Servetch

Użytkownik
 • Zawartość

  386
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

217

Informacje o profilu

 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Łódź

Ostatnie wizyty

393 wyświetleń profilu
 1. Czy użycie "systemowych" żyletek daje tu jakąś faktyczną wartość dodaną? Pomysł z zawiasem bardzo fajny, ale te dedykowane żyletki dają efekt właściwie analogiczny do maszynek wieloostrzowych, ale z dużo trudniejszym dostępem do żyletek.
 2. Moim zdaniem kaszmir jest mocno przereklamowany, szczególnie w tej klasie cenowej i w takim wkładzie w tkaninę. Z trwałością nie widzę problemów, ale noszę ten garnitur ze 2-3 razy w miesiącu, tylko zimą, od roku. Mając dwie identyczne tkaniny, jedną z kaszmirem, drugą bez, nie dopłaciłbym. Ale tutaj nie masz wyboru - chcesz ten garnitur, bierzesz z kaszmirem.
 3. Mam taką mieszankę, także od E.Thomas. Moja jest mocno włochata, ale w ślepej próbie nie domyśliłbym się kaszmiru. Zresztą jest go tam niewiele, chyba 10%.
 4. Jakie to kopyto?
 5. Zacząłem ostatnio przyglądać się technicznym szczegółom wykonania odzieży "technicznej" - konkretnie turystycznej. Miałem w ostatnim czasie w rękach całkiem sporo takich rzeczy i dochodzę do wniosku, że według obiektywnych kryteriów, producenci często oszczędzają na wykonaniu: - szwy to często zwykły overlock - w kilku czapkach dość renomowanych producentów trafiłem na akryl W związku z tym zacząłem się zastanawiać, czy ten pęd ku "technicznym" materiałom, szyciu butów z syntetycznych materiałów, przynajmniej częściowo nie służy obniżaniu kosztów. Tak, nowoczesne membranowe kurtki są pod względem nieprzemakalności nie do pobicia, ale wiele innych rzeczy może być dążeniem do redukcji kosztów.
 6. Czy to są Yanko? Jakie jest pochodzenie Cordovanu?
 7. Czy te krawaty już się wyprzedały?
 8. W kategorii "przedmieścia" zaproponowałbym hotel Ibis Paris Porte d'Orléans. Dzielnica nie jest bardzo zła, jeśli nie wchodzić nią głębiej, jest dobrze skomunikowana. Parking w hotelu także jest, ale drogi.
 9. Dużo bawełny, lnu i egzotycznych mieszanek, a mało zwykłej, letniej wełny. Koszty materiałów?
 10. Pojawiła się zapowiedź nowej kolekcji. Jak na razie nic mnie nie zachwyciło.
 11. A czy szansa na taką podeszwę jest (podeszwa Carmina Tomir)?
 12. Moim zdaniem len jest mocno przereklamowany. Do codziennego noszenia letnia wełna jest znacznie lepsza - nie wymaga tak częstego prasowania, a wieczorem i tak wygląda lepiej niż świeżo wyprasowany len.
 13. W warunkach turystycznych dorzucenie do takiej zupki pokrojonej kiełbasy daje całkiem niezły (i błyskawiczny w przygotowaniu) posiłek.