Jump to content

Servetch

Użytkownik
 • Content Count

  937
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Servetch last won the day on January 2 2020

Servetch had the most liked content!

Community Reputation

646

About Servetch

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Łódź

Recent Profile Visitors

2,048 profile views
 1. Taką informację dostałem. Poza tym pracownia podniosła ceny.
 2. Spotkało mnie w tym tygodniu duże zaskoczenie. Po złożeniu zamówienia na garnitur i wpłacie zaliczki (50% zamówienia) dostałem maila z potwierdzeniem zamówienia i prośbą o wpłatę pozostałej części przed pierwszą przymiarką. To moje drugie zamówienie w pracowni Zaremba i poprzednio (w zeszłym roku) płaciłem 50% przy zamówieniu, 50% przy odbiorze. Na moją odpowiedź wyrażającą duże zaskoczenie tą zmianą, a także brakiem jej zakomunikowania przy składaniu zamówienia otrzymałem odpowiedź, że pracownia zmieniła zasady ze względu na Covid i mogę ewentualnie anulować zamówienie. Co o ty
 3. W ramach szaleństwa proponuję założyć do szarego garnituru koszulę w błękitny prążek zamiast gładkiej.
 4. Uwielbiam kopyto Forest, to chyba najwygodniejsze z jakim się spotkałem.
 5. Nie wiem. Jaka jest różnica?
 6. Ostatnio odebrałem od nich kolejną parę, w której mi założyli. Robią to porządnie, czysto i trwale.
 7. Goliłem się jakiś czas brzytwą (parę miesięcy), ale zajmowało to zbyt dużo czasu. Maszynka na żyletki łączy zalety brzytwy (nie generujemy tylu śmieci, nie trzeba kupować drogich wkładów jednorazowych) z szybkością i bezobslugowoscia maszynek "systemowych".
 8. Nie odrzucałbym z góry jasnoszarego, tutaj wygląda to dobrze. https://www.permanentstyle.com/2017/05/the-perfect-wedding-suit.html
 9. Założyć żabki jeśli chodząc zdzierasz przód podeszwy.
 10. Mam buty z cordovanu dwa lata, do tej pory zawsze używałem cremu do cordovanu Saphira. Ostatnio naczytałem się, jakie to szczotkowanie jest super i faktycznie - poszczotkować trzeba trochę dłużej i dociskać mocniej (chodzi o ciepło), ale buty wyglądają co najmniej równie dobrze jak po kremie.
 11. Raz, że ten garnitur jest za jasny i nie gładki. Dwa, że brąz na ślub nie pasuje. Trzy, że kamizelka ma (chyba) zbyt szorstką fakturę w porównaniu do garnituru.
 12. Mi to wyglądą na edycję zdjęcia, usunięcie 3 guzika czy coś.
 13. Mam właśnie 185 cm i koszule wymienionych firm są dobre. Muszę tylko przeszywać guziki w mankietach żeby były odpowiednio wąskie.
 14. Poszetka, Zack Roman, Macaroni Tomato. To bardzo popularny rozmiar. Czemu chcesz się ograniczać do Polski?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.