Servetch

Użytkownik
 • Zawartość

  398
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

219

O Servetch

 • Tytuł
  Aktywista
 • Urodziny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Łódź

Ostatnie wizyty

418 wyświetleń profilu
 1. Ciężar tak, nie ciężar na m2 (czyli gęstość powierzchniową).
 2. Moim zdaniem znacznie ciekawsza byłaby koszula uszyta z piki bawełnianej i z koszulowym kołnierzykiem. Dla mnie podstawowymi wadami koszulek polo są krótkie rękawy i brzydkie, źle dopasowane (w obwodzie) kołnierzyki.
 3. A jak z wysokością stanu? Niby opis wskazuje na wysoki, ale wysokość, szczególnie z tyłu wskazuje na wyraźnie niższy, niż pomierzony w spodniach, które mam i uważam za takie z wysokim stanem.
 4. Kardigany są bardzo fajne. Mam jeden z letniej kolekcji (wełna-bawełna) i zimowej (wełna). Oba są bardzo cienkie, lekko prześwitujące. Polecam raczej czystą wełnę, jest odrobinę milszy i ładniejszy. Ale różnica jest niewielka.
 5. Fajne! To kółko da się jakoś odczepić?
 6. Czy istniałaby możliwość zakładania na zamówienie w butach żabek? Mam na myśli takie zastępujące czubek, nie przykręcane do podeszwy.
 7. A co to jest modal i po co się go używa?
 8. Moim zdaniem albo zdjęcie przekłamuje, albo płaszcz leży źle. Coś jest nie tak z ramionami, poza tym figura przyjmuje kształt klepsydry.
 9. Moim zdaniem za dużo tu granatu. Zmieniłbym kolor swetra, a koszulę na taką bardziej błękitną niż niebieską.
 10. Można gdzieś obejrzeć tę makietę?
 11. Coś nie najlepiej działa przy swetrach: nie można wejść w rozmiarówkę i nie wyświetlają się dostępne rozmiary (wszystkie są jednolicie szare).
 12. Czy użycie "systemowych" żyletek daje tu jakąś faktyczną wartość dodaną? Pomysł z zawiasem bardzo fajny, ale te dedykowane żyletki dają efekt właściwie analogiczny do maszynek wieloostrzowych, ale z dużo trudniejszym dostępem do żyletek.
 13. Moim zdaniem kaszmir jest mocno przereklamowany, szczególnie w tej klasie cenowej i w takim wkładzie w tkaninę. Z trwałością nie widzę problemów, ale noszę ten garnitur ze 2-3 razy w miesiącu, tylko zimą, od roku. Mając dwie identyczne tkaniny, jedną z kaszmirem, drugą bez, nie dopłaciłbym. Ale tutaj nie masz wyboru - chcesz ten garnitur, bierzesz z kaszmirem.
 14. Mam taką mieszankę, także od E.Thomas. Moja jest mocno włochata, ale w ślepej próbie nie domyśliłbym się kaszmiru. Zresztą jest go tam niewiele, chyba 10%.