Jump to content

Servetch

Użytkownik
 • Content Count

  825
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

532

About Servetch

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Łódź

Recent Profile Visitors

1,432 profile views
 1. Na złą (mokrą, błotnistą) pogodę zdecydowanie zamsz. Skóry licowej nie utrzymasz w czystości, zamsz po impregnacie wygląda akceptowalnie.
 2. W zeszłym roku temat zaczął się jakoś w listopadzie, buty odebrałem w marcu. Nie bardzo wiem, dlaczego trwało to aż długo, bo same buty Vass uszył błyskawicznie (miesiąc?).
 3. Popieram, ostatecznie przelew i tak musi zgadzać się w Euro.
 4. Mierzyłem kilka sąsiednich rozmiarów. Ten, w którym występuje to zjawisko leżał zdecydowanie najlepiej, większe były workowate.
 5. No więc właśnie, ruszymy coś? Mieliśmy poprzednio kilka komplikacji, myślę, że należałoby pomyśleć o modyfikacjach zasad (zaliczki?).
 6. Mam podobną sytuację w SuSu. Wydaje mi się, że wynika to ze złego kształtu części piersiowej, nie z samego rozmiaru. Rozmawiałem o tym ze sprzedawcą, ma podobny problem. Chętnie posłucham mądrzejszych ode mnie
 7. Postaw buty albo na półce zapewniającej dostęp powietrza od dołu (rurki, kratka) albo połóż je na boku. Nie ma powodu przejmowac się przemoczeniem, po prostu należy dobrze tę podeszwę wysuszyć.
 8. Z moich poszukiwań wynika, że nigdzie. Najbliżej cenowo wypada Pedemeia.
 9. Także korzystam z Vichy, ale nie zauważyłem, żeby czarny miał jakikolwiek zapach.
 10. A druk 3D nie znalazłby zastosowania w przygotowaniu "kopyta" bespoke do wyprodukowania kanotiera z tradycyjnego materiału?
 11. Mam dokładnie te same problemy z dopasowaniem w Luxire (tylny szew i poprzeczna fałda pod pośladkami). Daj znać, jakie rozwiązanie zaproponowali.
 12. Granatowy denim, Cavalry Twill w jakimś kontrastującym kolorze, szara flanela. Ale konretne odcienie trzeba będzie zgrywać już z obiema rzeczami w ręku. Byłoby nieco łatwiej, gdyby marynarka była ciemniejsza lub bardziej ruda ("tabaco").
 13. Analizowaliście to, jak leżą spodnie na udach (z tyłu)? Mam podobny problem (marszczenia) w swoich z Luxire i jeszcze nie wyeliminowałem tego problemu.
 14. Wcale. Tłuszcz nie jest potrzebny do butów używanych w normalnych warunkach, używam go tylko do butów trekkingowych i to też oszczędnie i raczej tych bez membrany.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.