Jump to content

Servetch

Użytkownik
 • Content Count

  843
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Servetch last won the day on October 11

Servetch had the most liked content!

Community Reputation

556

About Servetch

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Łódź

Recent Profile Visitors

1,469 profile views
 1. Moim zdaniem zakładki skierowane na zewnątrz wyglądają nieco czyściej niż te do wewnątrz. Te do wewnątrz otwierają się nieco zbyt łatwo.
 2. Pomijając te wszystkie kryptoreklamy. Szukam fryzjera na Woli / w północnym Śródmieściu, do którego można pójść bez umawiania się na pół roku do przodu i po prostu dobrze strzyże, nie potrzebuję whisky w cenie. Mam zaufanego fryzjera w Łodzi, ale przy tej wizycie w Polsce nie zdążę.
 3. Wełniane także niestety się skurczyły, zmieniając fakturę na podobną do filcu. Ale nie wiem, czy nie uprałem ich w 40 stopniach.
 4. Wełniane także niestety się skurczyły, zmieniając fakturę na podobną do filcu. Ale nie wiem, czy nie uprałem ich w 40 stopniach.
 5. Mam skarpety 100% bawełny od Pedemeia i po dwóch letnich sezonach (zimą noszę wełniane) zaczęły się seryjnie przecierać. W ciągu miesiąca wyrzuciłem około czterech par. W dalszym ciągu stosunek cena do jakości wychodzi nieźle, ale mam dużo dawniej kupione skrapetki, które jeszcze posłużą.
 6. Servetch

  Blaszki - szewc

  To chyba jeszcze Mokotów. Sklep bardzo miły i przyjemnie urządzony, ale osiedle niezbyt przyjemne.
 7. W tej linii dostępne są tylko powyższe szare spodnie flanelowe?
 8. Jaka jest nazwa tego koloru według Vassa?
 9. Są za wąskie w biodrach. Da się z tym żyć, ale nie jest to super poprawne ani wygodne.
 10. To nie będzie dobrze wyglądało do miejskiego garnituru.
 11. Barker - 5 lat razem.
 12. Gratuluję zakupu! Mam parasol od CT, który jest wystarczająco dobry, nie potrafię uzasadnić zmiany, ale rozwiązanie solid stick bardzo mi się podoba. Jak dobrałeś długość, w podobny sposób jak kijków trekkingowych?
 13. Znaleźć szewca, który nabije żabki i nie będzie narzekał.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.