszewkach właśnie, zamiast po bokach :).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.