Jump to content

Jerzy01

Użytkownik
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8

About Jerzy01

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy przy zamówieniu płaciliście podatek VAT?
 2. Gdzie dostanę ciepłą, typowo zimową czapkę z kaszmiru, bądź z angory w cenie nie przekraczającej 350zł ?
 3. Tak z ciekawości, czy znajdę jakieś nieco dłuższe skarpety z wzmocnieniem na pięcie i palcach (tam najczęściej mi się przecierają) do powiedzmy 40 zł za parę?
 4. Jerzy01

  Camiceria Olga Milano

  Może spróbuj odezwać się do luxire oni są bardziej skłonni do zmian.
 5. Chciałbym się dowiedzieć czy coś w kwesti rogowych guzików się zmieniło. Czy jest, najlepiej w Warszawie sklep stacjonarny, gdzie mógłbym kupić zestaw guzików do marynarki lub chociaż przez internet nie płacąc drugie tyle za przesyłkę?
 6. Ostatnio zauważyłem taką samą wadę w moich butach jak w przedstawianych przez @pharmacon berwick’ach. Wada może nie jest aż tak widoczna, ale szew ewidentnie przeciął skórę. Nie chodzę zbyt często tak elegancko ubrany, dlatego zauważyłem ją niedawno przy czyszczeniu. Niestety buty zostały kupione ponad rok temu, a sklep klasyczne obuwie nie odpowiada na maile. Czy można coś z tym zrobić? Obawiam się, ze zniszczenie będzie sie powiększać.
 7. Jerzy01

  TK Maxx

  Na marszałkowskiej leżą szyte monki digel’a za 200 zł w rozmiarze 41. Jak ktoś szuka bardzo tanio goodyear welted to to dobra okazja.
 8. Piękny zegarek. Czy można gdzieś w Warszawie obejrzeć zegarki tej marki z bliska ?
 9. Z mojego skromnego doświadczenia wynika, że dopasowanie pięty jest kluczowe. Miękkość skóry też gra ważną rolę.
 10. @Wectra @Andre Dziękuje za odpowiedź. W takim razie wybiorę się do krawca, a jeśli on nic nie poradzi to rozumiem ze w grę wchodzi jeszcze rękojmia?
 11. Nie dalej jak rok temu kupiłem nowy garnitur. Nie dawno zauważyłem coś jakby bąbelki powietrza z przodu marynarki. Czy można to jakoś usunąć? Marynarka była raz w pralni chemicznej.
 12. Jerzy01

  Camiceria Olga Milano

  Zastanawiam się nad zakupem wieczorowej koszuli z tkaniny royal oxford (75 euro). Czy osoba posiadająca koszule z tej tkaniny mogłaby wypowiedzieć się na jej temat? Czy ktoś z forumowiczów planuje zakup z CO w najbliższym czasie, koszt przesyłki w postaci 1/3 ceny koszuli skutecznie zniechęca do pojedynczego zakupu?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.