Jump to content

Jerzy01

Użytkownik
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9

About Jerzy01

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Połączenie krótkich spodenek z marynarką według mnie wygląda nieco komicznie
 2. Jerzy01

  Buty, trochę taniej

  J.FitzPatrick właśnie wypuszcza nową linie. Można kupić teraz za niecałe 200 dolarów i bez cła. Z tego co wyczytałem akceptują nawet zwroty.
 3. Szukam takiej koszulki https://eu.suitsupply.com/pl/t_shirts/koszulka-henley%2C-biała/SW786.html?cgid=t_shirts&pdp=true (czytaj białego, slimowanego henley’a bez kieszonki) tylko w trochę niższej cenie, bo to jednak tylko bawełniana koszulka. Możecie coś polecić, czy nie warto drzeć szat o 100 zł ?
 4. Sample sale 2020 na stronie J.FitzPatrick można jeszcze całkiem fajne znaleźć.
 5. Jeszcze się może załapię?
 6. Czy przy zamówieniu płaciliście podatek VAT?
 7. Gdzie dostanę ciepłą, typowo zimową czapkę z kaszmiru, bądź z angory w cenie nie przekraczającej 350zł ?
 8. Tak z ciekawości, czy znajdę jakieś nieco dłuższe skarpety z wzmocnieniem na pięcie i palcach (tam najczęściej mi się przecierają) do powiedzmy 40 zł za parę?
 9. Jerzy01

  Camiceria Olga Milano

  Może spróbuj odezwać się do luxire oni są bardziej skłonni do zmian.
 10. Chciałbym się dowiedzieć czy coś w kwesti rogowych guzików się zmieniło. Czy jest, najlepiej w Warszawie sklep stacjonarny, gdzie mógłbym kupić zestaw guzików do marynarki lub chociaż przez internet nie płacąc drugie tyle za przesyłkę?
 11. Ostatnio zauważyłem taką samą wadę w moich butach jak w przedstawianych przez @pharmacon berwick’ach. Wada może nie jest aż tak widoczna, ale szew ewidentnie przeciął skórę. Nie chodzę zbyt często tak elegancko ubrany, dlatego zauważyłem ją niedawno przy czyszczeniu. Niestety buty zostały kupione ponad rok temu, a sklep klasyczne obuwie nie odpowiada na maile. Czy można coś z tym zrobić? Obawiam się, ze zniszczenie będzie sie powiększać.
 12. Jerzy01

  TK Maxx

  Na marszałkowskiej leżą szyte monki digel’a za 200 zł w rozmiarze 41. Jak ktoś szuka bardzo tanio goodyear welted to to dobra okazja.
 13. Piękny zegarek. Czy można gdzieś w Warszawie obejrzeć zegarki tej marki z bliska ?
 14. Z mojego skromnego doświadczenia wynika, że dopasowanie pięty jest kluczowe. Miękkość skóry też gra ważną rolę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.