Jump to content

Servetch

Użytkownik
 • Content Count

  812
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

531

About Servetch

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Łódź

Recent Profile Visitors

1,378 profile views
 1. Wcale. Tłuszcz nie jest potrzebny do butów używanych w normalnych warunkach, używam go tylko do butów trekkingowych i to też oszczędnie i raczej tych bez membrany.
 2. Jeśli krem nie wystarcza, to przesmaruj cały but renowatorem Saphir. Zostaw na noc, żeby się dobrze wchłonął. Porządnie wyszczotkuj. Później krem i pasta (jak zazwyczaj). Buty wyglądają dobrze i nie ma potrzeby dokładać sobie pracy w postaci zdejmowania wszystkiego i nakładania ponownie. Szkoda czasu.
 3. Za dużo na razie nie widać. Ale wydaje mi się, że marynarka jest zbyt krótka.
 4. Jakoś mnie ten elastan odstrasza.
 5. Jak wygląda cena za igłę spodni?
 6. W moim odczuciu jedynym "historyczno-klasycznie" uzasadnionym kierunkiem jest kierunek militarny, czyli wszystko co rozmiarami pasuje do mapnika / raportówki itd.
 7. Ja doradzę spodnie z wyższym stanem, po dwie zakładki i obszerniejsze kieszenie. Potężna różnica w pojemności (bez wypychania) w porównaniu z dopasowanymi flat-frontami
 8. Tak naprawdę sugerowanie próbowania stawia gospodarza w niezręcznej pozycji, gdyż prawdopodobnie przygotował już wino pasujące do serwowanego jedzenia.
 9. Jak odbywa się poprawka, garnitur został w salonie i wrócisz po odbiór?
 10. Rozwiniesz?
 11. Do dżinsów także wolałbym szarą, może jakiś niezbyt włochaty tweed? W kwestii spodni, naprawdę polecam zainteresować się materiałem Cavalry Twill. Ma dwie cechy, które daja mu przewagę nad flanelowymi spodniami: wymaga mniej prasowania oraz daje ładny kontrast z flanelową marynarką (niezbyt lubię zestawienie dwóch flanel).
 12. Taka marynarka powinna wpasować się w Twoje wymagania z jednym zastrzeżeniem: raczej nie będzie dobre wyglądać z szarymi flanelowymi spodniami.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.