Jump to content

Servetch

Użytkownik
 • Content Count

  912
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Servetch last won the day on January 2 2020

Servetch had the most liked content!

Community Reputation

633

About Servetch

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Łódź

Recent Profile Visitors

1,783 profile views
 1. Nie myśleliście o szlafroku wełnianym, coś w stylu Derek Rose?
 2. Nie przekonuje mnie trend ciemnych, kolorowych koszul.
 3. Szkoda, bo w obecnej waluta nie jest wymuszana nawet krajem wysyłki, a krajem logowania. Czyli będąc w Niemczech nie można złożyć zamówienia na wysyłkę do Polski w złotowkach.
 4. Wygląda na to, że nie działa przycisk zmiany kraju / języka / waluty. Loguję się z Niemiec, ale chciałbym zapłacić w złotówkach i wygląda na to, że jest to niemożliwe. A kurs EUR/PLN jest taki sobie.
 5. Ja dostałem maila w niedzielę o 10 rano. Nie robię wielkich zakupów u nich (ostatnie dwa lata to jedna marynarka i jakieś drobiazgi).
 6. Tak to wygląda. Jest zaskakująco długi, ale to chyba taka koncepcja stylistyczna. Ma go być dużo i ma otulać.
 7. Jeśli chcesz kupić uniwersalny smoking to powinien być z wełny, ewentualnie z wełny z moherem, o ile dopuszczasz lekki polysk tkaniny. Czarny lub bardzo ciemny granatowy (midnight blue). Wszystko inne to wariacje na temat, nie zawsze w dobrym guście.
 8. Zmienili zasady? W lecie oddali mi całą kwotę.
 9. Zamówiłem taki: https://www.blacksheepknitwear.com/collections/sweaters-for-men-and-women/products/jk24-the-jacket Zobaczymy jak się sprawdzi.
 10. Czy to jest poprawny adres internetowy Vassa? Próba wejścia na stronę wymaga jakiegoś logowania, a google milczy o jakiejkolwiek oficjalnej stronie.
 11. Mieszanie dwóch formalnych garniturów albo formalnej marynarki z chinosami to nie jest dobry pomysł.
 12. Próbuję zidentyfikować producenta szali kaszmirowych dla Berg & Berg, ale nie tych obecnych, a starych z "marmurkowym" wzorem. Ślad na który trafiłem to "Zibellino" w Viola Milano: https://www.violamilano.com/product/solid-100-zibellino-cashmere-scarf-light-grey/ Jednak te są niestety zbyt wąskie (te od Berg & Berg mają 38 cm). Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie? Forum przeszukałem, ale nie widzę żadnych opinii o sklepie Granqvist, ktoś ma jakieś doświadczenia? https://granqviststore.se/en/scarves/solid-cashmere-scarf-green
 13. Szczerze polecam pracownię Zyg Zak na Wilczej 31. Bardzo kompetentna obsługa i świetna komunikacja.
 14. Coś jest nie tak z przypisaniem poszetek do kategori. Jedyny sposób, by zobaczyć drukowane poszetki o składzie wełna - jedwab to kliknięcie w kategorę Macclesfield. Jeśli tak i był zamysł, to chyba jest nieco mylący.
 15. Znam te tabele, myślałem, że da się gdzieś podejrzeć oficjalne wymiary produktów Custom Made.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.