Jump to content

R50

Użytkownik
 • Content Count

  726
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

R50 last won the day on December 5 2016

R50 had the most liked content!

Community Reputation

931

About R50

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na SF mi odpisali, że indywidualne zamówienie MTO u Vassa to teraz ok. 530 EUR (monki z museum calf z prawidłami).
 2. Ja się piszę na jedną parę, może dwie.
 3. Tylko piterek chowany do gaci, z rekomendacją forumowego globtrottera, jeszcze nigdy nic mu nie zginęło. Boski temat to był (po reklamacji w Bergu najlepszy na forum) - niestety albo usunięty, albo nie mogę znaleźć.
 4. R50

  Buty, trochę taniej

  NO właśnie przyjacielu NIE WIDAĆ, nie ma zdjęcia podeszew. To są buty na miarę, więc raczej ciężko uwierzyć, że ktoś przymierzał na dywanie i mu rozmiar nie spasował. Według mnie koleżka pochodził w nich trochę (inaczej: to buty pochodziły w nim) i albo: a) zdał sobie sprawę, że nie udźwignie ich "sartorialnego" ładunku, b) dzieciaki na ulicy wzięły go za Ronalda McDonalda i poprosiły o cheesburgera.
 5. No ale żeby 1000 plnów za ewidentnie felerne buty? bezczelne są te brytole i zuchwałe
 6. Jaka jest gramatura hopsacku? E: Ok, już sprawdziłem - 10oz.
 7. U mnie też trochę to trwało, przyszły idealnie na wiosnę. Skye 4, Dark Brown Scotch Grain.
 8. Przyjacielu, no przepraszam bardzo, ale Ameryki (pun intended) nie odkryłeś. Zamszowa skóra, mięciutka guma na podeszwie i kopyto Trubalance, które bardziej przypomina prostokąt, niż owal. No to naprawdę trudno, żeby były niewygodne, albo żeby jeszcze wymagały rozchodzenia. Sztuką to jest znaleźć czarne oksfordy cap toe na skórzanej podeszwie, które będą wygodne (i jeszcze gdyby ich bryła nie przypominała krowiego placka).
 9. Mam norwegery od Vassa ze skóry cognac grain - czyli w podobnej stylistyce, co C&J Durham Roberta. Krokiety poprzez inne szycie split toe są w mojej ocenie bardziej grzeczne, bardziej ułożone. Vassy przykuwają niewprawione do takiej ekstrawagancji polskie oko, któremu kojarzą się już nawet nie z dziadkiem, a z prapradziadkiem, albo pijanym szewcem.
 10. jaka jest tęgość tych trickersów i ich aktualna cena ?

  1. R50

   R50

   Przyjacielu, cena jak podana, w przypadku oksfordów tęgość F (standardowa), w przypadku derbów powiedziałbym, że G (szerokie).

 11. na moje oko, kup: https://www.crockettandjones.com/pembroke-darkbrown-scotch-grain/ https://www.crockettandjones.com/radstock-black-calf-c/ pochodź trochę, a potem myśl nad rozwijaniem kolekcji.
 12. Przyjacielu, jak Ci nogi marzno w zimie w polskich temperaturach to nie męcz się w skórzanych trzewikach z wyściółeczką dla picu tylko kup porządne techniczne obuwie wysokogórskie + porządna skarpeta.
 13. sklep pewny do ceny na pewno trzeba będzie doliczyć cło (płatne u kuriera) i być może VAT
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.